NUTSSPAARBANK ,,Aannemersbedrijf A. C. Beyer" R. VAN NOORDENBURG LIENDERTSESTEEG 25 BOUW- EN Telef. 5019 AMERSFOORT Giro 43715 Telefoon 4826 A A N N E M E RS B EDRIJ F van Noordenburg, H., overwegwachter N.S., St. Bonifaciusstraat 84 van Noordenburg, Wed. J., St. Bonifaciusstr. 50 van Noordenburg, J. H. J., klerk ter gem.-secre- tarie, St. Bonifasiusstraat 84 van Noordenburg, R., uitvoerd. timmerwerk, Lien- dertsesteeg 25 van Noordenburg, W. C., voerman, Nijverheids. straat 36 van Noordenne, J. Th., evangelisatiedienaar, Ran- denbroekerweg 23 Noordergraaf, D., timmermansknecht, Verhoeven- straat 47 Noordergraaf, G., meteropnemer-dncasseerder CB. Verhoevenstraat 47 Noordewier. A., gep., Lingestraat 41 Noordewier, B., bedrijfsleider bouwvakken, lid v. Ged. Staten van Utrecht, Eemstraat 101 Noordewier, C., verslaggever, Eemstraat 101 Noordewier, H. H., adj. commies 2e kl. C.B., van Woustraat 13 Noordhof, W. S., hoofdinspecteur tit. inv. en ac- cijnzen, Vermeerstraat 160 Noordhuis, Wed. K. L.. Hobbemastraat 45 Noordink, Wed. P. A. J., Nassaulaan 6 Noordman, G. J., architect, v. Marnixlaan 44 Noordman, W. J. G., bouwkundig opzichter, van Marnixlaan 44 van Noordt, Wed. J., L. Nicasiusstraat 18 Noordijk, Wed. A. J„ J. v. d. Heijdenstraat 26 Noordijk, P. J., sergeant, Bisschopsweg 62 Noorman, Mej. D. F. M., leidster kindertehuis, v. Marnixlaan 19 Noorman, Wed. E„ van Marnixlaan 19 Noorman, H., assistent s Rijks bel., Heiligenber- gerweg 93 Noorman, H., hulpmonteur centrale verwarming, Flierbeekstraat 29 De Nutsspaarbank is een instelling zonder winstbejag. Zij beoogt uitsluitend de bevordering van de welvaart van de inwoners van Amersfoort en tracht dit doel te bereiken door: het bieden van een veilige en rentegevende belegging van spaargeld, ook van kleine bedragen het vergoeden van een zo gunstig mogelijke rente aan de inleggers de toevoeging van voordelige bedrijfsoverschotten aan de reserve tot meerdere zekerheid van de spaarders kosteloze aanbieding van haar diensten aan de spaarders een vlotte terugbetalings-regeling zonder enige aftrek van kosten, provisies of dergelijke. 142

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 164