Secretaris. Tel. 4141. Afd. Algemeene Zaken en Onderwijs (Kamer 8). Afd. Archief en Registratuur (Kamer 5). - Afd. Financien (Kamer 12). Afd. Burgerlijke Stand, Bevolking, Militaire Zaken, Verkiezin- gen en Vermakelijkheidsbelasting (Kamer 3). Postrek. 177511. De verschillende bureau's zijn voor het publiek geopend iederen werkdag van dcs voormiddag* 8.30 tot des namiddags 3 uum r„ /f. Zaterdags van den voorniiddugs 8.30 tot deo nomiddags 1 uur, fJ.J* ua f. Tot deze afdeeling behoort: Kabinetszaken, Notulen van de besluiten van den Burgemeester, waarnemende de taak van den Raad en van het College van Burgemeester en Wethouders, Gemeenteverslag en -statistiek, Uitvoering van wetten en verordeningen, voor zoover deze niet aan andere afdeelingen zijn opgedragen, en voorts Hooger-, Middelbaar-, Nijverheids-, Lager- en Voor- bereidend Onderwijs, Schoolgeldregeling en precario-rechten. Ambtenaren. J. G. van Dreumel, commies, chef der afd.; A. Over, commies; Mr. W. van den Bijtel, commies; Th. J. Lap, commies; Mej. Mr. L. G. A. Bolleman, commies; P. J. Visser, adj. commies 2e kl. Tot deze afdeeling behoort: Beheer van het oude en nieuwe archief en van de bibliotheek. Registratuur van ingekomen en uitgaande stukken. Documentatie. Schrijfkamer. Ambtenaren; A. Boogerman, commies, chef der afd.; Mej. L. C. Vos, adj.- commies le klas; Mej. E. Langelaar, klerk; W. Schouten en D. J. de Jager, typisten. Tot deze afdeeling behoort: Het geheele comptabel beheer, inclusief de finan- cieele uitvoering der Onderwijswetgeving, Pensioenwetten met uitzondering der afgifte van attestaties de vita, Uitvoering Ambtenarenwet en verdere Per- soneelsaangelegenheden, Centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften, en de finanCieele afwikkeling van vorderingen van het bezettingsleger. Ambtenaren: A. H. Schmitz, commies-chef der afd.: J. van Huijzen, commies; A. Heineman, adj.-commies le kl.; W. L. Wieteler, adj.-commies 2e kl.; H. Been- hakker, adj.-commies 2e kl.; P. C. van Straalen, klerk en J. Knegt, klerk. e/i Ja Tot deze afdeeling behoort: Burgerlijke Stand, Bevolking, Militaire Zaken, Persoonsbewijzen, Kieswet, Attestaties de Vita, Paspoorten. Bewijzen van goed gedrag, Nederlanderschap en onvermogen, Legalisatie's, IJkwet, Inlichtingen omtrent personen, administratie der begraafplaatsen, Nationaliteitsbewijzen, af gifte van arbeids- en rustdagkaarten, aanvragen van nummer- en rijbewijzen ingevolge de Motor- en Rijwielwet, Woonwagenwet en Vermakelijkheidsbelas- tmg. Ambtenaren: P. J. de Groot, commies, chef der afdeeling; H. Th. de Jong, P. H. R. Huijgens, commies; E. J. Kamerbeek, adj.-commies le kl.; J. Hulst, controleur vermakelijkheden; A. J. Bruijnooge, adj.-commies le kl.; A. H. Ren- kers, adj.-commies 2e kl.; G. P. Kroes, Bevolkingsagent; A. J. van Leeuwen, klerk; M. W. Knegt, klerk. VIII

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 14