£n. BROOD-,BESCHUIT- EN BANKETBAKKERIJ :ma van Gmmeten JAN OKHUIJSEN Van Bemmelstraat 2 - Tel. 3612 Loodgietersbedrijf - Gas - Water Sanitaire Installaties Langestraat 14 Telefoon 3650 SPECIAALZAAK KLEIN BROOD ALLEEN EERSTE KLAS PRODUCTEN Nijveldt, J., gep. N.S., Bisschopsweg 163 Nijveldt, J., manufacturier, Randenbroekerweg 41 Nijveldt, Mej. S. M., kapster, Celsiusstraat 22 Nijzink, A,, commies-chef gem.secretarie, B. Wuij- tierslaan 152 Nijzink, H., hoofdagent van politie, Timorstr. 21 Nijzink, J., procuratiehouder deurenfabriek, Gr. v. Prinstererlaan 15 Obbes, Mej. N., journaliste, Zuidsingel 9a Obbink, B. H., commies-secrefaris 's Rijks bel., Lo- rentzstraat 58 Ober, J., chauffeur-monteur, Resedastraat 8 Ockeloen. J. H., ass. opzichter seinwezen N.S., A. Neuhuijstraat 3 Ockeloen, J. H., ass. accountant. A. Neuhuijsstr. 3 Ockeloen, Wed. J. H. B., Tulpstraat 43b Ockhuisen, Wed. D., Tollenslaan 3 Ockhuisen, E., schrijver hyp. en kad., Plantsoen Zuid 16 Ockhuijsen, D., ass. boekhouder bankbedrijf, Jan Steenstraat 33 Oderkerk, B. A., banketbakker, Utrechtseweg 53 Oderkerk. Wed. H. W., P. Buijslaan 25 Oeben, G., lijnassistent, Spaarnestraat 102 Oeben, J. A., conducteur N.S., Spaarnestraat 64 Oeben. J. J., kantoorbediende, Spaarnestraat 64 Oelp, G. D., stoffeerder, Edisonstraat 16 Oerlemans, B., los werkman, Bekensteinselaan 52 Oerlemans, B., chauffeur, Geulstraat 9 Oerlemans, D., timmerman, Fuchsiastraat 17 Oerlemans, J. W„ mag.meester, Vlasakkerweg 16 Oerlemans, J., voorman-heidevlechter, Leliestr. 31 Oerlemans, M. W., kleermaker, Bekenst.laan 52 van Oers, A., bakkersknecht, Kapelweg 19 van Oerst, Ch. W. A., bankwerker N.S., Grebbe- straat 41 van der Oest, Wed. J. M., Arnhemseweg 93 van der Oest, Mej. P. C., verpleegster, Arnhemse weg 93 van der Oest, W., boekhouder, 't Stort Zuid 63 Offenberg, Mw. A. C.. Edisonstraat 10 Offereins, A., Ev. Meijsterweg 16 Offereins. H., handelaar in groente en fruit, Sint Radboudstraat 38 van Offeren, Ch., gep. N.S., portier, Zonnebloem- straat 26 van Offeren, J., ambtenaar distributiedienst, Cro- cusstraat 15 Offerman, P., procuratiehouder Erdalfabriek, B. Wuijtierslaan 188 Offermann, W. E. F., reiziger in textielmach., M. Withoosstraat 47 Ohm, Ch. D., fabr.arbeider, A. de Kamp 63 Okhuijsen, A., monteur centr. verwarming, Schim- melpenninckkade 4 Okhuijsen, D., gep., Schimmelpenninckkade 4 Okhuijsen, J., loodgieter, v. Bemmelstraat 2 van Oldenbeek, W. Th., rijkswerkman in algem. dienst, Kruiskamp 27 Oldenborger, G., acquisiteur, Westsingel 2 Oldenborger, Mej. J., huisverzorgster gr. kruis, Westsingel 2 Oldenborger, S. B., reiziger in lederwaren, Dr. J. P. Heijelaan 6 Oldenburg, Mw. J. A., Madoerastraat 49 Oldenhof, A. S., hulpbesteller P.T.T., Adm .de Ruijterstraat 70 Oldenhof. G. H., adj. commies le kl. kantoor gem. ontv., Fahrenheitstraat 27 Oldenhof. J., controlebeambte N.S., Woestijger- weg 71 Oldenmenger, A., korporaal remonterijder, v. As- senraadstraat 13 Olgers, FL, automonteur, Reigerstraat 32 Olieman, Mej. M. J., drogistbed., Krommestr. 49 Olieman, M., hulparb.-electricien, Krommestr. 49 Oliemans. A., adj. directeur, B. Wuijtierslaan 69 Olofsen, J., autogeenlasser N.S., Leliestraat 64 Olofsen, J., seinwerker N.S., Lekstraat 5 van Olst, A., chef de bureau zeepfabr.. B. Ballot- straat 1 van Olst, Wed. D. J., Franklinstraat 78 van Olst, W., gep., Lorentzstraat 65 Olthof, A., ondermachinist N.S., Palmstraat 230 Olthuis, L., gep. N.S., Geulstraat 55 Olij. Wed. G., Ffeiligenbergerweg 7 Olij, N.. binnenhuisachitect, St. Radboudstr. 36 Omlo, H., frater-onderwijzer, Weverssingel 7 van Ommen, G. J., grossier ijzerwaren, Vondel- laan 31 van Ommen, H. M., straat 5 van Ommeren, Mej. straat 28 von Ommeren, C„ brood- en banketbakker, F. van Blankenheijmstraat 41 van Ommeren, G. W., brood- en banketbakker, Langestraat 14 van Ommeren, Mej. H., naaister, Aldegondestr. 12 van Ommeren, M., administrateur R.H.B.S.. van Lenneplaan 7 grossier huish .art., Volta- A. H., huishoudster, Lange- 144

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 166