Kuppens, S. J. A., autogeen-lasscher N.S., J. v. Dieststraat 12. Kurpershoek, C., alg. leider app. fabriek, Borgesiuslaan 40. Kurpershoek, H., slager, Bisschopsweg 4. Kurpershoek, H. L.. kassiersbediende, Bisschopsweg 4. Kurpershoek, Mej. H. L., kantoorbediende, Bisschopsweg 4. Kurpershoek, Mej. I. L. J., verkoopster, Hooglandscheweg 28. Kiirten, Wed. E., Spaarnestraat 209. Kiirten, H., bedrijfschef, Spaarnestraat 209. Kiirten, W., modelmaker, Dollardstraat 204. Kurvers, A. M., timmerman, Anemoonstraat 9. Kurvers, Fr. A. M., timmerman, Arnhemschestraat lb. Kurvers, M. A., chauffeur, J. Steenstraat 4. Kuster, Wed. Th. H., St. Andriesstraat 20. Kuster, G. A. F., onderwijzer, Kapelweg 16. Kuster, H. F. W., kapper, Kapelweg 16. Kusters, J. D., rijtuigpoetser N.S., Franklinstraat 65. Kuvel, A., adsp. commies N.S., Gabrielstraat 4. Kuijck en Dekhuyzen, Firma van, v.h. H. van Kuijk en Co. meubelfabriek, Nijverheidsstraat. Kuijer, A., magazijnknecht Openb. Werken, Aucubastraat 8. Kuijer, A., melkslijter, Soesterweg 325. Kuijer, Mej. B. M. C., naaister, St. Bonifaciusstraat 74. Kuijer, D., smid-bankwerker, Aucubastraat 8. Kuijer, Wed. H., Bloemendalschestraat 26. Kuijer, H. A., melkslijter, Snouckaertlaan 31. Kuijer, J., schilder, St. Bonifaciusstraat 74. Kuijer, J., kapper, Aucubastraat 8. Kuijer, J. L. H., loodgieter, P. Borstraat 5. Kuyer, L. C„ behangersknecht, St. Bonifaciusstraat 74. Kuijk, E. van, bankwerker N.S., Oude Soesterweg 161. Kuijk, C. van, vertegenwoordiger, A. v. Dijckstraat 3. Kuijl, H. van der, expediteur, 't Stort Zuid 46. Kuijlaars, J. C., bankwerker N.S., M. Withoosstraat 41. Kuijlaars, Mej. M. H., onderwijzeres, M. Withoosstraat 41. Kuijlen, Wed. J. van de, Coninckstraat 43. Kuijntjes, J., gep. adj.-onderofficier, Westerstraat 80. Kuijper, Mej. D„ facturiste, Dollardstraat 118. Kuijper, H., ambt. arbeidsinspectie, Pascalstraat 40. Kuijper, J., landmeter, Vondellaan 6. Kuijper, J., groentenhandelaar, Soesterweg 112. Kuijper, J. S., bakker, Bloemendalschestraat 5. Kuijper, M., korp. hospitaalbediende, Trompstraat 19. Kuijper, S., chef bankwerker, Dollardstraat 118. Kuijper, Mej. T., leerares Huishoudschool, Beekensteinschel. 37b. Kuijpers, G. J., instrumentmaker P.T.T., Lorentzstraat 15. Kuijpers, M. handelsagent, Stationsstraat 16a. Kuijpers, P. J., instrumentmaker P.T.T., Lorentzstraat 15. 200

Adresboeken Amersfoort | 1942 | | pagina 430