Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachfgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. d Linden, G. Buitenhuis, H. Meester, P. Th. de Wilde, J. van Effrink, A. G. Bergman, G. Noordergraaf, H. van Pluuren, bode-geldophalers; A. v. Oorschot, G. J. ten Zijthoff, tijd. boden. Afdeeling III: Verkoop. Tot deze afdeeling behooren de werkzaamheclen, voortvloeifflwk? uit de distri bute van gas, water en stroom; retributie's van den Reinigings- en Ontsmet- tingsdienst en van het Openbaar Slachthuis en den Keuringsdienst voor Vee en Vleesch; verhuringen van het Grond- en Woningbedrijf; de ontvangsten per postgiro, het vervaardigen van de kohieren en aanslagbiljetten van straat- en rioolbelasting, hondenbelasting en schoolgelden, enz. L. A. Zevenbergen, Boekhouder, Chef der Afdeeling; J. H. van Noort, Ad- junct-Boekhouder; W. J. Riksen, Adjunct-Boekhouder; J. W. de Graaf, Adj.- Boekhoudster; G. F, G. van Elst, Adj.-Boekhouder; A. S. Bixerman, Adj. Boekhoudster; L. A. H. Wijnhof, Adj. Boekhouder; B. E. te Lintelo, Klerk; J. v. d. Essenburg, Klerk; J. Vierbergen, Klerk; H. J. Budzelaar, Klerk; A. G. Teunissen, Klerk; A. Middelhoven, Klerk; H. A. Nichting, Klerk; A. v. Zwee- den, tijd. schrijver; J. W. Duiverman, tijd. schrijver; W. Stol, tijd. schrijvet; W. J. N. v. Koelen, tijd. jongste bediende. Afd. IV: Inkoop. Op deze afdeeling worden behandeld de bestelbonnen en de facturen, de magazijn-, loon- en salarisadministratie's, met de bijbehoorende uitvoering van de sociale en andere wetten en verordeningen, de verkoopsadministratie van Openbare Werken en Bouwbureau, de betalingen per bankcheque en per post- giro, de interne controle op gas- en stroom- en waterdebiteuren en waarborg- sommen waterleiding, het controleeren en verzenden van de aanslagbiljetten van straat- en rioolbelasting, hondenbelasting en schoolgelden, enz. J. W. Floor, Boekhouder, Chef der Afdeeling; M. v. d. Molen, Adj.-Boekhou- der; N. A. van Woudenberg, Adj.-Boekhouder; G. H. Klaassen, Klerk; A. Veld- huizen, Klerk; J. J. ter Wolbeek, Klerk; A. C. ter Burg, Klerk; C. H. Letschert, Klerk; C. Berculo, Klerk; W. A. v. d. Wetering, tijd. schrijver; H. V. v. d. Berg, tijd. schrijver; G. v. Leeuwen, tijd. jongste bediende. Afd. V: Interne controle. Op deze afdeeling worden diverse controle-werkzaamheden verricht. A. H. van Rouwendal, Boekhouder, Chef der Afdeeling; J. M. v. d. Berg, klerk; G. Schuurman, tijd. schrijver. Scheidsgerecht. J. G. Klaassen, Voorzitter, Dr. R. Miedema, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. B. Wevers, vacature. Mr. W. v. d. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. Vacature plaatsvervangend Secretaris. Prof. Mr. G. J. Nolst Thenite, Voorzitter; A. ter Cock, J. Mebius, vacature, leden; Secretaris: Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; J. G. Klaassen, H. J_ C. Venings, B. W. Plooij, plaatsverv. leden.

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 18