B. G. Rouwendal-van Wijland (P.v.d.A.); dr. J. H. Scheurer (A.R.); A. J. Spieker- mann (K.V.P.) wethouder; J. Steinebach (P.v.d.A.); J. M. Veer (C.P.N.); J. Vis (P.v.d.A.); L. Waterloo (K.V.P.)G. Wielinga (A.R.); C. van Zwol (C.H.U.). Secretarie. Westsingel 43 Tel. 4141. De verschillende bureau's zijn voor het publiek geopend iederen werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 14 tot 15 uur. Afd. I. Algemeene zaken en onderwijs (kamer no. 8, toestel 18 en 19). Tot deze afdeeling behoort: kabinetszaken, notulen van de vergaderingen van den raad en van het college van burgemeester en wethouders; uitvoering van wetten en verordeningen, voorzoover niet aan andere afdeelingen opgedragen; onderwijswettenschoolgeldregelingen. Chef van de afdeeling: J. G. van Dreumel, referendaris; toestel 16. Afd. II. Technische zaken en bedrijven (kamer no. 19, toestel 76). Tot deze afdeeling behoort: uitvoering woningwet, wegenwet, vleeschkeurings- wet, administrate begraafplaatsen, precariorechten, wederopbouw, huisvesting. Chef van de afdeeling: Th. J. Lap, tevens administrateur van gemeentewerken. Gemeentelijk bureau voor huisvesting. Achter Davidshof 2. (kamer no. 9 en no. 10, toestel 67 en 70). Chef van de afdeeling: J. Wagener, toestel 70. Afd. III. Financien (kamer no. 12, toestel 17 en 31). Tot deze afdeeling behoort: het geheel comptabel beheer, inclusief de financieele uitvoering der onderwijswetgeving, pensioenwetten, met uitzondering van de af- gifte van attestatie's de vita, vermakelijkheidsbelasting, uitvoering ambtenaren- wet en verdere personeelsaangelegenheden, centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften. Chef van de afdeeling: A. H. Schmitz, toestel 27. Afd. IV. Burgerlijke Stand (kamer no. 3a, toestel 24), bevolking, militaire zaken en verkiezingen (kamer no. 3, toestel 23). Tot deze afdeeling behoort: burgerlijke stand, bevolking, militaire zaken, uit voering kieswet, attestatie's de vita, paspoorten, bewijzen van goed gedrag, be- wijzen van Nederlanderschap, bewijzen van onvermogen, legalisatie's, inlichtin- gen omtrent personen, afgifte van arbeids- en rustdagkaarten, aanvragen van rij- en nummerbewijzen ingevolge de motor- en rijwielwet, woonwagenwet. Chef van de afdeeling: A. J. Bruijnooge, toestel jj; Postrekening no. 177511. VIII

Adresboeken Amersfoort | 1947 | | pagina 12