De Koning's Loodgietersbedrijf Kommer, W. van, arbeider, Bisschopsweg 78. Kommerkamp, J., brievenbesteller, Ruijsdaelstraat 3. Koning, A. A. de, vertegenwoordiger, 't Laantje 3. Koning, C„ brandweerman L.B.D., Stationsdwarsstraat 27. Koning, firma C. J. de, in koloniale waren, Kamp 10. Koning, C. L. de, grossier kol. waren, Zuidsingel 9b. Koning, Chr. L. J. de, grossier kol. waren, Bergstraat 31. Koning, F. H. de, arbeider N.S., Aldegondestraat 84. Koning, Mej. G., typiste, F. v. Blankenh.straat 10. Koning, G., Dir. N.V. banketbakkerij, 't Laantje 2. Koning, G., electricien, Laurusstraat 31. Koning, G., Hooglandscheweg 28. Koning 6 Zn., v.h. H., N.V. Bakkerij „de Gulden Korenaar", Arnhemschestraat 24. Koning, H. de, civiel landmeter, A. Paulownalaan 34. Koning, Mej. H. J., seer. Ned. Spaarbankbond, 't Laantje 2. Koning, J., horlogemaker, Snouckaertlaan 42. Koning, J., procuratiehouder bankbedrijf, Zwaanstraat 16. Koning, J. A. Th. de, grossier in kol. waren, Balistraat 31. Koning, Mej. M„ kraamverzorgster, Snouckaertlaan 42. Koning, M. B., bakker, Torenstraat lib. Koning, M. J. de, loodgieter, Arnhemscheweg 52. Arnhemscheweg 511 (t/o Garage Hamersveld) - Telefoon 5236 Koning, P., gep. adj-onderofficier, Leusderweg 167. Koning, P., handelsreiziger, A. Cuypstraat 19. Koning, P., Directeur broodfabriek, F. v. Blankenheijmstraat 10. Koning, R., installateur, Arnhemschestraat 27. Koning, W. de, loodgieter, Arnhemscheweg 52. Koning, W. J., machinist N.S., Bernulfusstraat 29. Koningsbrugge, H. B. van, banketbakker, Trompstraat 72. Koningsbrugge, N. D. van, vertegenwoordiger rontgenlogie, Gal- vanistraat 1 Konkelaar, B., arbeider, Palmstraat 252. Konkelaar, P. M„ sloopersknecht, Gasthuislaan 41 Kooger, C. A., handelsreiziger, Woestijgerweg 160. Koogje, G. J., machinist N.S., Maasstraat 17. Aanleg Gas- en Waterleiding - Mastiekbedekking Lips- en Peters Haarden Emaille - Sanitair - Sola-Zilver 30-jarige ervaring staat U borg voor correcte bediening Aanbevelend, M. en W. DE KONING 187

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 405