Begraafplaatsen De algemeene begraafplaatsen zijn kosteloos voor het publiek toegankelijk: gedu- rende de maanden October tot en met Maart dagelijks van 7.30 uur tot een uur voor zonsondergang en gedurende de maanden April tot en met September dage lijks van 7.30 uur tot 19 uur. Op Zondagen en daarmede gelijkgestelde dagen van 10 tot 17 uur. Met den Zondag worden ten deze gelijkgesteld de Nieuwjaarsdag, de tweede Paasch- en Pinksterdagen, de Hemelvaartsdag en de beide Kerstdagen en de verjaardag der Koningin. Beheerder der algemeene begraafplaats ,,Rusthof": E. A. Jansen. R.K. Begraafplaats aan den Utrechtscheweg, opzichter: J. Houtveen. Ned. Isr. begraafplaats aan den Soesterweg. Straten en wegen (kamer no. 8, toestel 75). Chr. Albregt, technisch ambtenaar ie klasse. Onderhoud gebouwen (kamer no. 8, toestel 75). J. Pothoven, technisch ambtenaar ie klasse. Magazijn gemeentewerken (toestel 49). B. Elzenaar, magazijnmeester. Prijzenbureau. (kamer no. 7, toestel 41). P. H. Huizinga, wnd. hoofd. Bouw- en woningtoezicht. (kamer no. 6, toestel 69). A. J. van den Tol, hoofdinspecteur. Restauratie's (kamer no. 1, toestel 6j). J. Kapteijn, hoofdinspecteur. Marktwezen. J. Stam, marktmeester. Des Maandags 10 uur kaasmarkt op den Hof; des Zaterdags 2 uur de Zaterdag- markt op den Hof; des Vrijdags: op het Lieve Vrouwe Kerkhof pluimvee-, var- kens- en veemarkt; op den Hof markt van manufacturen, galanterieen, ijzer- waren, enz. enz.; op het Havik de bloemen-, planten-, zaad- en boomenmarkt (tijd. op den Hof); op de Groenmarkt en Appelmarkt fruit, groenten, aardappelen enz. enz.. Paardenmarkt op den 3den Maandag voor Paschen (Halfvastenmarkt), op Don- derdag na Paschen (Paaschmarkt), op 20 Augustus of, als die dag op Zondag valt, den dag daarna (Sint Bartholomeusmarkt) en op 17 October of, als die dag op een Zondag valt, een dag tevoren (Sint Gallenmarkt). Deze markten worden op het Lieve Vrouwe Kerkhof gehouden. Inlichtingen omtrent het huren van de Markthal zijn te bekomen bij den direc- teur van gemeentewerken. XII

Adresboeken Amersfoort | 1947 | | pagina 16