Hooft, J., magazijnbediende, Hooglandscheweg 43. Hooft, Mej. M., St. Andriesstraat 34. Hoog, E. de, bouwk. teekenaar, A. Cuypstraat 54. Hoog, H. van't, boorder N.S., Kapelweg 38. Hoog. Wed. M. de, Albert Cuijpstraat 54. Hoog, Mej. W. de, leerares nijverh.ond., A. Cuypstraat 54. Hoogakker, E„ monteur, Evertsenstraat 47. Hoogdalem, W. van, gep., G. v. Stellingwerfstraat 75. Hooge Witte, de, Cafe-restaurant, Utrechtscheweg 180. Hoogen, A. van den, hulpbesteller P.T.T., Spaarnestraat 59. Hoogen, H. van den, gep. brievenbesteller, Methorststraat 8. Hoogen, A. J. van der, opzichter tuin en gebouwen ,,De Lichten- berg", Utrechtscheweg 299 I. Hoogen, IVlej. N4. G. van den, atelier-naaister, Stephensonstr. 57. Hoogen, W. van den, monteur, Anjerplein 14. Hoogendonk, P. J., vertegenwoordiger, Evertsenstraat 46. Hoogendoorn, A., Ass. Rijksbelasting, Franklinstraat 41. Hoogendoorn, G., fourage- en kunstmesthandel, Kamp 86. Hoogendoorn, J., metselaar, Vermeerstraat 93. Hoogendijk, J. W„ ass. accountant, H. v. Viandenstraat 3. Hoogendorp, G., onderofficier op wachtgeld, G. Doustraat 11 Hoogerbeets, C. W., gep. brigadier politie, L. Nicasiusdwars- straat 14. Hoogerbrug, M., chauffeur, Soesterweg 81. Hoogers, H.r gep. schilder N.S., Westerstraat 67. Hoogervorst, H. A., bouwk. teekenaar, Kapelweg 110. Hoogervorst, H. Chr., manufacturier, St. Radboudstraat 5. Hoogeveen, A., buffetchef, Leusderweg 137. Hoogeveen, G., koopman, Verhoevenstraat 86. Hoogeveen, Mej. H., Scheltemalaan 2. Hoogeveen, J., piano-stemmer, Alb. Hahnstraat 13. Hoogeveen, R., administrateur, Westerstraat 24. Hoogevest, C. H. van, aannemer, van Asch van Wijckstraat 4. Hoogevest, G. van, architect, Tesselschadelaan 6. Hoogevest, G. van, Arichitect B.N.A., (kantoor), Westsingel 9b. Hoogevest, Mej. G. M. van, correspondente aann. bedr., F. van Blankenh.straat 15. Hoogevest, Mej. J. van, leerares koken en voedingsleer, Tessel schadelaan 6. Hoogevest, Wed. van, W. v. Mechelenstraat 38. Hoogevest, M. van, aannemer, F. v. Blankenheijmstraat 15. Hoogevest, T. van, waterbouwkundige, F. v. Blankenh.straat 15. Hoogevest, Mej. W. B. van, correspondente, F. v. Blankenh. straat 15. Hoogevest en Zn., Breestraat 5. Hoogeweg, A., metaalbewerker, J. Tooropstraat 5. Hooghwinkel, Mej. R. E. A., Rubensstraat 13. 149

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 327