SCHILDERSBEDRIJF w. VAN ZUILEN ZOON ZWAGER's AUTO ELECTRO SERVICE SOESTERWEG 155 Eigenaar W. E. DE LEU - SPOORSTRAAT 8 - TELEFOON 4585 Inrichting voor reparaties van alle electrische auto-onderdelen, z.a. Starters, Dynamo's, Magneten, Accu's en verder alle onder- delen voor autoverlichting en ontsteking. Wikkelen van Ankers en Ontstekingsspoelen. van Zon, A. J., gerant stationsrestauratie, Fahren- heitstraat 54 A van Zon, L., sergeant majoor instr., Gabrielstr. 18 Zonderop, L. B., sergeant, Kapelweg 156 A Zondervan, wed. K., Woestijgerweg 8 Zondervan, mej. P. W., kantoorbed., Vermeer- straat 8 Zonneveld, L., landarbeider, Puntenburgerlaan 71 Zonneveld, L., militair-chauffeur, Leusderweg 45 van der Zoo de Jong, mej. E. M., schrijfster cen- trale woningz., B. Wuijtierslaan 22 van der Zoo de Jong, dr. H. H., gep., privaat- docent, B. Wuijtierslaan 22 Zoomer, J. E., chef de bureau N.S., Franklinstr. 38 Zoon, W., officier choc.fabriek, Waalstraat 50 Zootjes, B. B., werkmeester N.V. Bronswerk, Die- zestraat 22 Zorge, S. J., adjunct commies gem.secr., Herme- lijnpad 10 van der Zouw, J., gep., Franklinstraat 33 van der Zouwen, C., adj. commies A R.v.A., Franklinstraat 102 van Zuidam, J., chauffeur-monteur, Wezelpad 8 Zuiddam, mej. A., z.b., Hugo de Grootlaan 32 Zuiddam, mej. N., z.b., Hugo de Grootlaan 32 Zuidema, D., administrateur, Kapelweg 151 B Zuidema, J., vertegenwoordiger Noack, Punten burgerlaan 48 Zuidema, J., automonteur, Spaarnestraat 8 Zuidema, J., magazijnmeester, Bergstraat 4 Zuidema, K., vertegenw., H. v. Viandenstraat 5 Zuidema, M., wachtmeester, De Ganskuijl 73 B Zuidema, W., hulpstoffeerder N.S., Spaarnestr. 8 van Zuiden, G., z.b., Balistraat 7 van Zuiden, wed. J., B. Wuijtierslaan 142 van Zuiden, L., koopman, Regentesselaan 39 Zuiderhoek, D., stadsarchitect-stedebouwkundige, Anton Mauvestraat 23 Zuiderwijk, A. J., opperman, Blekersstraat 38 van de Zuidwind, A., schoenhandelaar, Lange- straat 562 van de Zuidwind, A., Speciaal Schoenenmaga- zijn, Pedicure- en Massagesalon, Langestraat 56, telefooni 3118 van de Zuidwind, A. F., koopman in galanterieen, Banckertstraat 63 van de Zuidwind, J. P., huisschilder, Miereveld- straat 79 van de Zuidwind, P. G., loodgieter, Miereveld- straat 79 van de Zuidwind, W. J., havenarbeider, Soester- weg 363 van Zuilen, A., meubelmaker, Franklinstraat 18 van Zuilen, E., timmerman, Violenstraat 68 van Zuilen, G., expeditiechef koekfabriek, Bis- schopsweg 58 van Zuilen, G. W., meubelmaker. Molpad 7 van Zuilen, H., electrisch lasser N.S., Sint Boni- faciusstraat 12 van Zuilen, H. E., timmerman, van Randwyck- laan 62 van Zuilen, H. E., huisschilder, Rontgenstraat 24 van Zuilen, wed. H. H., Marconistraat 24 van Zuilen, J., chauffeur brouwerij, Geulstraat 38 van Zuilen, P. A., grondwerker, Anjerstraat 34 van Zuilen, W., huisschilder, Soesterweg 155 van Zuilen, W., schilder, Arnhemseweg 80 van Zurk, mej. G., lerares Engels M.O., Nieuwe- weg 2 van Zutphen, mej. A. A., lerares M.O., Groen v. Prinstererlaan 21 van Zutphen, H., z.b., Daltonstraat 28 van Zutphen, P. J., broeder-onderwijzer, Utrecht- seweg 228 Zuurbier, C., ass. I. en A., Bosweg 35 B Zuurbier, E. P., onderwijzer bijz. l.o., Stephenson- straat 55 Zuurbier, P. J., ass. rijkslandbouw voorlichtings- dienst, Goudsbloemstraat 5 van Zuuren, wed. C., Utrechtseweg 87 Zuurman, mw. A., Bisschopsweg 22 Zuurman, K., electricien, Kapelweg 20 Zuurveen, H. J., fabr.arb., Sint Agathastraat 21 Zuurveld, H. J., fruithandelaar, Arnhemsestr. 16b Zuijdendorp, C., voorman monteur N.S., Fahren- heitstraat 49 Zuijdendorp, J., kantoorbed., Woestijgerweg 173 Zuijdendorp, J., ass. accountant, Fahrenheitstr. 49 Zuijdendorp, N., huisschilder, Acaciastraat 12 van Zuijlen, M. H., grondwerker, Irisstraat 15 227

Adresboeken Amersfoort | 1956 | | pagina 253