De algemene begraafplaatsen enz. De algemene begraafplaatsen zijn kosteloos voor het publiek toegankelijk: gedu- rende de maanden October tot en met Maart dagelijks van 7.30 uur tot een uur voor zonsondergang en gedurende de maanden April tot en met September dage lijks van 7.30 tot 19 uur. Op Zondagen en daarmede gelijkgestelde dagen van 10 tot 17 uur. Met de Zondag worden ten deze gelijkgesteld de Nieuwjaarsdag, de tweede Paas- en Pinksterdagen, de Hemelvaartsdag, de beide Kerstdagen en de verjaardag der Koningin. Beheerder der algemene begraafplaats „Rusthof": E. A. Jansen. R.K. begraafplaats aan de Utrechtseweg; opzichter J. Houtveen. Ned. Isr. begraafplaats aan de Soesterweg. Onderhoud gebotiwen. Chef: C. W. van Schooneveld. Magazijn gemeentewerken. Chef: B. Elzenaar. Markt- en havenwezen. J. Stam, markt- en havenmeester. Kantoor: Schimmelpenninckkade 10 Tel. 5075. Des Maandags 10 uur kaasmarkt op de Hof; des Woensdags 2 uur automarkt op de Hof; des Vrijdags: op het Lieve Vrouwe Kerkhof markt voor verse vis, pluim- vee, varkens en vee; op de Hof markt van manufacturen, galanterieen, ijzerwaren enz.; op het Havik de bloemen-, planten-, zaad- en bomenmarkt; op de Groen- markt en Appelmarkt fruit, groenten, aardappelen enz. (tijdelijk op de Hof); des Zaterdags 2 uur de Zaterdagmarkt op de Hof. Paardenmarkt op de 3de Maandag voor Pasen (Halfvastenmarkt), op Donderdag na Pasen (Paasmarkt), op 20 Augustus of, als die dag op een Zondag valt, de dag daarna (Sint Bartholomeusmarkt) en op 17 October of, als die dag op een Zondag valt, de dag tevoren (Sint Gallenmarkt). Deze markten worden op het Lieve Vrouwe Kerkhof gehouden. Indichtingen omtrent het huren van de markthal zijn te verkrijgen bij de directeur van gemeentewerken. Technische administrate. Chef: A. Middelhoven. Archief- en typekamer. Chef: Mej. M. G. Brand. Prijzenburean. ChefP. H. Huizinga. Gemeentelijke reinigings- en ontsmettingsdienst en rioolwaterzuivering. Kantoor: Nijverheidsstraat 31 Tel. 4567. Voor het publiek geopend dagelijks van 8.30 tot 12 uur en van 13.30 tot 17 uur; des Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. Directeur: G. Huff els. Voor personen die besmette goederen hebben is het kantoor tijdens en na kantoor- tijd bereikbaar onder telefoon no. 4367. XII

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 14