6 Openbare Instanties
RJC. Vormingscentrum:
„De Horstink"
Kon. Wilhelminalaan 17, tel. 17958
Directeur: H.J. van Santvoort
Sport:
Amersfoortse Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport
A.S.L.O.S.
Hellestraat 49, tel. 16176
Directeur: B. Verschuur
Het kantoor van de A.S.L.O.S. is geopend maandag t/m vrijdag
van 8.30-12.30 en van 13.30 tot 17.30 uur
SECRETARIAAT VERENIGING RIJKSSPELEN
Koninklijke goedkeuring - Nieuwstraat 8 - tel.19449
Stichting De Amersfoortse Gemeenschap:
Zonnehof 8, tel. 15190
Directeur: H. Visser
Kantoor geopend: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 en van
14.00 tot 17.30 uur
Stichting Nationaal Centrum Vorming Bedrijfsjeugd:
Huygenslaan 26, tel. 19846
Directrice: mej. F. Hoekstra
Stichting Ned. Kampeerraad met Jeugdafdeling Veilig Tehuis:
Emmalaan 11, tel. 16594
Secretaris: H. Verdouw
Stichting voor Kunstzinnige Vorming:
Muurhuizen 9, tel. 17343
Directeur: P. Beugels
VERENIGING VOOR VREEMDELINGENVERKEER:
Stationsplein 8a, tel. 12747
Geopend van 9.00 tot 18.00 uur
Zaterdags van 9.00 tot 13.00 uur, van 1 juni tot 1 September van
9.00 tot 18.00 uur
Zondags gesloten
Directeur: J.R. Laming
Secretaris: mr. J. van Vliet, P. Buijslaan 8, tel. 15279
Sportfondscnbad Amcrsfoort, Bisschopswcg 175
ONDERWIJSINSTELLIIS1GEN
KLEUTERONDERWIJS
Bijzonder neutrale scholen:
Amersfoortse schoolvereniging
J. v. Oldenbarneveltlaan 23, tel. 13568
Hoofd: Mej. A.E. de Rek, Ganzenstraat 31, tel. 20547
Montessori-kleuterschool „Pallas Athene"
Heinsiuslaan 1, tel. 17134
Hoofd: Mej. J.C. Brand, Treublaan 31a, tel. 18864
dependance: Surinamelaan 93
Christelijke scholen:
Christelijke kleuterschool
Dollardstraat 37, tel. 18238
Hoofd: Mej. L. Alkema, Isseltseveld 13c, tel. 18393
dependance: Dollardstraat 19, tel. 18153
Christelijke kleuterschool
Tulpstraaat 25, tel. 18073
Hoofd: Mej. G. Spijker, Heideweg 84, Soest, tel. 02135-2603
Hummeloord
Columbusweg 38, tel. 20786
Hoofd: Mej. G. Kuik, Berliozstraat 29d, tel. 20720
Christelijke kleuterschool
Zangvogelweg 150, tel. 22165
Hoofd: Mej. W. Evers, Merwedestraat 16
dependance: Ringweg-Kruiskamp 74
Christelijke kleuterschool
Trekvogelweg 575, tel. 22794
Hoofd: Mej. C. Zuidema, W. de Withstraat lc, tel. 21922
Christelijke kleuterschool
Wagnerstraat 18, tel. 22901
Hoofd: Mej. H. de Wolf, Sumatrastraat 26, tel. 19233
B. van der Kolkschool
L. Heijnricsstraat 28, tel. 17413
Hoofd: Mej. C.A. Koning, Havenstraat 37, Bussum
dependance: Woestijgerweg 3, tel. 17883
Christelijke kleuterschool
Robert Kochstraat 6, tel. 18004
Hoofd: Mej. M.J. de Koning, Gasthuislaan 12a, tel. 10218
dependance: K. Onnesstraat 1
Christelijke kleuterschool
Zuidsingel la, tel. 17825
Hoofd: Mej. C.A. Ruitenberg, Utrechtsestraat 26, tel. 13325
Christelijke kleuterschool
Dr. Abraham Kuyperlaan 2, tel. 14267
Hoofd: Mej. J.H. Deuten, p/a Pieter Bothlaan 54, tel. 15019
dependance: Koppelweg 62, tel. 20005
Christelijke kleuterschool
Lageweg 14, tel. 23597
Hoofd: Mej. R.B. Stoove, Anton Mauvestraat 8, tel. 18136
Christelijke kleuterschool
Melisandepad 3, tel. 21805
Hoofd: Mej. G.M. v.d. Velde, Joh. Bosboomstraat 13, tel. 12153
Openbare scholen:
Roodkapje
Plataanweg 19, tel. 18300
Hoofd: Mej. E.J. Vorst, Vreeland 41e, tel. 18608
dependances:
Klein Duimpje, Noordewierweg 273, tel. 12012
Repelsteeltje, Parallelweg 1, tel. 12106
Kabouter Peperbol
Koppelweg 62, tel. 20005
Hoofd: W.E. v. Beek-Dijkhuizen, Vondellaan 396, Harderwijk
GEMENGD:
Zondag 10-12 uur
Maandag 7-8, 16.45-1830 en 19-21 uur
Dinsdag 12-13, 16.30-18 en 20.30-22 uur
Woensdag 12-13.30 en 15.30-17.45 uur
Donderdag 12-13, 16.30-18 en 20-22 uur
Vrijdag 12-13, 17-1830, 18.30-20.20-21.30 uur
Zaterdag 7-8.30, 12-13.30, 13.45-15.15, 15.45-17.15,
en 17.15-18.45 uur
Bisschopsweg 175 - Telefoon 13610
Dames: Woensdag 17.45-19.00 uur
Donderdag 11-12 uur
De overige uren zijn gereserveerd voor
schoolzwemmen, clubs en militairen
Bedrijfsleider: H. J. FREMOUW