De Ontvanger is voor het publiek te spreken elken werkdag van 8.30—12.30 uur. Voor het doen van overschrijvingen kan gebruik gemaakt worden van de vol- gende rekeningen: Postrekening nr. 50461 (voor belastingen); Postrekening nr. 49627 (voor alle overige betalingen); N.V. Rotterdamsche Bankvereeniging, kantoor te Amersfoort; N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage. Kantoor Centrale boekhouding voor de gemeentebedrijven. Achter Davidshof 2 Tel. 4141. Giro 49545. Het kantoor is geopend elken werkdag van 8.30 tot 17 uur; des Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. De kasafdeeling van 8.30 tot 12.30 uur; des Zaterdags van 8.30 tot 11 uur. Chef-boekhouder: M. Th. J. van Wessum, toestel 37. Het kantoor is belast met het voeren van de boekhouding, administreeren der financien en het doen der betalingen en ontvangsten van alle gemeentebedrijven; rekeningcourantboekhouding van de bouwvereenigingen. Afdeeling I. Hoofdboekhouding. Chef van de afdeeling: G. den Hartog (toestel 38). Afdeeling II. Kas (toestel 42 en 43). Deze afdeeling draagt zorg voor de ontvangsten en betalingen, uitgezonderd die per bankcheque en per postgiro. Chef van de afdeeling: C. Schuttevaer. Afdeeling III. Verkoop (toestel 40 en 45). Tot deze afdeeling behooren de werkzaamheden voortvloeiende uit de distributie van gas, water en electriciteit; retributie's van den reinigings- en ontsmettings- dienst en van het openbaar slachthuis en den keuringsdienst van vee en vleesch; verhuringen van het grondbedrijf en woningbedrijf; huisvuilbelasting; het ver- vaardigen van de kohieren en aanslagbiljetten van straat-en rioolbelasting en schoolgelden. Chef van de afdeeling: W. J. Riksen. Afdeeling IV. Inkoop (toestel 39). Op deze afdeeling worden behandeld: bestelbonnen en facturen; magazijnadmi- nistratie, loon- en salarisadministratie; verkoopadministratie van gemeentewer- ken. Voorts worden de betalingen per bankcheque en per postgiro in gereedheid gebracht. Chef van de afdeeling: N. A. van Woudenberg.

Adresboeken Amersfoort | 1947 | | pagina 14