NUTSSPAARBANK Giro 43715 De Nutsspaarbank is een instelling zonder winstbejag. Zij beoogt uitsluitend de bevordering van de welvaart en tracht dit doel te bereiken door: Het bieden van een veilige en rentegevende belegging van spaargeld, ook van kleine bedragen Het vergoeden van een zo gunstig mogelijke rente aan de inleggers De toevoeging van voordelige bedrijfsoverschotten aan de reserve tot meerdere zekerheid van de spaarders. Een vlotte terugbetalingsregehng zonder enige af- trek van kosten. Kosteloze aanbieding van haar diensten aan de spaarders. Bijkantoren Hoofdkantoor: Euterpepleln 40 ,,x Noordewierweg 231 Utrechtseweg 1 Leusderweg 2U W. Barendsstraat 32 TELEFOON 9341 Nuijten, mej. B. M., z.b., Javastraat 26 Nuijten, C. J. Th. M., chaufeur, Lange Beekstr. 35 Nuijten, wed. C. J., Javastraat 26 Nuijten, J., z.b., Leif Eriksonstraat 9 Nuijten, M. C., sergeant-majoor, Javastraat 9 Nuijts, A. J. A., seinwerker le kl. N.S., St. Rad- boudstraat 42 Nuijts, J., ass. accountant, Utrechtseweg 88 Nijboer, A. J., stationsassistent N.S., Plataanweg 5 Nijboer, J. W., tekenaar, Bachweg 12 D Nijdam, mej. E. J., kleuteronderwijzeres, Isseltse- veld 64 Nijdam, S., predikant, Snoeckgensheuvel 57 Nijdinf, mevr. J., huishoudster, Utrechtseweg 146 Nijeboer, I., bureelambtenaar N.S., K. Bergstr. 17 Nijeboer, J., gep. N.S., Miereveldstraat 2 Nijeboer, J., gep., Mesdagstraat 5 van Nijen, M., korporaal, Vreeland 9 C Nijen Twilhaar, H., vertegenwoordiger, P. J. Troelstralaan 53 A Nijenhuis, A. J. H., melkslijter, Spaarnestraat 43 Nijenhuis, A. J., melkslijter-kruidenier, Spaarne straat 45 Nijenhuis, G. J., chef ink. en mag. J. J. Mole- naar's Automobielbedr. N.V., Bernulfusstraat 27 Nijenhuis, G. W., adj. comm. N.S., Kastanjestr. 3 Nyenhuis, J. J., gep., Puntenburgerlaan 63 Nyhof, G., z.b., L. Beekstraat 4 Nijhof, G., tekenaar-constructeur N.V. Bronswerk, Amstelstraat 28 Nijhof, H. W., chef afd. garage N.V. Bronswerk, Beukstraat 4 Nijhof, J., gep. N.S., Amstelstraat 28 Nijhof, J. A., typograaf, v. Effenlaan 15 Nijhof, glazenier, H. van Viandenstraat 10 J. Nijhof, Glas, Behang en Verf. H. v. Vianden straat 10, telefoon 5683 Nijhof, M., brandwacht le kl., Breestraat 15 Nijhof, R., z.b., Kroontjesmolen 5 Nijhoff, A., directeur Lagere Techn. School, Haydnstraat 44 C Nijhoff, wed. M., Heiligenbergerweg 84 Nijhuis, B. G., inkoper, Haydnstraat 59 E Nijhuis, H. W., klerk A centr. woningzorg, Ver- meerstraat 104 Nijhuis, W. E. M., schrijver M.v.O., Vermeerstr. 104 Nijkamp, A., leraar techn. school, Timorstraat 5 Nijkamp, D. J., gep. N.S., Vreeland 27 A Nijkamp, wed. G. J. J., Woestijgerweg 5 Nijkamp, mevr. J. A. M., kantoorbediende, Woes tijgerweg 5 van Nijkerk, A., z.b., Coninckstraat 76 van Nijkerk, A., stoker M.v.D., Kl." Nachtegaal- straat 241 van Nijkerk, A., stucadoor, Randenbroekerweg 131 B van Nijkerk, G., stucadoor, Kwekersweg 52 van Nijkerk, J. J., beh.-stoff., Vermeerstr. 109 Nijland, mej. kraamverzorgster, Spaarnestraat 137 Nijland, J. Ch., gep. tekenleraar R.H.B.S., Borge- siuslaan 45 Nijland, T., fabr.arb., van Brakelstraat 35 B Nijland, W., gep., Bisschopsweg 204 Nijman, A., textielhandelaar, D. Fockemalaan 64 Nijman, mw. C. A., z.b., Woestijgerweg 202 C 168

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 194