Holl, bouwstoffen groothandel, Gr. van Prinstererlaan 9. Hollaender, H., handelaar damesconfectie, Memlingstraat 3. Holland, A. C. van, kantoorbediende, Bosboomstraat 4. Holland, C. van, boekhouder, Arnhemscheweg 129. Holland, H. van, kassier bankbedrijf, J. Bosboomstraat 4. Holland, M. van, electro-monteur, L. Beekstraat 4. Hollander, A., kleermaker, J. v. Dieststraat 7. Hollander, A., kleermaker, Aldegondestraat 93. Hollander, A., boekhouder, Rubensstraat 63. Hollander, B., timmermansknecht, Jasmijnstraat 9. Hollander, D., kleermaker, Bergstraat 16. Hollander. H., banketbakker-kok, A. Paulownalaan 31. Hollander, G. J. J., onderwijzer, St. Anfridusstraat 11. Hollander, H., vertegenwoordiger, A. Paulownalaan 31. Hollander, H., ass. calculator, Aldegondestraat 93. Hollander, H. W„ magazijnknecht, Geulstraat 51. Hollander, J., journalist, Leusderweg 11. Hollander, W. E. Ch., plv. comm. opruimingsploeg L.B.D., Geulstraat 7. Hollander, T„ aannemer, Randenbroekerweg 4. HOLLANDIA'S GOEDERENHANDEL, N.V., Terniijnbe- taling, Meubelen, Tapijten, Haarden, Rachels, Dames-, Hee- ren- en Kinderkleeding, Manufacturen enz., Kamp 79. Hollekamp, J., stoker, Ger. Doustraat 5. Holleman, W. A. M., adj. commies gasfabr., B. Ballotstraat 19. Hollestelle, F. P., schilder, Lingestraat 1. Hollestelle, Mej. N. L., correctrice loonzetterij, Lingestraat 1. Holsappel, E., timmerman, Rijnstraat 11. Holsappel, G. J., wieldraaier N.S., Rijnstraat 11. Holsbeeke, J. H., 1.1. machinist N.S., Trompstraat 59. Holscher, J. H., leeraar, Abr. Kuyperlaan 23. Holster, Mevr. A. P. C., Borneoplein 6. Holsteijn, H., rijwiel- en motorhandel en chef materieel adj.- Brandmeester, Utrechtschestraat 28. Holt, H. G., remonterijder op wachtgeld, v. Marnixlaan 21. Holtewes, T. H. W., bankwerker N.S., Palmstraat 226. Holthe, Wed. Jhr. A. W. van, Utrechtscheweg 299. Holthuis, W., kok, Utrechtscheweg 83. Holtkamp, J. D., ambten. spaarbankbur., H. v. Viandenstraat 27. Holtman, E., expeditieknecht, Soesterweg 327. Holtman, H., gep. machinist, Soesterweg 327. Holtman, H., rijwielhersteller, Soesterweg 327. Holtman, H., machinist N.S., St. Anfridusstraat 33. Holtman, H. D., filiaalchef, Langestraat 3. 147

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 323