Fa. H- Zoethout Grossier in choc., suikerwerken, biscuit, koffie, thee, sigaretten Zeggelaar, K., sigarenmaker, Scheltusstraat 21 Zeggelaar, T. J., onderwijzjer, W. de Withstr. 5 B van Zegveld, G., onderbaas N.S., Spaarnestraat 97 Zeilmaker, D., arb. zeepfabriek, Anemoonstraat 6 Zeilmaker, wed. M., Anemoonstraat 6 Zeilstra, mw. V., van Effenlaan 5 van Zeldert, J., steenhouwer, Vijver 17 van Zelm, G., hoofdinspecteur levensverz. mij., Dr. A. Kuyperlaan 27 van Zelm, H. J., onderwijzer, Diezestraat 1 Zetteler, J. D. P., wachtmeester le kl., Sint Rad- boudstraat 30 van Zetten, J. D., hoofdschrijver, Utr.weg 133 van Zetten, J. D., controleur, Utrechtseweg 133 van Zetten, N. M., tekenaar, Gasthuislaan 109 C van Zetten, T. H. M., slager, Primulastraat 42 van Zetten, Th., magazijnchef, Trompstraat 104 Zefzema, R., conduct. N.S., J. Tolliusstraat 15 van Zeumeren, J. W., bedrijfsleider zuivelfabriek, van Randwycklaan 2 van Zeumeren, W., directeur zuivelfabriek, Utr. weg 345 Zevenbergen, G., automonteur, Woestijgerweg 20 Zevenbergen, J., z.b., Bisschopsweg 89 Zevenbergen, wed. L. A., Piersonlaan 5 Zevenbergen, P. A., best, le kl. P.T.T., Soester- weg 199 Zevenboom, wed. G., Amstelstraat 30 Zevenboom, G., electricien, Amstelstraat 30 Zevenboom, G. H., ass. accountant, W. de With- straat 11 B Zevenboom, W., schrijver L.S.K., W. de With- straat 11 B Zevenhuizen, mw. S., winkelbed., Heinsiuslaan 17 Zeijderveld, Th. J. F., banketbakker, Hyacinth- straat 13 Zeydner, mr H., landsadvocaat, v. Houtenlaan 1 Zeijlmans, mej. C. M., verpl., Vermeerstraat 90 Zeijlmans, H. L. A., 1.1. constructeur vliegtuigfabr., Vermeerstraat 90 Zeijlmans, P. W., bedrijfsleider herenkleding- magazijn, Vermeerstraat 90 Ziedses Des Plantes, G. M., verz. agent, Thor- beckeplein 12 Ziedses Des Plantes, J., bankbeambte, Thorbecke- plein 12 Ziedses Des Plantes, Th., luit. kol. b.d., Thor- beckeplein 12 Ziekemeijer, H. F., promotor, De Ganskuijl 71 B N.V. Ziekenfonds „Ons Belang", Bekensteinse- laan 10, telefoon 5945 Ziekenfonds, Algemeen, „Amersfoort en Om- streken", Hellestraat 49, Amersfoort van Ziel, mw. A. H., Walikerstraat 36 van Ziel, J., sigarenmaker, Walikerstraat 36 van der Ziel, H., gep., Schimmelp.straat 60 van der Ziel, mw. H., Seringstraat 2 Zielman, D. J., rijkswerkman, Bekensteinselaan 15 Zielman, Ff. J., grondwerker, Kreupelstraat 3 Zieltjes, C. W., werkman P.T.T., Scheltusstr. 50 Zieltjes, mw. FL, Noordewierweg 32 Zieltjes, Th., ploegbaas rein, en ontsmettings- dienst, Noordewierweg 32 Zieltjes, W„ z.b., Pothstraat 6 Zieltjes, W. J., kantoorbed., Scheltusstraat 50 Zikken, wed. J., Spaarnestraat 105 Zimmermann, R., typograaf, Stephensonstraat 45 de Zinger, J. C., vertegenw., Johan Karmanhof 28 226 Zinkstok, P. A., grondwerker, Fuchsiastraat 34 Zinkweg, mej. M. C., onderwijzeres, Balistraat 33 Zoegard, D., sjouwer N.V. Bronswerk, Aldegonde- i straat 51 van Zoelen, wed. J. C., Mr. Th. Heemskerklaan 37 van Zoeren, A., taludwerker gem.rein., Scheltus straat 8 van Zoeren, A., bankwerker N.S., Diezestraat 7 van Zoeren, A., timmerman, van Bemmelstraat 60 van Zoeren, A., el. lasser, Heiligenb.weg 46 van Zoeren, A., mach. bankwerker, Celzusteren- straat 25 van Zoeren, A., lakspuiter, Konijnpad 11 van Zoeren, A., opperman, Korvetweg 15 van Zoeren, E., hulparbeider N.S., Celzusteren- straat 38 van Zoeren, F., papierperser, Coninckstraat 22 van Zoeren, G., besteller le kl. P.T.T., Woestij gerweg 53 van Zoeren, G., metaaldraaier, St. Annastr. 24 van Zoeren, G., huisknecht, Scheltusstraat 8 van Zoeren, J., taludwerker gem.werken, Celzus- terenstraat 5 van Zoeren, J., mach. controleur, Lisztstraat 21 van Zoeren, T., los arbeider, Celzusterenstr. 22 van Zoeren, T., opperman, Berg en Dalstraat 6 van Zoeren, wed. W., werkster gem.werken, Woestijgerweg 58 van Zoeren, W., hulpbankwerker N.S., Celzuste- renstraat 27 van Zoest, wed. A., Pullstraat 7 van Zoest, G. timmerm. N.S., Scheepvaartw. 5 van Zoest, J. G., vakman le kl. P.T.T., Scheep- vaartweg 8 van Zoest, T., bouwkundige, Snoeckgensheuvel 73 Zoet, mw. G., Lieve Vrouwekerkhof 8 Zoet, J., kruidenier, Ffavik 7a Zoetebier. J., rijkswerkman, Cavaleriestraat 6 Zoeten, W., gep. N.S., Palmstraat 306 de Zoeten, mw. J. FT., Rijnstraat 35 Zoethout, wed. H., Kamp 6 Telefoon 3291 Zoetmulder, D. F., koopman bakkerijgrondstoffen, P. Buyslaan 28 Zoetmulder, wed. D. G., Pr. Julianaplein 10b Zomer, bedrijfsleider consumptieijsfabr., Soes- terweg 80 van Zomeren, A., fabr.arb., Nieuwstraat 28 van Zomeren, A. P., boekhouder, schrijver Min. v. Oorlog, van Almondestraat 17 B van Zomeren, C., kruidenier, Noordewierweg 213 van Zomeren, G. J. banketbakker, Banckertstr. 61. van Zomeren, G. J., banketbakker, Leliestraat 64 van Zomeren, J., banketbakker, Dollardstraat 22 van Zomeren, J., vertegenwoordiger koek en ban ket, Gr. St. Jansstraat 15 van Zomeren, J. A. J., koekfabrikant, Cartesius- straat 15

Adresboeken Amersfoort | 1956 | | pagina 252