c. bureau interne organisatie (Van Asch van Wijckstraat 13) is o.m. belast met de verzorging van typewerk en reprografie, mechanische administratie, ex pedite- en bodendiensten, centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften, bediening telefooncentrale, behartiging van huishoudelijke aangelegenheden. Chef van de afdeling: R. P. Vlaardingerbroek. Afd. VI. Bevolking, burgerlijke stand, militaire zaken en verkiezingen. Wijersstraat 27 Tel. 4141. Deze afdeling is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.15 tot 12.15 uur en van 13.30 tot 15 uur. Des zaterdags is het bureau van de burgerlijke stand geopend van 8.30 tot 9.30 uur. a. bureau bevolking is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende de bevolkingsboekhouding (vestiging, vertrek en verhuizing binnen de ge- meente), nationaliteitsaangeiegenheden en het verstrekken van inlichtingen uit het bevolkingsregister; vervolgens worden nog behandeld de wet op de woonwagens en woonschepen, aanvragen van rijbewijzen, werkmappen voor rijtijdenboekjes, paspoorten, bewijzen van Nederlanderschap, toeristenkaar- ten, verklaringen omtrent het gedrag, verklaringen van onvermogen, arbeids- en rustdagkaarten, attestaties de vita, legalisatie van handtekeningen, volks- telling, woningtelling, bevolkingsstatistiek. b. bureau burgerlijke stand is belast met de behandeling van zaken betreffende de burgerlijke stand (geboorte, ondertrouw, huwelijk en overlijden). c. bureau militaire zaken is belast met de behandeling van zaken betreffende de militaire dienstplicht (inschrijving, keuring, inlijving, vrijstelling, uitstel, kostwinnersvergoeding). d. bureau verkiezingen is belast met het bijhouden van het kiezersregister en verder met alle werkzaamheden betreffende de verkiezing van de leden van de vertegenwoordigende lichamen. Chef van de afdeling: A. J. Bruynooge. Ambtenaren van de burgerlijke stand: C. Berculo, A. J. Bruynooge, C. van de Craats, M. W. Knegt, A. H. Renkers, L. van der Veen, P. J. Visser. Afd. VII. Huisvesting. Van Asch van Wijckstraat 10 Tel. 3116. Deze afdeling is geopend elke werkdag van 8.30 tot 11.30 uur, des zaterdags gesloten, en is belast met de behandeling van zaken betreffende de woningver- deling en woningvordering. Chef van de afdeling: J. Ch. van den Brink. Accountantsdienst. Van Asch van Wijckstraat 2 Tel. 5848. Het kantoor is geopend elke werkdag van 8.00 tot 12.15 uur en van 13.30 tot 17.30 uur, des zaterdags gesloten. Directeur: J. C. E. Strieder. VII

Adresboeken Amersfoort | 1962 | | pagina 9