Maatschappelijk Hulpbetoon. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Dienst Openbare Werken. Marktwezen. Instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon, Van Persijnstraat 12, telefoon 3241 en 3242. Het bureau is geopend iederen werkdag des middags van 23]/2 uur; 's Zater- dags des morgens van 910 uur. Mr. S. van 't Eind, Voorzitter; Mevr. D. Goekoop-de Lange, Chr. van Zweeden, J. Overeem, J. Zwart, T. Vleeming, H. J. C. Venings, leden; F. Smits, secretaris-penningmeester; G. A. C. Heunks, adj.-commies le klas; J. H. Ver- beek, armverzorger; Mej. M. L. van Rhijn, armverzorgster; J. Gaveel, klerk: H. van Norden, klerk; N. L. F. J. Grotendorst, tijd. klerk; J. G. Dollee, tijd. klerk; E. Beverwijk, tijd. klerk; W. J. Siebeling, tijd. klerk; G. H. Oldenhof, tijd. klerk; P. Doornekamp, tijd. klerk. Bureau Westsingel 45. Telefoon 4141. Directeur G. C. van Hoften, arts; Gemeentegeneesheer Dr. B. van Dijk, arts; Schoolverpl. Zr. T. Appel; Administratie Mej. T. Groenveld. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 4141 en 4142. Geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van 1.30 tot 5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuur elken werkdag 's morgens van 911 uur. Directeur; Ir. C. G. Beltman, woonhuis tel. 3456. Personeel: J. v. Loenen, technisch Hoofdambtenaar, plaatsverv. Directeur: J. Pothoven, technisch ambtenaar le klas gebouwen; Chr. Albregt, technisch ambtenaar le klas, Chef Afd. bestrating; B. H. Brouwer, techn. ambtenaar le klas; K. Bouma, techn. ambtenaar 2e klas; H. Jansen, technisch ambtenaar le klasse afd. plantsoenen enz.; B. Elzenaar, magazijnmeester; G. Boshuizen, klerk; J. Stam, marktmeester en havenmeester; P. J. Weijtenburg, adj.-commies; G. van Plateringen, concierge; M. T. C. Hak, technisch ambtenaar 2e kl.; S. van Kalveen, klokkenist; C. v. d. Kraats, bewaarder Begraafplaats Soesterweg; E. A. Jansen, bewaarder begraafplaats „Rusthof", Doodenweg. J Stam, marktmeester. Des Maandags 10 uur kaasmarkt op den Hof; des Zaterdags 5 uur de Zater- dagavondmarkt op den Hof; des Vrijdags: op het Lieve Vrouwe Kerkhof pluimvee-, varkens- en veemarkt; op den Hof markt van manufacturen, galan- terieen, ijzerwaren enz., enz.; op het Havik de bloemen-, planten-, zaad- en boomenmarkt; op de Groenmarkt en Appelmarkt fruit, groenten, aardappeleu enz. enz. De eieren- en botermarkt wordt gehouden in de Markthal aan de Breestraat. De automarkt wordt gehouden des Woensdagavonds op den Hof. Jaarmarkten (kermis) worden niet meer gehouden. Paardenmarkt op den 3en Maandag voor Paschen (halfvastenmarkt)op Donderdag na Paschen (Paaschmarkt), op 20 Augustus, doch als die op Zon- dag valt, alsdan' een dag daarna (St. Bartholomeusmarkt)op 17 October, doch als die op Zondag valt, alsdan een dag te voren (St. Gallenmarkt); deze markten worden op de Beestenmarkt gehouden. Inlichtingen omtrent het huren van de Markthal zijn te bekomen bij den Directeur van Openbare Werken. XI

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 21