Brandweer. West-Singel 46 Tel. 6717. Het kantoor is geopend elke werkdag van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur, des zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. Commandant: A. C. Bijleveld (ook tel. 4141). BIJ BRANDMELDING: Tel. 4 4 4 4. Bij brand altijd opbellen nr. 4444, onder mededeling of de brand is een schoorsteenbrand, een kleine of een grote uitslaande brand of een binnenbrand, zulks met vermelding van het adres. Centrale boekhouding voor de gemeentebedrijven. Achter Davidshof 2 Tel. 4141 Giro 49545. Het kantoor is geopend elke werkdag van 8.00 tot 12.15 en van 13.30 tot 17.30 uur; des zaterdags gesloten. De kasafdeling is uitsluitend geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.15 uur. Het kantoor is belast met het voeren van de boekhouding, het administreren der financien en het doen van betalingen en ontvangsten van alle gemeentebedrijven en diverse stichtingen; de rekening-courant boekhouding van de bouwverenigin- gen. Directeur: J. Vierbergen. Hoofdafdeling boekhouding en bedrijfsoverzichten. Chef: G. H. Klaassen. Afd. Debiteurenadministratie. Tot deze afdeling behoren de werkzaamheden betreffende retributies van de reinigings- en ontsmettingsdienst en het openbaar slachthuis; verhuringen grond- bedrijf en vorderingen van alle bedrijven en stichtingen, behalve die der nuts- bedrijven. Chef: A. C. ter Burg. Afd. Debiteurenadministratie nutsbedrijven. Tot deze af deling behoren de werkzaamheden betreffende het gas- en water- verbruik. Chef: W. J. Riksen. Afd. Mechanische administratie. Chef: L. van Meeteren. Afd. Typekamer. Chef: Mej. W. M. H. Vos. Afd. Kas en incasso. Deze afdeling draagt zorg voor alle ontvangsten en betalingen, uitgezonderd die welke per postgiro of anderszins behandeld worden. Chef: W. Stol. Afd. Inkoop-, verbruik- en crediteuren-administratie. Deze afdeling verzorgt de factuur- en magazijnadministratie met daarmee samen- hangend controlewerk en de betalingen per giro. Chef: H. A. Nichting. VIII

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 10