Secretarie. Westsingel 43 Tel. 4141. De verschillende bureaux zijn voor het publiek geopend iedere werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 14 tot 1 j uur; des Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. Afd. I. Algemene zaken en onderwijs (kamer no. 8). Tot deze afdeling behoren kabinetszaken, notulen van de vergaderingen van de raad en van het college van burgemeester en wethouders, uitvoering van wetten en verordeningen, voorzover niet aan andere afdelingen opgedragen. Chef van de afdeling: J. G. van Dreumel. Afd. 11. Technische zaken (kamer no. 20). Tot deze afdeling behoren.de uitvoering der woningwet, wegenwet, wederop- bouw, huisvesting en de openbare werken. Chef van de afdeling: Th. J. Lap. Onderafdeling: Gemeentelijk bureau voor huisvesting. Gevestigd Grote Koppel r Tel. 3116. Chef van de onderafdeling: J. Wagener. Afd. 111. Financien (kamer no. 12). Tot deze afdeling behoren: het geheel comptabel beheer, inclusief de financiele uitvoering der onderwijswetgeving, pensioenwetten, uitvoering ambtenarenwet en verdere personeelsaangelegenheden; het centraal magazijn van bureau- en school- behoeften. Chef van de afdeling: A. H. Schmitz. Afd. IV. Burgerlijke stand (kamer no. 3a), bevolking, militaire zaken en verkiezingen (kamer no. 3). Tot deze afdeling behoren: burgerlijke stand, bevolking, militaire zaken, uitvoe ring kieswet, attestatie's de vita, paspoorten, bewijzen van goed gedrag, bewijzen van Nederlanderschap, bewijzen van onvermogen, legalisatie's, inlichtingen om- trent personen, afgifte van arbeids- en rustdagkaarten, aanvragen van rij- en nummerbewijzen ingevolge de motor- en rijwielwet, wet op de woonwagens en woonschepen, bevolkingsstatistiek. Chef van de afdeling: A. J. Bruynooge. Afd. V. Belastingen. Tot deze afdeling behoort de behandeling van zaken betreffende de gemeentelijke belastingen, zoals straat- en rioolbelasting, baatbelasting, brandverzekeringsbelas- ting, huisvuilbelasting, hondenbelasting, schoolgelden, begraafrechten, precario- rechten, aanplakrechten, vergunnings- en verlofsrechten. Chef van de afdeling: A. Nijzink. VIII

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 10