NUTSSPAARBANK Giro 43715 Telefoon 5019 of 7847 De Nutsspaarbank is een instelling zonder winstbejag. Zij beoogt uitsluitend de bevordering van de welvaart en tracht dit doel te bereiken door: Het bieden van een veilige en rentegevende be/egging van spaargeld, ook van kleine bedragen. Het vergoeden van een zo gunstig moge/i/ke rente aan de inleggers. De toevoeging van voordelige bedrijfsoverschotten aan de reserve tot meerdere zekerheid van de spaarders. Een vlotte terugbetalingsregeling zonder enige af- trek van kosten. Kosteloze aanbieding van haar diensten aan de spaarders. Bijkantoren s HoofdkantoorEuterpeplein 40 Noordewierweg 231 Utrechtseweg Leusderweg 214 W. Barendsstraat32 van Nus, P., gep. PUEM, Noordewierweg 43 van Nus, wed. W., Soesterweg 44 van Nus, W.. hoofdagent v. politie, Bisschopsw. 4 van Nus, W., adj. comm. gem. seer., Merwede- straat 38 van Nus, W„ bankbed. Ned. Handel Mij., Lupine- straat 26 Nusselder, A. D., leraar Engels M.O., Spoorstr. 11 Nuver, mr. E. H., griffier Centrale Raad van Be- roep, Schaepmanlaan 1 van Nuijsenburg, J., gep., J. v. Dieststraat 1 van Nuijsenburg, J. Th., lichttechnischadviseur N.V. Philips, Breestraat 64 Nuijten, mej. A. M., onderwijzeres b.l.o., Java- straat 26 Nuijten, mej. B. M., z.b., Javastraat 26 Nuijten, C. J. Th. M.. chauffeur v. Gend en Loos, Javastraat 9 Nuijten, wed. C. J., Javastraat 26 Nuijten, J., z.b., Leif Eriksonstraat 9 Nuijten, M. C., sergeant-majoor-kleermaker, Java- strcicit 9 Nuijts, A. J. A., seinwerker le kl. N.S., St. Rad- boudstraat 42 Nuijts, J., kantoorbed., St. Radboudstraat 42 Nijboer, A. J., hulpbankw. N.S., Plataanweg 5 Nijboer, J. W., tekenaar, Utrechtseweg 323 Nijboer, L., arbeider N.S., Beukstraat 14 Nijdam, mej. E. J., kleuteronderwijzeres, Enk 3 A Nijdam, S., predikant, Snoeckgensheuvel 57 Nijding, mevr. J., hulp i.d. huish., Utr.weg 146 Nijeboer, H. A., vertegenw. Tieleman en Dros, Langestraat 85 Nijeboer, I., bureelambtenaar N.S., K. Bergstr. 17 Nijeboer, J., gep. N.S., Miereveldstraat 2 Nijeboer, J., gep., Mesdagstraat 5 Nijen Twilhaar, H., schr. v. Gend en Loos P. J. Troelstralaan 59 B Nijenhuis, A. J. H., melkslijter, Spaarnestraat 43 Nijenhuis, A. L, melkslijter-kruidenier, Spaarne straat 43 Nijenhuis, G. J., chef ink. en mag. J. J. Mole- naar's Automobielbedr. N.V., Bernulfusstraat 27 Nijenhuis, G. W., adj. comm. N.S., Kastanjestr. 3 Nyenhuis, J. J., gep., Puntenburgerlaan 63 Nyhof, G., boekbinder-concierge, L. Beekstraat 4 Nijhof, G., tekenaar-constructeur N.V. Bronswerk, Amstelstraat 28 Nijhof, H. W., chef afd. garage N.V. Bronswerk, Beukstraat 4 Nijhof, J., gep. N.S., Amstelstraat 28 Nijhof, J. A., typograaf, v. Effenlaan 15 Nijhof, J., glazenier, H. van Viandenstraat 10 Nijhof, M., brandwacht le kl., Breestraat 15 Nijhof, R.. z.b., Kroontjesmolen 5 Nijhoff, ir. J. M., werktuigk. ingenieur, Marconi- straat 67 Nijhoff, wed. M., Heiligenbergerweg 84 Nijhuis, B. G., kantoorbed., Utrechtsestraat 5 B Nijhuis, H. W., klerk centr. woningzorg, Vermeer- straat 104 Nijhuis, J., gep., Vermeerstraat 129 Nijhuis, mej. J. H., verkoopster, Langestraat 114 Nijhuis, W. E.M., schr. M.v.O., Vermeerstr. 104 Nijkamp, A., leraar techn. school, Timorstraat 5 Nijkamp, D. J., gep. N.S., Vreeland 27 A van Nijkerk, A., z.b., Coninckstraat 76 163

Adresboeken Amersfoort | 1959 | | pagina 189