Kantoor Centrale boekhouding voor de gemeentebedrijven. Achter Davidshof 2 Tel. 4141 Giro 49545. Het kantoor is geopend elke werkdag van 8.3017 uur: des Zaterdags van 8.3012.15 uur* De kasafdeling is geopend elke werkdag van 8.3012.30; des Zaterdags van 8.30—11 uur. Het kantoor is belast met het voeren van de boekhouding, het administreren der financien en het doen van betalingen en ontvangsten van alle gemeentebedrijven, stichting „centrale woningzorg" en de sportstichting; de rekening-courant boek houding van de bouwverenigingen. Directeur vacature Adjunct-directeur G. den Hartog Hoofdafdeling „boekhouding en bedrijfsoverzichten". Chef J. W. Floor onder deze afdeling ressorteren volgende onderafdelingen; Afd.: „Debiteurenadministratie" Tot deze afdeling behoren de werkzaamheden betreffende retributies van de Gemeentelijke reinigings- en ontsmettingsdienst, Openbaar Slachthuis, ver- huringen Grondbedrijf en voorts van alle bedrijven en stichtingen, behalve die der nutsbedrijven. Afd. Chef A. C. ter Burg Afd.: „Debiteurenadministratie nutsbedrijven" Tot deze afdeling behoren de werkzaamheden betreffende de distributie van gas- water- en stroomverbruik. Afd. Chef W. J. Riksen Afd.: „Crediteurenadministratie" Op deze afdeling worden de betalingen per giro verzorgd voor alle bedrijven en stichtingen. Afd. Chef W. A. van de Wetering Afd.: „Boekhoudmachines en typekamer". Op de afdeling wordt in samenwerking met de betreffende afdeling het mecha- nisch gedeelte der gas-, stroom- en wateradministratie verzorgd. Eveneens de magazijnadministratie, in samenwerking met de afd. Inkoop-verbruiksadmini- stratie. Typewerk. Afd. Chef B. E. te Lintelo. Afd.: „Kas en incasso". Deze afdeling draagt zorg voor alle ontvangsten en betalingen uitgezonderd die welke per postgiro of anderszins behandeld worden. Chef C. J. Los. X

Adresboeken Amersfoort | 1953 | | pagina 12