GEMEENTE AMERSFOORT Aantal inwoners per 1 januari 1962: 71.185 Oppervlakte der gemeente 2601 ha. Gemeentehuis: West-Singel 43 tel. 4141 Gemeentebestuur. Spreekuren en werkzaamheden Burgemeester mr. Joh. de Widt: Spreekuur: uitsluitend ten gemeentehuize des vrijdags van 15 tot 16 uur. Wethouder C. van Zwol: financien, bedrijven (gasbedrijf, waterbedrijf, badhuis, reinigings- en ontsmettingsdienst, openbaar slachthuis) en industrialisatieaange- legenheden. Spreekuur: uitsluitend ten gemeentehuize des vrijdags van 16 tot 17 uur. Wethouder L. Waterloo: sociale aangelegenheden (w.o. volkskrediet), personeels- en sportaangelegenheden. Spreekuur: uitsluitend ten gemeentehuize des woensdags van 10 tot 11.30 uur. Wethouder K. de Wilde: openbare werken, woningbouw, grondbedrijf, onder- wijs en culturele aangelegenheden. Spreekuur: uitsluitend ten gemeentehuize des woensdags van 14 tot 15.30 uur. Wethouder L. M. van Voorene: volksgezondheid (w.o. de geneeskundige en ge- zondheidsdienst), huisvesting, markt- en middenstandswezen. Spreekuur: uit sluitend ten gemeentehuize des dinsdags van 15 tot 17 uur. Gemeente-secretaris mr. R. Streng. Raadsleden: Dr. N. H. Arkema; W. J. A. Bartels; E. Douma; W. Droogers; mej. G. E. Eisma; J. G. H. Everts; J. de Gans; J. H. Hazelaar; mevr. A. P. van den Heuvel-Hoefsmit; D. F. Houwaart; W. Huslage; J. W. Imhof; R. van de Kamp; mevr. G. H. Keijser-Hardick; J. H. Kisner; M. Korthals Altes; J. Kuis; Mr. A. A. Land; H. J. Limper; O. J. C. van Loo; mr. F. H. I. Luijckx; mevr. M. L. de Rijk-Oomes; D. G. Sanders; F. J. Swets G. Timmerman; J. J. A. van der Vat; E. Veenvliet; mevr. B. G. van Veldhuizen-Van Wijland; L. M. van Voorene; H. M. Wateler; L. Waterloo; K. de Wilde; C. van Zwol. Secretarie. West-Singel 43 Tel. 4141. De kantoren zijn geopend elke werkdag van 8.00 tot 12.15 en van 13.30 tot 17.30 uur, des zaterdags gesloten. Zie voor de uren van openstelling van de afdeling bevolking, burgerlijke stand, militaire zaken en verkiezingen en de afdeling huisvesting bij de betreffende afdeling. Gemeente-secretaris: mr. R. Streng. V GEMEENTELIJKE DIENSTEN

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 7