NIEUW I'll! US Nierkes, L., metselaar A centr. woningz., Violen- straat 44 Nierkes, P. J., glazenwasser, Lupinestraat 6 Nierop, P., z.b., Heiligenbergerweg 84 Nierop, P. D., winkelier, Langestraat 88 Nierop, P. J., koopman ijzerwaren, Langestraat 90 Nies, mej. H., wijkverpleegster Groene Kruis, Co- lumbusweg 57 A Nieuborg, A. G., drukker, G. Flinckstraat 34 Nieuborg, A., dameskapper, Puntenburgerlaan 2 A Nieuborg, A. W., drukker, van Asch v. Wijck- straat 22 Nieuborg, wed. D., Vermeerstraat 111 Nieuborg, G., gep. N.S., Dollardstraat 10 Nieuborg, G. J. J., verwarmingsmonteur, Randen- broekerweg 63 Nieuborg, H. G., gep. en administrateur, Soester- weg 191 Nieuborg, L., gep., Randenbroekerweg 63 Nieuborg, M. G. W., kapper, Anjerplein 4 Nieuborg, N. J., gep., Marconistraat 27 Nieuwaal, H., hoofdcomm. A b. d. politie, Celsius- straat 36 van Nieuwamerongen, T., verpleger, Beukstraat 16 Nieuwboer, A., rijkswerkman in alg. dienst, Plan- ciusstraat 11 Nieuwboer, N.. gep., Schubertstraat 2 Nieuwenburg, mej. E G. M., kleuterleidster, Arn- hemseweg 104b Nieuwenburg, G., z.b., Arnhemseweg 104b Nieuwenburg, J. S. B. G., automont., Arnh.w. 104b Nieuwendijk, wed. A. A. J., Jan v. d. Heijden- straat 23 Nieuwendijk, A. P. C., slager, Stationsstr. 24 B Nieuwendijk, D., chef-monteur P.T.T., Columbus- weg 59 B Nieuwendijk, wed. H. A., Ceramstraat 10 Nieuwendijk, H. A., hoofdcommies gem. seer., Ce ramstraat 10 Nieuwendijk. mej. M. H. H., onderwijzeres, 't Laantje 2 Nieuwenhof, Tj. G., bedrijfsleider courantenbedr., Haydnstraat 58 B Nieuwenhuis, A., boekhouder, Ringweg-Randen- broek 35 C Nieuwenhuis, E., chef-automonteur, Lorentzstr. 34 Nieuwenhuis, G. H., monteur P.T.T., Bachweg 30 B Nieuwenhuis, G., gep., Kapelweg 118 Nieuwenhuis, G., slager, Lorentzstraat 32 Nieuwenhuis, G., bakker, Bloesempad 6 Nieuwenhuis, mej. H. R. J., z.b., Heiligenberger weg 84 Nieuwenhuis, wed. H. J. M., Woestijgerweg 156 Nieuwenhuis, H. P., koelmonteur, van Bemmel- straat 88 Nieuwenhuis, J., sergeant-majoor, Dollardstr. 282 Nieuwenhuis, J. G., monteur centr. verwarming, Banckertstraat 25 A Nieuwenhuis, P., telefonieconstructeur, Gasthuis- laan 22 B Nieuwenhuis, P., automonteur, L. Beekstraat 14 Nieuwenhuis, wed. W„ Lorentzstraat 19 Nieuwenhuis, mej. W., werkster, L. Nicasius- dwarsstraat 17 Nieuwenhuizen, F. W., automonteur, Noordewier- weg 62 van Nieuwenhuizen, wed. A., Grebbestraat 16 van Nieuwenhuizen, A., timmerman, Grebbe straat 16 van Nieuwhuizen. mej. A. D. H., boekhoudster, Snoeckgensheuvel 4 van Nieuwenhuizen, mej. A., z.b., Leusderw. 294 van Nieuwenhuizen, A., automont. M.v.O., Palm- straat 265 van Nieuwenhuizen, A., fruitkwekerskn., Randen broekerweg 125 A van Nieuwenhuizen, C., z.b., van Woustraat 18 van Nieuwenhuizen, C., timmerman-uitvoerder, Breitnerstraat 17 van Nieuwenhuizen, C., machinemonteur, Blad- weg 3 van Nieuwenhuizen, C., metselaar, Hessenstr. 14 van Nieuwenhuizen, C., loodgieter, Waarwijck- straat 19 van Nieuwenhuizen, C. E., ambten. bij het kan- tongerecht, Dollardstraat 232 van Nieuwenhuizen, E., gep. N.S., Palmstraat 265 van Nieuwenhuizen, E., kantoorbed. Ons Belang, Coornhertlaan 9 van Nieuwenhuizen, G.. directeur graanhandel, K. Bergstraat 2 van Nieuwenhuizen, G., directeur graanhandel en oliefabriek, W. de Zijgerlaan 10 van Nieuwenhuizen, G. G., bakker, Leusderw. 289 van Nieuwenhuizen, G. H., electricien, Grebbe straat 16 van Nieuwenhuizen, H., z.b., Marconistraat 14 van Nieuwenhuizen, H., aannemer, Leusderw. 232 van Nieuwenhuizen, H. A., fabr.arb., Evertsen- straat 11 B van Nieuwenhuizen, J. R., firmant pluimvee- en veevoederfabr. D'Eersteling, Pr. flendriklaan 12 van Nieuwenhuizen, wed. J. L., W. de Zwijger- laan 8 van Nieuwenhuizen, J., boekhouder N.V. Brons- werk, Wolvenstraat 1 van Nieuwenhuizen, J. H., kantoorbediende, Trompstraat 29 van Nieuwenhuizen, mw. J. H., Trompstraat 29 van Nieuwenhuizen, J„ onderbaas Philips gramo- foonpl. ind., van Brakelstraat 34 B van Nieuwenhuizen, J. B., chef-administrat. kno- penfabriek, Vermeerstraat 118 van Nieuwenhuizen, J., apoth.-assistent, Utrecht- seweg 248s van Nieuwenhuizen, L. G. M. A., gep., Fred, van Blankenheijmstraat 4 van Nieuwenhuizen, wed. L. J., Snoeckgensheu vel 4 van Nieuwenhuizen, M., electric., Liendertsest. 3 van Nieuwenhuizen, W. W. E., rijkswerkman, Marconistraat 14 van den Nieuwenhuizen, wed. P., P. J. Troelstra- laan 6 van den Nieuwenhuizen, P. F., arts, P. J. Troel- stralaan 6 FA. LOHMANN Langestraat 35, telefoon 4501 Pc selein, luxe en huishoudelijke artikelen Speelgoed, speciaalzaak 165

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 191