FIRMA D. VLIEK ZONEN Motor boo tdienst Dagelijkse Auto-Sneldienst Vertrek van Amersfoort zaterdag 12 uur en dinsdag 6 uur n.m. Amersfoort - Baarn - Zaanstreek v.v. Vraagt inlichtingen Amersfoort - Zaandam - Koog aan de Zaan en tarieven Zaandijk - Wormerveer en Krommenie v.v. Vertrek dagelijks 8 uur voormiddag AMERSFOORT: FIRMA D. VLIEK ZONEN, Grote Koppel 6, Telefoon 6425 ZAANDAM: JAN KEEZER, Damkade, Telefoon 4041 (4 lijnen) WORMERVEER: A. SMIT Czn., Telefoon 81347 Vivie, A., fabr.arb., Celzusterenstraat 26 Vivie, E., darmbewerker, Grote Haag 6 Vivie, G., herenkapper, Noordewierweg 93 Vivie, G., grondwerker. v. Rootselaarstraat 7 Vivie, H., katoenwever, Miereveldstraat 73 Vivie, J., z.b., Sint Rochusstraat 32 Vivie, J., rijkswerkman, v. Nesstraat S B Vivie, L., arbeider N.S., Miereveldstraat 73 Vivie, T. G. C., typograaf, Narcisstraat 26 Vivie, T., stoffenverver, van Nesstraat 23 A Vivie, T., choc.bewerker, Rembrandtstraat 14 Vlaanderen, N., schilder, Palmstraat 306;i Vlaar, C., opperman, Grebbestraat 48 Vlaar, H., electricien, P. Potterstraat 48 Vlaar, mej. M. P., z.b., Spoorstraat 40 Vlaardingerbroek, R. P., referendaris gem. seer., Kapelweg 180 A Vlaarkamp, N., kellner, Plantsoen Zuid 8 van der Vlag, H., fabr.arbeider, Narcisstraat 71 de Vlaming, A., electricien, Isseltseveld 60 A van de Vlasakker, A. A., winkelbed., Utr.weg 165 van de Vlasakker, A. A., kant.bed.. Vreeland 45 E van de Vlasakker, A., z.b., Trompstraat 94 van de Vlasakker, C., z.b., Hooglandseweg 3 van de Vlasakker, G. A., leraar klassieke talen, Puntenburgerlaan 43 van de Vlasakker, H., metaaldraaier N.V. Brons- werk, Liendertsesteeg 9 van de Vlasakker, J., mag.bed., Heiligenb.w. 10 van de Vlasakker, J., mach.bankw., Havik 31 van de Vlasakker, M., huisschilder, Kruiskamp 14 van de Vlasakker, wed. R., Celsiusstraat 34 van de Vlasakker, T., grofbankwerker, Amstel- straat 7 Vlasveld, A. A., boekhouder, Utrechtseweg 85 van der Vlerk, mej. M., winkelierster in wol en handwerken, Prinses Julianaplein 2 Vleugels Schutter, G. J. N., huidarts, Kon.Wilhel- minalaan 32 Vliek, D., expediteur beurtvaartondernemer, Gro te Spui 19b Vliek, J., typograaf, Beukstraat 52 Vliek, J. G., expediteur beurtvaartondernemer, Gr. Spui 21b Vliek, N. D., binnenschipper, J. v. Dieststraat 8 (briefadres) Vliek, mej. W., huishoudster, Bergstraat 30 van der Vlies, mej. A. M., schrijfster centr. boek- houding, Utrechtseweg 235 van der Vlies, J., correspondent N.V. Bofa, Bor- neoplein 19 van der Vlies, K., hoofdleider R.O.G., Utrechtse weg 235 van Vliet, A. J. j., horlogem., Woestijgerw. 175 van Vliet, C., fabr.arb., Tjalkweg 7 van Vliet, D. A., wachtmeester, Gasthuislaan 62 C van Vliet, J., advocaat, Paulus Buijslaan 8 van Vliet, L., hoofdadministrateur N.V. Bofa, Isseltseveld 31 C van Vliet, L. J., monteur, van Brakelstraat 14 C van Vliet, P. H., tabaksbewerker, Kromme Elle- boogsteeg 15 van Vliet, R., metselaar, St. Willibrordusstraat 19 van Vliet, mej. W., huishoudster, van Persijn- straat 19 van Vliet, W., sergeant, Kelkweg 3 van der Vliet, G. L., gep. N.S., Utrechtseweg 215 Vlietman, P. G., calculator, Elsstraat 6 van der Vlist, A. M. H., winkelier kol.waren enz., van Bemmelstraat 48 van der Vlist, mw. G., Flierbeekstraat 2 van der Vlist, H., brood- en banketbakker, van Rootselaarstraat 28 van der Vlist, J. N., kantoorbed. Alg. Ziekenf. Amersfoort en omstreken, v. Rootselaarstraat 28 van der Vlist, K., boekhouder, Bosweg 67 A van der Vlist, N., hoofd Christ. Nat. school g.l.o., Stationsstraat 55 Vloedmans, H. W., bankwerker N.S., woonschuit „Uitzicht", Valleikanaal Vloemans, A. F. M., bedrijfsl., Snoeckgensheuvel 24 van Vloten, wed. W., Joh. v. Oldenb.laan 4 Vlug, mej. N., z.b., Achter Davidshof 1 Vlug, N., spuiter, Leenaert Nic.dwarsstraat 16 Vlug, P., z.b., Leenaert Nicasius dwarsstraat 16 Vlug, R., monteur P.U.E.M., Fahrenheitstraat 73 van der Vlugt, C. H.. administrateur artsenver- eniging, Pieter Bothlaan 26 van dfr Vlugt, wed. J., Achter Davidshof 1 Vlutters, H. J. P., lasser, Vermeerstraat 82 Vlijm, A., lasser, Palmstraat 258 Vochteloo, E., z.b., Lupinestraat 32 Voerman, A. A., schrijver M.v.O., Schiestraat 33 Voerman, H., z.b., Tjalkweg 5 Voerman, J., employe N.S., Waalstraat 50 Voerman, mej. J. S., onderwijzeres. Hendrik van Viandenstraat 36 Voerman, J. H., monteur P.T.T., Schiestraat 33 Voerman, mej. P. M. C., kantoorbediende, Joh. v. Oldenbarneveltlaan 6 Voetee, J. J., schrijver garn. bur., Celsiusstraat 24 Voetee, wed. J., Celsiusstraat 56 Voets, A. C. A., controleur, Torenstraat 3 B 205

Adresboeken Amersfoort | 1956 | | pagina 231