Afd. I. Algemeen bestuur, maatschappelijke aangelegenheden en volksgezondheid. Deze afdeling is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende de open- bare orde en veiligheid, openbare zedelijkheid, verkeer en vervoer, wetgeving, kabmetszaken, sociale aangelegenheden, volksgezondheid en literatuurdocumen- tatie. Chef van de afdeling: P. C. van Straalen. Afd. II. Openbare werken, eigendommen en bedrijven. Grote Koppel 1 Tel. 7909 openbare werken, 5175 bedrijven, 4834 eigendommen. Deze afdeling is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende openbare ^ef f1' U1^breidingsplannen, woningbouw, restauraties, hinderwet, gas- en water- bednjr en de reinigings- en ontsmettingsdienst; aan- en verkoop van gronden; ver- huring en verpachting van gemeente-eigendommen. Chef van de afdeling: mevr. A. F. van Haselen-de Vries (tel. 5713). Afd. III. Financien en belastingen. a. bureau financien is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende het algemeen financieel beheer. b. bureau belastingen is belast met de behandeling van zaken betreffende de gemeentehjke belastingen, zoals straat- en rioolbelasting, vermakelijkheden- belasting, hondenbelasting, huisvuilbelasting, schoolgelden, aanplakrechten, vergunnings- en verlofsrecht, rechten diensten gemeentewerken, begraaf- rechten. Chef van de afdeling: A. H. Schmitz. Afd. IV. Onderwijs, culturele aangelegenheden en vorming buiten schoolverband. Deze afdeling is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende het onder wijs, de jeugdzorg en vOrming buiten schoolverband, de volksontwikkeling, kunst en cultuur. Chef van de afdeling: F. van der Kolk. Pedagogisch ambtenaar: W. G. Hagens, Grote Koppel 1, tel. 8087. Cultureel ambtenaar: H. Visser, P. Buyslaan 1, tel. 5190. Afd. V. Interne zaken. a. bureau personeelszaken (Hellestraat 49) is belast met de behandeling van alle aangelegenheden betreffende het personeel, zoals rechtspositie, bezoldiging, pensionering, opleiding, taak- en functie-analyse. b. bureau registratuur is belast met de agendering en notulering vergaderingen van burgemeester en wethouders en raad, de registratie van inkomende en uit- gaande stukken, archief-ordening. c. bureau interne organisatie Westsingel 40) is o.m. belast met de verzorging van typewerk en reprografie, mechanische administratie, expeditie- en bo- dendiensten, centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften, bediening telefooncentrale, behartiging van huishoudelijke aangelegenheden. Chef van de afdeling: R. P. Vlaardingerbroek. IV

Adresboeken Amersfoort | 1959 | | pagina 8