van Wijland, J. R., automonteur, Hommelpad 2 van Wijland, mej. J. D., Randenbroekerweg 47 van Wijland, mej. R., telefoniste P.T.T., Kepp- lerstraat 7 van Wijland, wed. T., Randenbroekerweg 47 van Wijland, T. G., chef decorateur, Verhoeven- straat 75 van Wijland, wed. W., Kepplerstraat 1 van Wijland, W., rij-instructeur, Marconistraat 20 N.V. Bronswerk, Verwarming, ventilatie, appa- ratenbouw, industriele air conditioning, pijp- leidingen, Eemstraat 91, telefoon 4542 Wijna, L. H., monteur, Irisstraat 5 Wijnands, A. P., monteur-plaatwerker, Schiestr. 60 Wijnands, wed. B., Hobbemastraat 28 Wijnands, B.. sigarenwinkelier en taxiondernemer, Soesterweg 450 Wijnands, mej. C., Dahliastraat 11 Wijnands, Ch., gep. N.S. St. Ansfridusstraat 18 Wijnands, C., aannemer, Barchman Wuijtiersl. 63 Wijnands, C. A., opticien, Achter de Kamp 39 Wijnands, C. G., monteur constructiefabr., Pieter Pijpersstraat 28 Wijnands, F., monteur, Woestijgerweg 114 Wijnands, G., arb. brouwerij, Lisztstraat 23 Wijnands, G.. kantinebeheerder, J. Tolliusstr. 9 Wijnands, G., melkslijter, Noordewierweg 87 Wijnands, G. H. G., rijkswerkman Min.v.O., Len. Nicasiusdwarsstraat 2 Wijnands, H., schrijver gem. dienst soc. zaken, Bekensteinselaan 32 Wijnands, H. G., telegrafist P.T.T., Noordewier weg 87 Wijnands, H., behanger-stoffeerder, P. Potterstr. 5 Wijnands, mw. J. J., werkster, Eemzijde 18 Wijnands, J., grossier ijzerwaren en huish.art., Bekensteinselaan 32 Wijnands, mej. J. A., Dahliastraat 11 Wijnands, wed. J., Dahliastraat 11 Wijnands, J., rijkswerkman M.v.O., Trompstr. 54 Wijnands, J., autorijschoolhouder, van Brakel- straat 25 A Wijnands, mej. M. C., kantoorbed., Eemzijde 18 Wijnands, M., taxi-ondernemer, Liendertsew. 12 Wijnands, P., gep. N.S., Achter Davidshof 1 Wijnands, P., opperman-metselaar, Larixstraat 30 Wijnands. P., loodsbaas van G. en L., Rijnstraat 49 Wijnands, P. J., verwarmingstechnicus, Pieter Pij persstraat 28 Wijnands, wed. T., Joannes Tolliusstraat 9 Wijnands, Th., electro-bankwerker H.A.P.A.M., Burgerbuurt 14 Wijnands, W. G., ploegbaas brouwerij, Gerrit van Stellingwerfstraat 72 Wijn- en Gedistilleerdhandel, J. A. Schoter- man en Zm., TJtrechtsestraat 17, telefoon 3450, b.g.g. telefoon 3712 Wijnbeek, M. C., procuratiehouder brouwerij, Re- gentesselaan 28 Wijnbergen, A., voorman N.S., Seringstraat 6 Wijnbergen, B. J., onderhoudsbankwerker, Sering straat 6 Wijnbergen, mej. E. J., beroepskeuze-adviseuse G.A.B., Ruys de Beerenbroucklaan 4 A Wijnbergen, J. Ph., brood- en banketbakker, Bis- schopsweg 28 Wijnberger, S., broodbakker, Bisschopsweg 30 Wijnen, A., fabr.arb., Eemstraat 48 Wijnen, A. C., straatmaker, Violenstraat 62 Wijnen, mej. C. Ch., pianolerares, Spoorstraat 38 Wijnen, wed. C., Woestijgerweg 164 Wijnen, C., aannemer-straatmaker, Soesterw. 419 Wijnen, E. J., metaalslijper, Violenstraat 12 Wijnen, mw. J., z.b., Walikerstraat 50 Wijnen, wed. J. A., Schimmelpenninckstraat 17 Wijnen. J., monteur, Matthias Withoosstraat 6 Wijnen, J. Ph., kantoorbed. N.V. G.T.D., Gouwe- straat 28 Wijnen, P. J. horlogemaker en winkelier in goud enz., Langestraat 25b Wijnen, W. F. A., tankmonteur, Ligusterstraat 96 van Wijnen, C., sergeant, Reaumurstraat 3 A van Wijnen, P. A., onderwijzer, Randenbroeker weg 90 C Wijngaard, wed. F., Emmalaan 15 Wijngaard, wed. F., Schimmelp.kade 19 van de Wijngaard, D. W. H., opzichter-wegenb., Zwaanstraat 44 van de Wijngaard, wed. J. K., Koppelweg 15 van de Wijngaard, K. J., expeditieknecht, Leus- derweg 71 van de Wijngaard, R. W., timmerm.. P. Borstr. 8 van de Wijngaard, W. J., chocoladebew., Leus- derweg 71 van de Wijngaard, mej. W., Leusderweg 71 van den Wijngaard, G. G. A., concierge „Ons Belang", Korte Beekstraat 4 van de Wijngaart, J. P.C., sergeant. Ringweg- Randenbroek 25 C van Wijngaerde, N., gep. fourier le kl., Anjer- straat 8 van den Wijngaert, C. L., administrateur A.B.F., Seringstraat 26 Wijnhof, wed. L., Wevers-Singel 44 Wijnhof, L. A. H., comm. centrale boekhouding, van Ostadeplein 10 Wijning, P., nachtportier N.V. Bronswerk, Lek- straat 15 Wijnman, H. F., techn. assistent R.O.B., Keesom- straat 25 C Wijnolst, A., pe^soneelchef, Kapelweg 181 C Wijnschenk, wed. M., Bernulfusstraat 12 Wijnstroot, J. A., militair, Aldegondestraat 101 Wijntjes, A. P. F., horlogemaker, Tulpstraat 54 Wijntjes, A. W., letterzetter, Kortenaerstraat 3 A Wijntjes, C. L., groentehandelaar, Birkt 7 Wijntjes, mej. G. J., verpleegster, P. Borstraat 29 Wijntjes, J. G., gep. N.S., P. Borstraat 29 Wijntjes, J. A., seinhuiswachter N.S., Stations- straat 14b Wijntjes, wed. J. A., Wevers-Singel 44 Wijntjes, J. P. M., beheerder autohandelmij., Pauwstraat 24 Wijntjes, P. A., landbouwer-veehouder, Birkt 7 Wijntjes, P. N., laborant, Roerstraat 21 Wijntjes, R. J., reizend mont., Scheepvaartweg 15 Wijntjes, W. J., buffetbed., van Almondestraat 3 C de Wijs, wed. G., Soesterweg 180 de Wijs, J., stoker, Surinamelaan 54 A van der Wijst, E. H., gep., Gasthuislaan 22 C Wijting, L., voorganger Geref. Gem., Edisonstr. 41 Wijting, mej. M., Edisonstraat 41 Wijtzes, A., architect, Laurens Costerplein 17 de Wijze, J., kapitein, Hobbemastraat 16 247

Adresboeken Amersfoort | 1959 | | pagina 273