Ariaplein - Asterstraat 5
134 Rijswijk D
135 Roestenburg JG
13 6 /137 autoboxen
138 Reems JJ van
139 Jong JA de
140 Kamp G vande
141 Voets B
142 IJspeert JJ
143 Laar mevr J vande
Leeuwen B van
144 autobox
Ariaweg
(van Operaweg in ooste-
lijke, daarna zuidelijke
en westelijke richting
naar Operaweg)
2 t/m 8 autoboxen
10 t/m 92
94 reservenummer
96 transformatorgebouw
PUEM
98 reservenummer
100 t/m 106 autoboxen
108 t/m 190
192 t/m 198 autoboxen
200 t/m 282
284 ketelhuis centr
verwarming
286 autobox
288 t/m 298
300/302 autoboxen
304 t/m 314
316/318 autoboxen
320 t/m 330
332/324 autoboxen
326 t/m 346
348 autobox
350/1 t/m 350/16 auto
boxen
352 autobox
354 t/m 364
366/368 autoboxen
370 t/m 380
382/384 autoboxen
386 t/m 396
398/400 autoboxen
402/412
414/416 autoboxen
418 t/m 428
430/432 autoboxen
434 t/m 444
446/448 autoboxen
450 t/m 460
462/464 autoboxen
466 t/m 476
478 autobox
480/1 t/m 480/19 auto
boxen
482 autobox
484 t/m 494
496/498 autoboxen
500 t/m 510
512/514 autoboxen
516 t/m 526
528/530 autoboxen
532 t/m 542
544 autobox
Ariaplein
546 reservenummer
548 transformator
gebouw PUEM
550 autobox
552 Oeberius Kapteijn
MH
554 Poot C
556 Haas JJ de
558 Vos F de
560
562 Pligt MW vander
564/566 autoboxen
568 Smit MC
570 Kalverboer P
572 Groenendijk AWJC
574 Huizing W
576 Burg J vander
578 Mourik A J van
580/582 autoboxen
584 Boele M
586 Flier AJ vander
588 Oostveen A
590 Nclting KE
592 P perzak AJ
594 Lubbers JB
596/598 autoboxen
600 Wit mej HH de
602 Tjalma P
604 Langras E
606 Echten J
608 Harsselaar W van
610 Thiecke GH
612 autobox
Arnhemsestraat
(Varkensmarkt /Stads -
ring)
la Pieters G
Caf£ de Kroon
lb Kurvers mevr A
3 Blok D
5 Mascini JAG
7a Winkel Radio Centrum
7b Oeben mevr JJW
9 Mulder D
11a Elst mevr H van
lib Scheepbouwer DJ
Reisbureau ALRA
13 Heijmen J
15 Davidson mevr B
Herenmodes "Alvers"
17 Steen WAC van
19 Wetering AH vande
21 Buuren CH van
23 Delen HWM
27 Elektrotechn bureau
fa Radio Koning
29 Elektrotechn bureau
N. V van Geet
31 Rump G
Hotel City
33 Esveld mevr MA van
2a Dieren- en voeder-
handel Tonnis
2b Tonnis mevr PGT
4 Vat LDA "vander
6 Comans JJ
8 Piano/orgelhandel
R vd Burg NV
10 Zeedijk JJ
12a Heijmen mevr J
12b winkel/groente/
fruithandel
14 Bouman NM
groothandel glas/verf-
waren P van Veen
16a Schrijver A
16b Zuurveld HJ
18 Lederhandel P Fahner
20 idem
22A Showroom PUEM
22B Jongejan C
24 Winkel Juweline NV
26a Winkel Stots Optiek
26b Dongen RW van
28 Nieuwkerk AH van
woninginrichting
Arnhemseweg
(Stadsring/grens gemeen-
te richting Woudenberg)
1 Sol ThAM
3 Kamp mej LL van
5-1 Peerenboom A
5-II Koning mevrWde
