Nijverheidsonderwijs Christelijke school: voor meisjes: Chr. huishoudschool Nieuw Bekenstein, Bekensteinselaan 37 Bmej. A. H. Acksen, Leusderweg 234 Chr. Techn. Sch. Techn. avondsch.) van Asch van Wijckstraat 23 J. van Hee, Oranje Nassaul. 3, Zeist Rooms Katholieke school: voor meisjes: Industrie- en huishoudschool St. Anna, Herenstraat IBEw. zuster M. Benigno, Zuid-Singel 38 voor jongens: R.K. Techn. school Niek Savioschool, Ew. pater J. F. Korff de Gidts, Don Nijverheidsweg 58-60 Bosco, Dodeweg 6, Leusden Bijz. neutrale scholen: Kunstnijverheidsschool „Het Baken", Utrechtseweg 102mej. H. A. Drost, Utrechtseweg 102 „Middeloo", Sociaal Pedagogisch mej. H. C. L. Muller Kiihlenthal, Opleidingscentrum, Kon. Wilhelminal. 1 Kon. Wilhelminalaan 1 voor meisjes: Prinses Ireneschool (Industrie- en huis houdschool), Kapelweg 117 mej. M. H. C. Francken, H. v. Viandenstraat 3 voor jongens: Technische school, avond vak- en vak- tekenschool, Leusderweg 34-36 A. Nijhoff, Haydnstraat 44 C Middelbaar Onderwijs: Openhare scholen: Rijks H.B.S., Thorbeckeplein 1 H. J. J. Govers, Jacob Catslaan 53 Handelsdagschool, Hellestraat 87 W. de Jong, Barchm. Wuijtierslaan 61 Handelsavondschool, Zie voor lycea onder voorbereidend hoger onderwijs. Voorbereidend Hoger Onderwijs: Openhare school: Johan van Oldenbarneveltgymnasium, Groen van Prinstererlaan 33 Dr. P. Kool, Rubensstraat 11 Chr. school: Corderiuslyceum, L. Heynricsstraat 23 drs G. J. H. von Meyenfeldt, Daam Fockemalaan 62 XXIII

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 25