Keur, J., koopman, Fahrenheitstraat 23. Keurhorst, B., timmerman, Maasstraat 25. Keurhorst, G., vuurwerker N.S., Maasstraat 25. Keurhorst, T. J., electr. lasscher, P. Potterstxaat 2. Keij, G. C., stafmuzikant op wachtgeld, Copernicusstraat 3. Keijdener, A. H. J., opperwachtmeester, pikeur Rijschool, op wachtgeld, Fred. v. Blankenheijmstraat 59. Keijman, G., sigarensorteerder, Adm. de Ruijterstraat 36. Keijser, R. R., apotheker, Langestraat 9. Keyser, W., directeur N.V. nettenbouw, van Limburg Stiruml. 14. Keijzer, A., stoffeerder, J. Bosboomstraat 29. Keijzer, H. C. de, bankwerker N.S., P. Pijpersstraat 43. Keijzer, J. G. H., handelaar in matten, Soesterweg 221. Keijzer, R. A., hoofd eener school, M. Withoosstraat 51. Kieckens, H. J. F. A., handelsagent, Borgesiuslaan 49. Kieft, A. van de, winkelchef. Weverssingel 13. Kieft, D. van de, loodgieter, Zandgat 3. Kieft, F. v. d., chauffeur, Schimmelpenninckstraat 13. Kieft, G. van der, prov. wegwerker, Hooglandscheweg 150. Kieft, G. van de, reiziger, Schimmelpenninckstraat 13. Kieft, H. van de, chauffeur, Schimmelpenninckkade 5. Kieft, H. van der, opperman, St. Annastraat 21. Kieft, H. van de, Schimmelpenninckkade 5. Kieft, H. van de, ass. controleur, Havik 24. Kieft, W. I., Fahrenheitstraat 23. Kieftenbelt, J., kabelmonteur, Grebbestraat 25. Kiel, J. W., hoofd eener school, J. v. Oldenbarneveltlaan 8. Kielder, F., kantoorbediende, F. v. Blankenheijmstraat 21. Kielder, J. H., onderofficier op wachtgeld, Lorentzstraat 46. Kievit, A., spoorwegarb'eider, v. Assenraadstraat 11 Kiffers, G. J., mach. letterzetter, Amstelstraat 36. Kiffers, T., bankwerker N.S., Grebbestraat 44. Kikkert, G., chauffeur, Violenstraat 33. Kikkert, P. coupeur, Bernulfusstraat 35. Kikkert, P. J., stoffeerder, Bernulfusstraat 35. Kilian, Mej. I., van Ostadeplein 13. Kiljan, H., adj. luchtd. art. op wachtgeld, Ternatestraat 4. Kilsdonk, W. J., houtbewerker N.S., Fuchsiastraat 35. Kindervater, J. Fr., kleermaker, Narcisstraat 49. Kindervater, P. H., kleermaker, Krommestraat 69. Kinderzorg, Arnhemscheweg 67. Kip, E., metaaldraaier, Sumatrastraat 13. Kip. J., gep. onderofficier, Utrechtsche straat 3b. Kip, J. C., controleur schildersbedrijf, Utrechtschestraat 3b. Kipp, A. J., controleur staats boschbeh., Borgesiuslaan 34. Kipp, Th. P. J., vertegenwoordiger, Borgesiuslaan 34. Kipperman, J., Franklinstraat 76. 178

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 386