5-III Hoogermolen J J
5-IV Boek/Kantoorboek-
handel GAde Weille
7 Gewestelijk Arbeids-
bureau
9-1 Kantoor/Magazijn
NV Handelmij GA
Beenhakker
9-II
9-III Tellingen mevr F v
9-IV Soest G van
11 Hermeling CN
Sedney CR
13
15 Stadig L
Strooij JH
17 Centraal Kantoor Ver
tot Opv/Verpl Geestes-
zwakke kinderen
Kantoor Mr L Stadig
19 Rozendaal mevr AH
Handelsinstituut
21 in gebruik Kamer van
Koophandel
23 Kamer van Koophan
del en Fabrieken
Prinses Julianaplein
25 Kantoor Mach/Appa-
ratenfabriek NV Sy-
b randy
25a Idem
2 7 Magazijn NV Sybrandy
29 Dijk mevr D van
31 Weel JP
33 Renselaar G van
35 Ravenhorst J J
Kroontjesmolen
37a Zaadhandel J Kraan
Zn
37b Kraan JG
39 Renes G
41a Scheffer H
41b Ruijs mevr JH
Horst G vander
43 Dependance Groene
Kruis
45 Hoef mevr G vande
Burgerbuurt
47 Fabriek NV Ned
Vilt Mij
49 Kantoor NV Ned
Velt Mij
Kantoor NV AVIO
55 Diggele JJ van
57 King ma G
59 Poort EAH
61 Allers JA
63 Lange P de
65 Bosch JC vanden
67 Kinderzorg
69 Speeltuingebouw
Dependance kleuter-
school
71 Reijerse K
73 Groot N de
75 Plant AD
77 Zeeuw JA de
79 Rookhuijsen mevr
HJA van
81 Rijssen mevr H van
83 Ruitenbeek P
85 Pesch mevr JHA
Mesdagstraat
87 Vastenburg G
89 Gent LK van
91 Torenstra mevr N
93 Keulen DH van
95 -WA van
97 Galis LC
99 Gramsma K
101 Plomp mevr H
103 Post K
105 Beek R van
107 Polman TJ
109 Bloemen J
111 Cats JJ
113 Hobo A
115 Fritz mevr JG
117 Maten mevr H
119 Renkers JG
121 Mouissie MJ
121-1 Verwoert R
Ev Meijsterwee
123 banketbakkerij
123a Roethof T
125 Spiering A
127 Entrop H
129 Til JW van
131 Veen J van
133 Laar J J van
135 Nes HP van
137 Veen RP van
139 Kraan W
141 Beek A van
143 Schweers H
145 Buurman E
147 Meester mevr H
149 Technisch Bureau
'Installatiewe rk'1
151 Kortes P
153 Riggeling J
155 Hoeijen JH van
Lorentzstraat
157 Lof GJ
161 Vastenburg mevr A
163 Helms mevr K
165 Klooster mevr HC
167 Hoksbergen J
"CJ
169 Berendse P
171 Hoksbergen G
173 Overeem H
175 Vos J
177 Hoek L
Hertenstraat
179 HeuvelJ vanden
181 Wassink mevr JW
183
185 Blom mevr CH
187 Hucht HP vander
189 Wagenmakers L
191 Ceulemans A
193 Bron mevr SH
195 Hooijer CM
197 Roosendaal TA
199
201 Tolsma J
203 Schaaf G vander
205 Suchtelen mevr HGM
Bosweg
Zandbe rgenlaan
211 Heuven JC van
213-1 Beaufort AJH de
213-11 Tempels WJ
213-III Ovinge EH
213 -IV Kolff mevr G
213-V Oranjerie
215 Buitenhuis mevr M
Oude Breuil HJH
2 Kantoor Pon's Auto-
mobielhandel NV
8 Magazijn Pon's Auto-
mobielhandel NV
10 Rooijen F van
12 Mersen Senn van
Basel EFG
16 In- en exporthandel
Ind Geneesm
18
20 Centraal Inkoopbur
Bouwmat
22 Kaljee JA
24 Schaefer mevr JL
26 NV conf ind Condor
Couture
