GEMEENTE AMERSFOORT Aantal inwoners per i Januari 1949: 57.431 Oppervlakte der gemeente 2583 H.A. Gemeentehuis: Westsingel 43 Tel. 4141 Gemeentebestuur. Burgemeester: H. Molendijk. Wethouders: A. J. Spiekermann, J. Koopman en C. van Zwol. Secretaris: J. Haars. Werkverdeling en spreekuren van de burgemeester en de wethouders. De burgemeester is, behalve met de politie en de brandweer, in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende wetgeving, cultu- rele aangelegenheden, monumentenzorg, jeugdvorming en algemene zaken en is in de regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten gemeentehuize des Vrijdags om 10 uur. De wethouder Spiekermann is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende onderwijs, geneeskundige- en gezondheidsdienst, keu- ringsdienst van vee en vlees en openbaar slachthuis en reinigings- en ontsmettings- dienst, en is omtrent die zaken in de regel voor het publiek te spreken uit sluitend ten gemeentehuize des Woensdag om 14 uur. De wethouder Koopman is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werk zaamheden betrefende gemeentewerken, woningbouw, huisvesting en sociale aan gelegenheden, en is omtrent die zaken in de regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten gemeentehuize des Donderdags om 10 uur. De wethouder van Zwol is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende financien, personeelsaangelegenheden, grondbedrijf, gasfabriek en waterleiding, en is omtrent die zaken in de regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten gemeentehuize des Zaterdags om 10 uur. De gemeentesecretaris is in de regel voor het publiek te spreken ten gemeentehuize op elke werkdag des voormiddags van 10 tot 12 uur. Raadsleden: dr. B. S. A. A1 (P.v.d.A.); J. A. G. Alders (K.V.P.); W. van Apel- doorn (C.P.N.)W. J. A. Barrels (P.v.d.A mevr. A. C. van Bienema geb. Prop (V.V.D.); K. ter Burg (C.P.N.); K. Coolen (K.V.P.); dr. J. B. Drewes (P.v.d.A.); mr. F. C. A. Eenhorst (K.V.P.); F. de Feber (V.V.D.); mr. I'll. A. Fruin (P.v.d.A.); J. de Gans (A.R.); J. R. Hartings (K.V.P.); P. J. Hermans (K.V.P.); A. Jonkhart (P.v.d.A.); P. Kalkman (C.H.U.); R. van de Kamp (A.R.); R. Kok (V.V.D.); J. Koopman (P.v.d.A.); Th. van Oort (P.v.d.A.); A. J. Spiekermann (K.V.P.); J. van Stek (C.H.U.); mej. G. R. Stienstra (C.H.U.); F. J. Swets (P.v.d.A.); G. Timmerman (C.H.U.); mr. P. A. G. Ubink (K.V.P.); J. Vis (P.v.d.A.); F. Waterloo (K.V.P.); G. Wielinga (A.R.); mevr. B. G. van Wijland (P.v.d.A.); C. van Zwol (C.H.U.). vn

Adresboeken Amersfoort | 1950 | | pagina 9