B. RUITENBERG Hzn. Kleding naar maat Heren-Modes E., part, verpleegster, Noor- Rozeboom, mej. D. dewierweg 211 Rozeboom, D., magazijnchef, Leusderweg 240 Rozeboom, Id. O., arb. H.S., Bloemweg 1® Rozeboom, J. R., gep. N.S., Lekstraat 16 Rozeboom, J., koetsier, Geulstraat 6 Rozeboom, J„ tekenaar P.T.T., Geulstraat 6 Rozeboom, J. G., beambte alg. dienst M.v.O., van Assenraadstraat 15 Rozeboom, T. E„ gep. N.S., Fr. Halsstraat 7 Rozeboom. W. E., adj. commies R.v.A., Alb. Cuiip- straat 57 JF Rozendaal, wed. A. H., Arnhemseweg 19 Ruardi, mw. A., doktersass., Arnhemsestraat 7 Ruardi, D., brigadier van politie, Eikstraat 11 Rueff, H. H., ontwerper knopenfabr., Soembastr. 10 Rufi. M„ autotechnicus. W. v. Mechelenstraat 3 Riihl, F. V., gep. K.P.M., Stephensonstraat 85 Riihl, mw. J. H. W., Varkensmarkt 15a Ruifrok, R„ herenkapper, Merwedestraat 4 Ruiling, H., monteur, Hoogstraat 34 Ruis, G., verz. inspecteur, Pascalstraat 40 Ruis, H. C., houtbewerker, Dollardstraat 74 Ruisaard, H. N., wachtmeest. K.L., Kelvinstr. 12 C Ruisch, H. G., arb. N.S., Goudsbloemstraat 102 van Ruiten, mej. M. W„ buffetbed., Stationsstr. 51 Ruitenbeek, A., schoenmaker, Populierstraat 8 adj. comm. le kl. gem.seer., Gr. Utrechfsestraat 26 Telefoon 3325 Ruitenbeek, A. Koppel 4 Ruitenbeek, C.. Ruitenbeek, D. Ruitenbeek, G. radarmonteur, Lupinestraat 22 boekhouder, Grote Koppel 4 plantsoenarb.-doodgraver gem.-" werken, v. Bemmelstraat 30 Ruitenbeek, G., mach. houtbew., Papaverstraat 22 Ruitenbeek, G., automonteur, Grote Koppel 4 Ruitenbeek, H., granietwerker. Gr. Spui 7b Ruitenbeek, H. H., hoofdagent van politie, Bos- weg 69 B Ruitenbeek. J., z.b., Irisstraat 24 Ruitenbeek, wed. J., sleperijhoudster, G. Flinck- straat 17 Ruitenbeek, J., expediteur, Grote Koppel 6 Ruitenbeek, J., reclame-ass., Woestijgerweg 148 Ruitenbeek, wed. P., Weverssingel 44 Ruitenbeek, P., magazijnmeester N.V. Bronswerk, Arnhemseweg 83 Ruitenbeek, P. G. F., centr. verwarmings-installa- teur, Pascalstraat 14 Ruitenbeek, R„ rangeerder N.S., Arnhemseweg 290 Ruitenbeek, Ih., tekenaar centr. verw., Arnhemse weg 83 Ruitenbeek, W., huisschilder, Bisschopsweg 14 Ruitenbeek, W. J., sleper, Woestijgerweg 112 Ruitenbeek, W. Th., loodsknecht, Dreijershofje 18 van Ruitenbeek, A. M„ vishandelaar, Bloemend.- straat 46 van Ruitenbeek, A. P., hoefsmid, Appelweg 8 van Ruitenbeek, A., arb. zuivelfabr., Korvetweg 50 van Ruitenbeek, A. P., kant.bed., Brietnerstr. 16 van Ruitenbeek, J., meetarbeider kadaster, Bloe- mendalsestraat 46 van Ruitenbeek. J., hoefsmid, Appelweg 8 van Ruitenbeek, J. H., los arb., Noordstraat 26 van Ruitenbeek, L., meetarb. kadaster, Laurus- straat 6 van Ruitenbeek, M. L., monteur, P. Pijpersstr. 19 van Ruitenbeek, P., smid, Kamp 70 Ruitenberg, wed. B., Heiligenbergerweg 109 168 Ruitenberg, C., directeur bouwmii., Kon. Sophia- laan 17 Ruitenberg, C., boekhandelaar, Reigerstraat 9 Ruitenberg, D., sigarenwinkelier-vertegenwoor- diger, Utrechtsestraat 7 Ruitenberg, wed. D., Javastraat 14 Ruitenberg, E. J., burgerbouwkundige, Regentesse- laan 30 Ruitenberg, E. J., tandarts. Regentesselaan 32 Ruitenberg, G. D., sigarenwinkelier, Leusderw. 31 Ruitenberg, H., sigarenmaker, v. Woustraat 28 Ruitenberg, II., kleermaker, Koppelweg 14 Ruitenberg, H., winkelier herenkleding, Utrecht sestraat 26 Ruitenberg, mw. H. J., apoth.ass., Regentessel. 30 Ruitenberg, Wed. J.. Bisschopsweg 97 Ruitenberg, M. Id., vakman le kl. P.T.T., Aucuba- straat 5 Ruitenberg, R., automonteur, Seringstraat 50 Ruitenberg, W„ aannemer, Grote Koppel 9 Ruitenberg, W., handelsagent, Hugo de Groot- laan 8 Ruitenberg, W. Ch., seer. Kamer van Koophandel, Breitnerstraat 3 Ruiter, A., magazijnbediende, Aucubastraat 10 Ruiter, A., autogeen lasser, Lijsterbesstraat 10 Ruiter, C. G., R.K. ordebroeder, Weverssingel 7 Ruiter, E. H„ vertegenwoordiger, Koppelweg 48 Ruiter, mej. G., verpleegster, Utrechtseweg 303 Ruiter, H. J., conrector lyceum, Enk 5 B Ruiter, J., groentehandelaar, Kamp 78 Ruiter, P., korporaal K.L., Leusderweg 455 de Ruiter, E., timmerman. Walikerstraat 20 de Ruiter, E., arbeider N.S., Walikerstraat 42 de Ruiter, E., fraiser, van Brakelstraat 47 C de Ruiter, E., perronkellner, Laurusstraat 28 de Ruiter, G., wagenmeester N.S.. Soesterw. 222b de- Ruiter, G., conserveerder vliegtuigen, Esdoorn- straat 5 de Ruiter, G. W. T., schilder le kl. centr. woning- zorg, Fuchsiastraat 25 de Ruiter, J., papiersnijder, Bisschopsweg 31 de Ruiter, J. W„ magazijnbed., Esdoornstraat 5 de Ruiter, P., z.b., Achter Davidshof 1 de Ruiter, P. J„ lectuurverkoper, Leliestraat 18 de Ruiter, R. L.. voeger, Schimmelp.straat 11 de Ruiter. Th. Ch., voeger, Walikerstraat 14 Ruizendaal, C., visventer, Boldersstraat 53 van Ruler, H. H.. wachtmeester, Denstraat 30 van Ruller, H., z.b., Bisschopsweg 166 van Ruller, mej. M., soc. verzorgster. Bisschops weg 166 Runhaar, H. J., boekdrukker, Kamp 18 Runneboom, G. J., bedrijfsleider, Puntenburger- laan 8 Runneboom. K., kruideniersbed., Esdoornstraat 21 Riipp, D., sergeant-verpleger, Tjalkweg 3 Ruppert, K„ machinezetter, A. Cuijpstraat 18 t

Adresboeken Amersfoort | 1956 | | pagina 194