Zie voor de uren van openstelling van de afdeling bevolking, burgerlijke stand, militaire zaken en verkiezingen en de afdeling huisvesting bij de betreffende afdeling. Gemeente-secretaris: mr. R. Streng. Afd. I. Algemeen bestuurmaatschappelijke aangelegenheden en volksgezondheid. Deze afdeling is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende de open- bare orde en veiligheid, openbare zedelijkheid, volksgezondheid, verkeer en ver- v°er, sociale aangelegenheden, wetgeving, kabinetszaken. Chef van de afdeling: P. C. van Straalen. Afd. II. Openbare werken, eigendommen en bedrijven. Grote Koppel 1 Tel. 7909 openbare werken, 5175 bedrijven, 4834 eigendommen. Deze afdeling is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende openbare werken, uitbreidingsplannen, woningbouw, restauraties, hinderwet, gas- en water- bednjf en de reinigings- en ontsmettingsdienst; aan- en verkoop van gronden; ver- huring en verpachting van gemeente-eigendommen. Chef van de afdeling: mevr. A. F. van Haselen-de Vries (tel. 5713). Afd. III. Financien en belastingen. a. bureau financien is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende het algemeen financieel beheer. b. bureau belastingen (Van Asch van Wijckstraat 2, tel. 5848) is belast met de behandeling van zaken betreffende de gemeentelijke belastingen, zoals straat- en rioolbelasting, vermakelijkhedenbelasting, hondenbelasting, huis- vuilbelasting, schoolgelden, aanplakrechten, vergunnings- en verlofsrecht, rechten diensten gemeentewerken, begraafrechten. Chef van de afdeling: A. H. Schmitz. Afd. IV. Onderwijs, culturele aangelegenheden en jeugdvorming buiten schoolverband. Deze afdeling is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende het onder wijs, de jeugdzorg en de jeugdvorming buiten schoolverband, de volksontwikke- ling, kunst en cultuur. Chef van de afdeling: J. G. van Dreumel. Afd. V. Interne zaken. a. bureau personeelszaken is belast met de behandeling van alle aangelegen heden betreffende het personeel, zoals rechtspositie, bezoldiging, pensione- ring, opleiding, taak- en functie-analyse. b. bureau registratuur is belast met de agendering en notulering vergaderingen van burgemeester en wethouders en raad, de registratie van inkomende en uit- gaande stukken, archief-ordening en documentatie, c. bureau interne organisatie (Westsingel 40, tel. 4141), is o.m. belast met de verzorging van type- en stencilwerk e.d., expeditie- en bodendiensten, cen- traal magazijn van bureau- en schoolbehoeften, bediening telefoon-centrale, behartiging van huishoudelijke aangelegenheden. Chef van de afdeling: R. P. Vlaardingerbroek. VIII

Adresboeken Amersfoort | 1956 | | pagina 10