2. De administratie en correspondentie, voortvloeiende uit bovenomschreven handelingen, het bijhouden der gro'otboeken van de gemeente, het opmaken van de gemeente-rekening, fondsenadministratie, enz. 3. De vervolging der plaatselijke belastingen, alsmede de correspondentie ten aanzien van deze belastingen. Voor het doen van betalingen is het kantoor geopend op Dins dag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag van 8.3012.30 uur. De Ontvanger is voor het publiek te spreken elke werkdag van 8.3012.30 uur. Overschrijvingen kunnen geschieden door middel van: Postrekening nr. 50461 (voor belastingen); Postrekening nr. 49627 (voor alle overige betalingen); N.V. Rotterdamsche Bank, kantoor te Amersfoort; N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten te 's-Gravenhage. Kantoor Centrale boekhouding voor de gemeentebedrijven. Achter Davidshof 2 Tel. 4141 Giro 49545. Het kantoor is geopend elke werkdag van 8.30 tot 17 uur; des Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. De kasaf deling is geopend elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur; des Zaterdags van 8.30 tot 11 uur. Het kantoor is belast met het voeren van de boekhouding, administreren der financien en het doen der betalingen en ontvangsten van alle gemeentebedrijven, stichting centrale woningzorg en sportstichting; rekeningcourantboekhouding van de bouwverenigingen. Chef-boekhouder: M. Th. J. van Wessum. Afd. I. Hoofdboekhouding. Chef van de afdeling: G. den Hartog. Afd. II. Kas. Deze afdelingen dragen zorg voor de ontvangsten en betalingen, uitgezonderd die per bankcheque en per postgiro. Chef van de af deling II: C. J. Los. Afd. III. Verkoop. Afd. Ilia. Machinale gas-, stroom- en water administratie en typewerk. Tot deze afdelingen behoren de werkzaamheden voortvloeiende uit de distributie van gas, water en electriciteit; retributie's van de reinigings- en ontsmettingsdienst en van het openbaar slachthuis en de keuringsdienst van vee en vlees; verhuringen van het grondbedrijf. Chef van de af deling III: W. J. Riksen. Chef van de afdeling Ilia: B. E. te Lintelo. X

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 12