Mevrouw van Haselen-Kas Schoenmakers, P. J., vertegenw., van Brakelstraat 24 A Schoenmakers, W. M., schoenmaker, Heiligenber- gerweg 20 Schoenman, F. Ch., concierge-amanuensis, Barch- man Wuijtierslaan 72 Schoff, A. J., z.b., Heiligenbergerweg 84 Schokkenbroek, H., korporaal le kl., Lavendel- straat 11 Schokker, J., automonteur, Spaarnestraat 155 Schokker, W., electricien, de Houtmanstraat 20 Scholder, W. H., gep., Prins Frederiklaan 18 Scholte, T., hoofd Chr. Nat. school, Piersonlaan 14 Scholte, mej. W. A., z.b., Kortegracht 4b Scholten, A. P., z.b., van Galenstraat 8 Scholten, A., los arb., Soesterweg 188 Scholten, C., wachtm. le kl., Gasthuislaan 60 G Scholten, C. A., vertegenw. vleeswaren, Leusder- weg 267 Scholten, mej. D., boekhoudster Erdalfabriek, Pr. Frederiklaan 7 Scholten, F. J. Th., opz. A gem.-werken. Hoge- weg 31 Scholten, mevr. G., Langegracht 28 Scholten, mej. I., lerares Amf. Ind. en Huishoud- school, Randenbroekerweg 28 Scholten, J. A. W., herenkapper, 't Zand 4 Scholten, J. J. PL, tuinm. gem. werken, 't Zand 4 Scholten, J. C. Th., bouwkundige, Timorstraat 34 Scholten, J. W., electricien, Timorstraat 34 Scholten, mej. J. F. L. W., kinderverzorgster, Su- matrastraat 2 Scholten, wed. L., Marconistraat 79 Scholtens, Drs. H. H, J., R.K. priester o.s.c., leraar oude talen Constantijncollege, D. Fockemal. 10 Scholtens, mej. H., kantoorbed., Ev. Meijsterw. 16 Scholtens, mej. Sj. A., onderwijzeres, Voltastr. 5 Scholtmeijer, A., arb. N.S., Puntenburgerlaan 34 Scholtus, A., controleur A 's Rijks bel. I. en A., B. Ballotstraat 7 Scholtus, C. H., inkoper, Einsteinstraat 22 B Scholtus, D., koster N.H. kerk, Langestraat 67 Scholtus, mej. H., kantoorbed., B. Ballotstraat 7 Scholtus, J., kantoorbed., Langestraat 67 Scholtus, K. C., administrat. N.V. Eerste Amersf. Automobiel Mij., Banckertstraat 21 B Schonagen, K., chef expeditie, Schimmelp.str. 74 Schonagen, wed. W. F., Schimmelp.straat 76 Schonagen, W. F., adj. commies gem. dienst soc. zaken, Schimmelpenninckstraat 76 Schonefeld, mw. F. H. M., rontgenassistente, Bachweg 40 B Schonewille, A., agent N.V. De Arbeiderspers. Lo- rentzstraat 27 Schonewille, J., verw. technicus, Beukstraat 27 Schonewille, J., technisch ambt. A centr. woning- zorg, Dollardstraat 16 Schonewille, J., techn. verkoper scheepsmotoren enz., Stationsstraat 26 B Schonewille, J. K., wachtmeester, Gouwestraat 16 Schdnfeld, wed. J. F. P., Kapp. v. d. Coppello- laan 23 Schoo, mej. N. A., hoofdverpleegster, Jacob Cats- laan 5 Schook, G. A. M., onderwijzer bijz. g.l.o., Bach weg 99 A Schooleman, wed. B., v. Persijnstraat 19 Schooleman, mw. G. A., van Persijnstraat 19 Schoonderbeek, A., machinebankw. N.V. 'Electro- fact, Blekersstraat 33 Schoonderbeek, A. G., z.b., Zuid-Singel 22 Schoonderbeek, A. P., z.b., Soesterweg 438 Schoonderbeek, E., uitvoerder bouwwerken, Pull- straat 32 Schoonderbeek, G., z.b., Utrechtseweg 165 Schoonderbeek, G., expediteur, Coninckstraat 54 Schoonderbeek, G., magazijnmeester essencefabr., Asterstraat 3 Schoonderbeek, H., lasser, Scheltusstraat 56 Schoonderbeek, H. A., bedrijfsleider Rembrandt- Theater, Langestraat 129 A Schoonderbeek, J. W., machinebankw., Asterstr. 3 Schoonderbeek, J. H., magazijnbed. A M.v.O., Blekersstraat 33 Schoonderbeek, J., landbouwer-veehouder, Lien- dertseweg 81 Schoonderbeek, J. J., landbouwer, Liendertsew. 81 Schoonderbeek, mej. M. W., boekhoudster N.V. Bronswerk, Timorstraat 19 Schoonderbeek, N., overwegwachter N.S., Blekers straat 33 Schoonderbeek, N., melkslijter, Pullstraat 27 Schoonderbeek, N., expediteur, Hooglandseweg 27 Schoonderbeek, N. M., huisschilder, Hessenstr. 1 Schoonderbeek, N. M., melkslijter, Woestijgerw. 7 Schoonderbeek, P. N., verkoper textiel, Lavendel- straat 12 Schoonderbeek, wed. P., van Assenraadstraat 29 Schoonderbeek, Th. A., expediteur, hotelhouder, Hogeweg 47 Schoonderbeek, W. N., korporaal-kok, P. Bothl. 7 Schoonderbeek, W. H., chauffeur, Resedastraat 17 Schoonderbeek, wed. W., St. Rochusstraat 13 Schoonderwal, A. A., magaz.bed. M.v.O., Evert- senstraat 20 C Schoonderwoerd. C., magazijnbed., Noordewier- weg 132 Schoonderwoerd, C., ontroester Tankwerkplaats, Havik 17 Schoonderwoerd, J., z.b., L. Nicasiusdwarsstr. Schooneman, L., gep. N.S., Noordewierweg 209 Schoonemeijer, mej. J. J. M., gep.. Warande 5 Schoonen, A. P., le luitenant, Alb. Hahnstraat 15 van Schooneveld, A. C„ asp. bouwk. opzichter, Ru- bensstraat 53 van Schooneveld, C. W., techn. hoofdambt. gem. werken, Rubensstraat 53 van Schooneveld, wed. D., Bisschopsweg 166 van Schooneveld, D., aannemer, Langegracht 11 Ged. Schoonheidsspecialiste Borgesiuslaan 41 (Frisia) - Telefoon 4520 GEZICHTSBEHANDELING tegen rimpels, puistjes, droge, schrale en vette huid, wratten en moedervlekken Electrisch ontharen, afdoende verwijdering Huidverzorging en make-up artikelen GRATIS ADVIES Schoonheim, C. M., 2e luitenant, Heiligenb.weg 83 Schoonhoven, A. W. M., filiaalchef Hehenkamp's bedrijfskleding, Utrechtsestraat 10 Schoonhoven, wed. J. P. W., Utrechtsestraat 10 Schoonhoven, wed. W., Wevers-Singel 44 Schoonman, G., pensionhouder, Pr. Marielaan 9 Schoonman, J. R., schrijver dep. van oorlog, Prin- ses Marielaan 9 193

Adresboeken Amersfoort | 1959 | | pagina 219