NUTSSPAARBANK r v Telef. 5019 AMERSFOORT Giro 43715 De Nutsspaarbank is een instelling zonder winstbejag. Zij beoogt uitsluitend de bevordering van de welvaart van de inwoners van Amersfoort en tracht dit doel te bereiken door: het bieden van een veilige en rentegevende belegging van spaargeld, ook van kleine bedragen het vergoeden van een zo gunstig mogelijke rente aan de inleggers de toevoeging van voordelige bedrijfsoverschotten aan de reserve tot meerdere zekerheid van de spaarders kosteloze aanbieding van haar diensten aan de spaarders een vlotte terugbetalings-regeling zonder enige aftrek van kosten, provisies of dergelijke Nyenhuis, J. J., techn. ambt. I e kl., gemeentebedrij- ven, Hogeweg 203 Nijhof, A., schrijver, Brouwersstraat 21 Nyhof, G., boekbinder-concierge, Brouwersstr. 21 Nijhof, H. W., chef-monteur autohandel, Beuk- straat 4 Nijhof, J., baas 2e kl. N.S., Amstelstraat 28 Nijhof, J. A., typograaf, Brouwersstraat 21 Nijhof, J., glazenier, K. Bergstraat 12 Nijhof, M., brandwacht 2e kl., Breestraat 15 Nijhof, R., automonteur, Kroontjesmolen 5 Nijhof, R.. muziekgraveur, Zaaierspad 3 Nyhof, W.. meubelmaker, Geulstraat 47 Nijhof, W., tekenaar kadaster. Palmstraat 304 Nijhoff, Wed. M.. F. van Blankenheymstr. 1 Nijhuis, J., gep., Heiligenbergerweg 49 Nijhuis, W. E. M., handelsagent banket, Vermeer- straat 104 van Nijkerk. A., z.b., Goninckstraat 76 van Nijkerk,A., geniearb., Kl. Nachtegaalstr. 241 van Nijkerk, A., stucadoorsknecht, Coninckstr. 76 van Nijkerk, G., stucadoor, Kwekersweg 52 Nijland, Mej. C. J., schoonh. specialiste, Borge- siuslaan 45 Nijland, H. G., ass. accountant, Bisschopsweg 204 Nijland, Mej. H. J., gedipl. schoonheidsspecialis- te, Borgesiuslaan 45 Nijland, J. Ch., tekenleraar R.H.B.S Borgesius laan 45 Nijland, Mej. J. D., hoofd Christ, school voorber. l.o., Stephensonstraat 83 Nijland, W., adj. onderoff. adm., Bisschopsw. 204 Nijman, Mw. C., A., z.b., Randenbroekerweg 73 Nijmeijer, J., hoofd Willem de Zwijgerschool (openb. school g.l.o.), Borgesiuslaan 33 Nijrolder, A. J., korporaal, Kapelweg 94 Nijsse, J. L.. burgerbouwkundige, Lombokstr. 27 Nijssen, D. J., huisschilder. Kortegracht 1 Nijssen, J., magazijnbed.. Seringstraat 8 Nijssen, Mej. J. I., kantoorbed., Soesterweg 437 Nijveldt, A., bankwerker, Schimmelp.straat 64a Nijveldt, A. W., dameskapper, Celsiusstraat 22 Nijveldt, A., loodgieter, Bisschopsweg 163 Nijveldt, H. J., loodgieter, Nieuweweg 1 Nijveldt, J., gep. N.S., Bisschopsweg 163 Nijveldt, J., manufacturier, Randenbroekerweg 41 Nijzink, A., referendaris le kl. gem. werken, B. Wuijtierslaan 152 Nijzink,Wed. H., Celebesstraat 11 Nijzink, H., brigadier van politie, Timorstraat 21 Nijzink, J., procuratiehouder deurenfabriek, Gr. v. Prinstererlaan 15 O Obbink, B. H., commies-secretaris's Rijks bel., Lo- rentzstraat 58 Obbink, Mej. G. N., onderwijzeres, Lorentzstr. 58 Ober, J., chauff.-mont., Goudenregenstraat 3 Ockeloen, J. H., ass. opzichter seinwezen N.S., A. Neuhuijstraat 3 Ockeloen, Wed. J. H. B.. Tulpstraat 43b Ockers, A. J. P., etaleur, Dollardstraat 34 Ockers, J. M., bed. tankstation, Primulastraat 46 Ockhuisen, Wed. D., Tollenslaan 3 Ockhuisen, Wed. E., Plantsoen Zuid 16

Adresboeken Amersfoort | 1953 | | pagina 159