RUITENBEEK Ruitenbeek's ERKEND Voor Uw kantooropleiding copieerwerk en kantoormachines ROZENDAAL'S HANDELSINSTITUUT Arnhemseweg 19 - Amersfoort Telefoon 03490-46 98 Rozendaal, wed. A. H., directrice handelsinstituut. Arnhemseweg 19 Rozendaal, H. D., directielid handelsinstituut, Arnhemseweg 19 Ruardi, mw. A., karitoorbed., J. v. Oldenbarne- veldlaan 42 Ruardi, D., brigadier van politie, Eikstraat 11 Rubsamen, mej. E. E. M., onderwijzeres, Coorn- hertlaan 12 Ruchtie, M. R., sergeant, Sparstraat 1 Rueff, H. H., ontwerper knopenfabr., Heinsiusl. 4 Ruesink, mej. M. J. W., onderwijzeres, Willem Barendsstraat 80 A Riihl, wed. F. V., Keesomstraat 51 A Riihl, mevr. J. H. W., schoonheidsspecialiste, Var- kensmarkt 15a Ruifrok, R., herenkapper, Merwedestraat 4 Ruiling, H., bromfietsmonteur, Hoogstraat 32 Ruis, H. C., fabrikant houtwaren, Dollardstr. 74 Ruisaard, H. N., wachtmeest. K.L., Kelvinstr. 12 C Ruisch, H. G., bankwerker N.S., van Galenstraat 21 C Ruitenbeek, A., rijkswerkman M.v.D., Populier- straat 8 Ruitenbeek, A., commies A gem.seer., Hooglandse- weg 64 Ruitenbeek, D., expediteur, Grote Koppel 6 Ruitenbeek, G., tuinman A gem. werken, v. Bem- melstraat 30 Ruitenbeek, G., mach. houtbew., Papaverstraat 22 Ruitenbeek, G., automorlteur, Cartierstraat 45 Ruitenbeek, H., z.b.. Gr. Spui 7b Ruitenbeek, H. H., hoofdagent van politie, Bos- weg 69 B Ruitenbeek, J., z.b., Irisstraat 24 Ruitenbeek, wed. J., Miereveldstraat 44 Ruitenbeek, J., expediteur, Grote Koppel 4 Ruitenbeek, J., reclame-adviseur, Woestijgerw. 148 Ruitenbeek, P., z.b., Arnhemseweg 83 Ruitenbeek, P. G. F., centr. verwarmings-installa- teur, Pascalstraat 14 Ruitenbeek, R„ hotelhouder, Utrechtseweg 121 Ruitenbeek, R., rangeerder N.S., Arnhemseweg 290 Technisch Installatie Bureau n.v. Pascalstraat 14 - Telefoon 5092 Centrale Verwarming Warmwatervoorziening Oliestook- en Bedrijfs- stoominstallatie Ventilatie Alle werken op warmte-technisch gebied Ruitenbeek, Th., tekenaar centrale verw., Mozart- weg 42 B Ruitenbeek, W., bedrijfsleider schildersbedrijf, Bisschopsweg 14 Ruitenbeek, W. J., monteur, Woestijgerweg 112 Ruitenbeek W. Th., arb. chem. fabr., Scherbier- straat 16 van Ruitenbeek, A. P., hoefsmid, Trompstraat 21 van Ruitenbeek, A., arb. zuivelfabr., Korvetweg 5 van Ruitenbeek, E. J. A., techn. ambt.. Lombok- straat 6 van Ruitenbeek, H. A., mach. houtbewerker, Pa paverstraat 7 van Ruitenbeek, J., z.b., Appelweg 8 van Ruitenbeek, L., z.b., Laurusstraat 6 van Ruitenbeek, M. L., magazijnbed., Lingestr. 13 van Ruitenbeek, mevr. P. M., Methorststraat 30 van Ruitenbeek, P., smid, Kamp 70 Ruitenberg, mevr. A., winkelierster, Kortegr. 4 A Ruitenberg, C., directeur bouwmij., Kon. Sophia- laan 17 Ruitenberg, C., boekhandelaar, Reigerstraat 9 Ruitenberg, D., sigarenwinkelier, Utrechtsestraat 7 Ruitenberg, wed. D., Kortegracht 4 A Ruitenberg, E. J., tandarts, Regentesselaan 32 Ruitenberg, mej. G., klerk centr. boekh., Breitner- straat 3 Ruitenberg, G. D., sigarenwinkelier, Leusderw. 31 Ruitenberg, H„ viltbewerker, Koppelweg 14 Ruitenberg, H., verhuurder gelegenheidskleding, Utrechtsestraat 26 Ruitenberg, mevr. H. J., verzekeringsagente. Huy- genslaan 3 Ruitenberg, Wed. J., Bisschopsweg 97 Ruitenberg. M.. monteur, Grebbestraat 13

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 220