28 Bruin A de
30 Oosterberg PC
32 Veerman JM
34 automatiek
36 Kok GW
38 Slagter mevr HC
40 Morelisse AG
42A automatiek/ijs-
salon
42B Meijden P vander
Lange Beekstraat
Prinses Julianaplein
Aldegondestraat
44
46 Gerritsen GAM
Bisschopsweg
48 Arns S
50 Buitenkamp WP
Tijhuis HJ
52 Bredewold H
54 Kolk H vander
56 Huissteden R van
58 Bouman E
Veldstraat
60 Koote mevr ES
62 Hartskamp JW van
64 Pol A
66 Cramer CMW
68 Slagt C
70 Holland A van
72 Jansen JC
74 Heij mevr JW
76 Riet WA van't
78 Haen HJ
Ruijsdaelstraat
80 Storm mevr P
82 Deetman J
90 WeiHe GA de
92 Geuskens JL
Albert Cuijpstraat
96 Buitenhoff ten
Cate P
98 Korver EJ
100
104a Assurantie/adm
kantoor
104b Nieuwenburg
mevr A JE
106 Bemmel AM van
108 Surksum H van
110
112 Kortes P
114 Werij JD
116 Daal mej A van
118 Hamersveld H v
120 Laar J van
122 Kreikamp BA
Jacob Marisstraat
124 Kraaikamp EJ
126 Bruin HA de
128 Groot PF de
130 Ruijs HA
132 Drie A van
134 Feuerstein ROA
136
138 Seinstra S
140 Koot mevr L
142 Vitskie JM
144 Feuerstein WO
146 Schukking R
148 Jongerden JA
150 Mosterd A
152 Garage/be rgplaats
154
160 Saas J
162 Visser J
-C
164 Roy van Zuijde-
wijn mevr JFE de
166 Viester JH
1 70A Eck mej CG van
170B Wilmink mej MG
170C Ligten mevr JE v
172A Koopmans mej
AMJTM
172B Feeterse mej J
172C Groot H de
174 Groenewegen HY
1 76 Wortman KJ
1 78 Kuijt E
180 Schotel CL
182 Vastenburg W
184 Adams E
1 86 Laar JJ van
188 Versteeg J
190 Hoeijen mevr H van
Alles mevr J
192 Huetinck JH
Hedel RJG van
Vermeerstraat
Gasthuislaan
Johan Karmanhof
196 Zant PJC vander
198 Kruijff W de
200 Willemse HJ
202 Buitink H
204 Gez WM en M
van Rooije
206 Verburg PC
208 Landman J
210 Kooten G van
212 Bunt mevr E vande
214 Bosboom H
216 Voortman FW
218 Wisgerhof mej H
220 Kooistra A
222 Smeer J
224 St am mevr K
226 Soeren CE van
228
228-1 pakhuis
230 Snoeijerbosch AH
232 Pension
Romero Fernandez P
234 Gutman J
236 Heuvel JH vanden
-mevr J vanden
238 Jansen H
240 Wassink mevr H
242 Troost mevr AGE
244 Bosch GH vanden
246 Schraven HAG
248 Effrink J van
250 Bakker D
252 Ooik D van
254 Bouwman MA
256 Laar mej N van
258 Broertjes mevr J
260 T jab ring JH
264 Vos J de
Vaarkamp GA
266 Veer A
268 Borgt PHHG vder
2 70 Houtveen H
272 Bas C de
274a Ned Ind v/Plastic
emballage Nipd
274b Idem
290 Ruitenbeek R
292 Lambalgen mevr
K van
294 Vacano EPM
296 Jong PJ de
298 Blom JWH
300 Maanen J van
Wolbeek PJ ter
302 Bruggink mevr W
304 Saathof mevr E
306 Kooper FK
308 Pijpers Z
310 Merkens J
316
318 Hagebeuk J
Vries J de
318-1 stukadoors-
bedrijf
320 Hardeman M
322 VeenendaalJ
324 Engelenhoven
A van
326
328 Versteeg R
Arubalaan
