Afd. Verificatie. Afd. Eigendommen. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Kantoor Gemeente-Ontvanger en Centrale Boekhouding voor de Gemeentebedrijven. Kantoor; Achter Davidshof 2 Tel. 4141. Tot deze afdeeling behoort: Verificatie van alle financieele aangelegenheden der gemeente benevens de verificatie van alle door de gemeente gesubsidieerde vereenigingen. Ambtenaren: W. Kraaykamp, vafifjcateur; F. Koster, adj.-verificateur en P. P. Leenknegt, -commies. Gebouw Westsingel 45. Tot deze afdeeling behoort: Eigendommen, Verhuringen, Assurantie, Ver- koopingen, Straat- en Rioolbelasting, Baatbelasting, Grondbedrijf en Propa ganda. Ambtenaren! J. A. C. Spoel, commies, chef der afd.; A. F. van Haselen-de Vries, commies; J. A. E. Meijer, adj.-commies 2e klas; H. Brouwer, klerk; T. A. van Veen, klerk en H. J. Kok, klerk. P. J. de Groot, H. Th. de Jong, Th. J. Lap, P. H, R. Huygens, A. J. Bruijnooge en A. H. Renkers. H. A. van Zwieten, concierge kamerbewaarder Raadhuis; E. van Wijland, bode; H. F. van Slooten, bode. Gemeente-Ontvanger— Chef-Boekhouder: W. Froger; Adjunct-chef-boekhou- der, tevens waarnemend Gemeente-Ontvanger: M. Th. J. van Wessum. Het kantoor is belast met alle zaken behoorende tot de competentie van den Gemeente-Ontvanger en met het voeren van de boekhouding, administreeren der financien en het doen der betalingen en ontvangsten van alle bedrijven. De werkzaamheden zijn verdeeld over 4 afdeelingen, t.w.: Afdeeling I: Hoofdboekhouding. G. F. C. Everaars, Hoofdboekhouder; G. den Hartog, Hoofdboekhouder. Afdeeling II; Kas. Deze afdeeling draagt zorg voor de ontvangsten en voor de betalingen, uit- gezonderd per bankcheque en per postgiro. Sub 1. Ontvangerswerkzaamheden (Giro No. 50461). D. Berends, Adjunct-Kassier, (met den persoonlijken titel van le ambtenaar ten kantore van den Gemeente-Ontvanger); C. J. Diesveld, Deurwaarder; W. T Vernhout, klerk. Sub II. Werkzaamheden voor de bedrijven, bouwvereenigingen enz. (Giro No. 49545). C. Schuttevaer, Kassier, Chef der Afdeeling; C. J. Los, Kassier; A. B. J. Clifford, klerk; H. M. Reems, tijd. schrijver; S. G. Duursma, tijd. schrijver; J. G. v. IX

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 17