Begraafplaatsen. Dienst Bouwtoezicht, Bouwbureau, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. Openbaar Slachthuis en de Keuringsdienst van vee en vleesch. De algemeene begraafplaatsen zijn kosteloos voor het publiek toegankelijk gedurende de maanden October, November, December, Januari, Februari en Maart, dagelijks van des voormiddags 7.30 uur tot een uur voor zonsonder- gang en gedurende de maanden April tot en met September, dagelijks van des voormiddags 7.30 uur tot des namiddags 7 uur. Op Zondagen en daarmede gelijkgestelde dagen zijn de begraafplaatsen van des voormiddags 10 uur tot des namiddags 5 uur geopend. Met den Zondag worden ten deze gelijkgesteld de Nieuwjaarsdag, de Christe- lijke tweede Paasch- en Pinksterdagen, de Hemelvaartsdag, de beide Kerst- dagen en de verjaardag der Koningin. Begraafplaats „Rusthof": bewaarder: E. A. Jansen. Begraafplaatsen aan den Soesterweg en in het Plantsoen: bewaarder: C. v. d. Craats. R.K. begraafplaats aan den Utrechtscheweg, opzichter: G. A. van Drie. Ned. Isr. begraafplaats aan den Soesterweg: (sleutel te vragen aan perceel Soesterweg 126). Kantoor: Achter Davidshof 2 (boven). Tel. 4141. Geopend voor het publiek elken werkdag van 8.3012 en van 25 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuren: elken werkdag 's morgens van 911 uur. Directeur en Stadsarchitect: Ir. C. B. v. d. Tak Jr., Arch. B.N.A. Extra spreekuur: Vrijdagavond van 7—8 uur, woonhuis Groen van Prinsterer- laan 25, tel. 5031. Personeel: H. JN. Radstake, Techn. Hoofdambtenaar, Plaatsvervangend-Direc- teur; A. J. vanTol, Inspecteur Bouw- en Woningtoezicht; J. Kapteyn, Inspec- teur Bouw- en Woningtoezicht; A. Pastoor, adj. inspecteur Bouw- en Woning toezicht; J. Ploegsma, tech. ambt. le kl.; J. Wagener, Opzichter; Mej. S. C. des Tombe, Woningopzichteres; J. Jekel, 2e Woningopzichter; L. J. C. Cornelissen, Bode-Huurophaler; A. Eelsingh, Techn. Ambt. le klasse; C. W. van Schoone- veld, Techn. Ambt. 2e klasse; K. Berends, Techn. Ambt. 2e klasse; J. E. Fisscher, Techn. Ambt. 2e klasse; P. H. Huizinga, Adj.-Commies; J. Werther, dagschrij- ver; J. Stouthamer, dagschrijver; G. van Plateringen, Concierge. Nijverheidsstraat 29, Telefoon 1041. E. A. Galesloot, Directeur; W. van Wijhe, N. van Klaveren, Keurmeester- opzichters; G. v. d. Velden, Adj.-commies; S. J. Boom, Hoofdmachinist. Bureau geopend van 7.3012 uur v.m. en 1.30—5 uur n.m. 's Zaterdags van 7.30—12 uur. Tijdens de uren dat het Bureau gesloten is, zich aan te melden bij den dienst- doenden keurmeester-opzichter. (Eventueel dienstwoning.) XII

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 22