Adressen die voor U van belang zijn Specialisten. J. J. A. Aghina, chirurg, Snouckaertlaan 13 A. A. F. Asjes, chirurg, Pr. Frederiklaan 15 A. Brester, directeur v.h. ziekenhuis „De Lichtenberg", internist, Utrechtseweg 78 PI. Broers, oogarts, Snouckaertlaan 6 Th. I. J. M. Deelen, directeur v.h. Sint Elisabeths ziekenhuis, internist, Pr. Frede riklaan 12 R. Drion, longarts, Voltastraat 12 J. Drukker, kinderarts, K. Bergstraat 13 C. J. W. Frijlink, provinciaal kinderarts, de Bosch Kemperlaan 7 J. Hardon, zenuwarts, Kon. Wilhelminalaan 17 A. C. PI. Howeler, neus-, keel- en oorarts, Wijersstraat 13 O. Hupsel, oogarts, van Lenneplaan 19 F. G. Insinger, chirurg, Utrechtseweg 20 P. C. Kuiper, zenuwarts, Kon. Wilhelminalaan 17 W. K. D. Marsman, gynaecoloog, Utrechtseweg 135 Mevr. D. N. Marsman-Menalda van Schouwenburg, kinderarts consultatiebureau, Utrechtseweg 135 W. J. Oosterveld, gynaecoloog, 't Laantje 10 H. C. Overbosch, neus-, keel- en oorarts, Utrechtseweg 92 A. C. Polak, oogarts, Spoorstraat ij Mevr. G. Polak-Benders, oogarts, Spoorstraat 15 J. J. Rasker, zenuwarts, B. Wuijtierslaan 46 J. P. E. Sperna Weiland, internist, Gr. van Prinstererlaan 38 G. M. Sterringa, chirurg, Anna Paulownalaan 8 Mevr. F. G. Verheek-Borggrever, arts voor huid- en geslachtsziekten, Kon. Wil helminalaan 32 G. J. N. Vleugels Schutter, arts voor huid- en geslachtsziekten, Kon. Wilhel minalaan 32 Practiserende huisartsen. A. F. Batenburg, Utrechtseweg 18 W. H. de Beaufort, Bergstraat 41 E. N. van den Bergh, Utrechtseweg 9 PI. Boersma, Dollardstraat 2 J. A. Boorsma, Utrechtseweg 109 J. Bremmer, Snouckaertlaan 12 W. van Burgeler, 't Laantje 9 G. Donker, Vermeerstraat 156 J. Plartog, Utrechtseweg 35 J. A. Hendriks, Tesselschadelaan 3 R. Koesman, van Marnixlaan 65 D. Kuiper, Spoorstraat 5 E. J. G. Mertens zur Borg, 't Laantje 7 J. Plomp, Regentesselaan 13 L. G. le Roy, Spoorstraat 3 J. W. Schmelling, Fr. v. Blankenheym- straat 6 Mevr. C. H. Schreuder, P. Buyslaan 22 (geh. met P. Schut) J. A. Stokvis, Leusderweg 272 A. J. Verburg, de Bosch Kemperlaan 3 H. G. Werkman, Utrechtseweg 10 Verloskundigen. Mevr. C. Brink-Bruijn, Utrechtsew. 66 Mej. A. G. F. Perk, H. van Vianden- Mej. H. van de Grient, Breestraat 8b straat 2 Mej. M. A. J. de Leuw, Soesterweg 15 Mej. A. Peys, H. van Viandenstraat 2 Mej. D. Meinsma, P. Potterstraat 47 Mej. N. Vernhout, Soesterweg 232 I XV

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 17