(Kapelweg /Suriname -
laan)
2/8 garages
10B Joustra mevr JA
10C Beckers mevr A
12B Huls HJG
12C Dorssen GEA van
14A Louwerse mej AW
14B Graaf B de
14C Schottelndreier
CFW
16A Terol L
Vulpen mevr B v
16B Vierbergen L van
16C Kleine H de
18/24 garages
26B Hagens H
26C Gremmen mevr FCG
2 8B Pol JF
28C Ruijs LMH
3 OA Betting mej F
3 0B Albers JW
30C Burmeister mevr
GJ
32A Halla MJJF
32B Vries mevr S de
32C Natzijl J
34/40 garages
42 B Beekers RTM
42C Essen W van
44B Visser L
44C Roy van Zuijde-
wijn FE de
46A Eisma mej GE
46B Datema J J
46C Ham J vanden
48A Mentink JW
48B Man C de
48C Muijden WT van
50/56 garages
58B Maat G
58C Couprie AHJ
60B Berg mevr PM
vanden
60C Ree EJ de
62A Kramer mej G
62B Thoomes mej WJ
62C Berendes JB
64A Poeschmann JH
64B Gunters AGL
64C Beunis A
66/72 garages
74B Houbaer LAM
74C Stegeman DWN
7 6B Liem KG
76C Spijker JJ
78A Jonasse mej JM
78B Knoop Pathuis
mej GMJ
78C Kliphuis PW
80A Hollander DJ den
80B Korving F
80C Vos PC de
82/88 garages
90B Kaizer EWH
90C Hof PRC van't
92B Brink J vden
92C Houdt MA van
94A Putten mej RS van
94B Pilon mevr PH
94C Bults JE
96A Muller mej DP
96B Meijer W
96C Brom HCE
van Asch van Wijckstraat
STRAAT
(Stadsring n/SmaUepad)
3 Wolf G vander
5 Houwertjes mevr JW
7 Delen mej AHA
9 Vastenburg B
Amerongen DC van
1 1 Drost mevr JH
13 Bureau Interne Or-
ganisatie gem secret
15 Ruijven mevr JH van
Aa gten mevr C van
17 Coenen mevr JWR
19 Faes HPM
21 Mul GJM de
23/25 Sopla jongeren socigte
27 Scheper J
29 Koot P van
31 Roskam J
33 Bosscha E
35 Berg mevr JJ vden
37
2 Kantoor Gem Accoun-
tantsdienst
4 Kuis W
8 in gebruik bij kantoor
Interne Org gem secret
10 kantoor gem bur huis-
ve sting
12 kantoor Amersf Cre-
dietbank
Persijnstraat van
16 kantoor De Keurslager
18 Mechelse FW
Spuij H
20 Roon RJ van
seer Ned Roode Kruis
22 Nieuborg mevr AW
24 KoolsbergenA
Assenraadstraat, van
(Kruiskamp/Scheltus-
straat)
1 Meijer FW
3 Korndewal MJ
5 Hoek JC vanden
7 Berendse R
9 Butter mevr C
11 Schaaik H van
13 Oldenmenger A
15 Vis H vande
17 Rijpert HG
19 Klok J vande
-A vande
21 Meijer J
23 Lablans F
25 Kraaijenhof C
2 7 Witteveen G
29 Ouwerkerk EE van
31 Gulik P van
33 Meinten J
2 Christ Nat School
voor glo "De Morgen-
ste r"
6 Appeldoorn A van
8 Hijmering H
10 Zwakman LF
12 Fredriksen T
14 Koetse W
16 Bouwman mevr W
18 Achterberg MJ van
20 Minnen W van
22 Bedem W vanden
Asterstraat
(Soe ste rw eg /Noo rde -
wierweg)
1 Kruijff T de
3 Schoonderbeek G
5 Peper JC
7 Achterberg mevr C
van
9 Faassen T
11 Blocmendal M van
13 Fluit E
15 Idzerda SD
1 7 Krijnen TC
19 Erouwer H
21 Wairol W - an
23 Veenhuizen mH