Afd. VI. Archief en registratuur (kamer no. 5). Aan deze afdeeling is het beheer van het oude en nieuwe archief en van de bibliotheek opgedragen. Voorts de registratuur van ingekomen en uitgaande stuk- ken, documentatie, typekamer, telefooncentrale. Chef van de afdeeling: A. Boogerman, toestel 21. Afd. Verificatie (Achter Davidshof 2), (kamer no. 2, toestel 36). De door deze afdeeling te verrichten werkzaamheden zijn: controle van de finan- cien der gemeente, van haar diensten en bednjven en van alle aan de gemeente rekenplichtige instellingen, vereenigingen en ambtenaren, benevens de verificatie van alle door de gemeente gesubsidieerde vereenigingen; het toezien op de juiste naleving van de voorschriften betreffende het financieel beheer der gemeente, van haar diensten en bedrijven, instellingen, vereenigingen en ambtenaren. Chef van de afdeeling: W. Kraaykamp. Afd. Eigendommen (van Asch van Wijckstraat 2) Tel. 5094. Tot deze afdeeling behoort: eigendommen, verhuringen, verpachtingen, erfpach- ten, brandassurantie s, aan- en verkoopen, straat- en rioolbelasting, baatbelasting, recognitie's, grondbedrijf en reclame. Chef van de afdeeling: J. A. C. Spoel, tel. 4834. Stichting „Centrale woningzorg". Achter Davidshof 2 (kamer no. 8, toestel 62). Directeur: J. Huslage. Ambtenaren van den burgerlijken stand: A. J. Bruynooge, H. Th. de Jong, A. H. Renkers, A. J. van Leeuwen, M. W. Knegt, C. Berculo. Concierge-kamerbewaarder: E. van Wijland, toestel 25. Kantoor Gemeente-Ontvanger. Westsingel 40 Telefoon: 4141. Gemeente-Ontvanger: W. Th. Vernhout, toestel 83. Kantoor: toestel 81, 82 en 84. Het kantoor is belast met de invordering van alle plaatselijke belastingen en rechten, t.w.: straat- en rioolbelasting, brandverzekeringsbelasting, hondenbelas- ting, vermakelijkheidsbelasting, baatbelasting, huisvuilbelasting, schoolgelden, warenwetrechten, vervoerkosten, grafrechten, precariorechten, recognities, enz! enz., alsmede met het doen van alle betalingen en ontvangsten voor de gemeente. Voor het betalen der belastingen is het kantoor geopend op Dins dag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag van 8.3012.30 uur. Voor het doen van overige betalingen is het kantoor geopend elken werkdag van 8-3°12.30 uur en des Zaterdags van 8.3011.00 uur. IX

Adresboeken Amersfoort | 1947 | | pagina 13