2 Openbarc In stanties verlofsrecht, rechten diensten gemeentc- werken, begraafrechten. Chef van de afdeling: P.P. Leenknegt. Afd. IV. Onderwijs, culturele aangelegenheden en vorming buiten schoolverband: Achter Davidshof 2, tel. 36214. Dezc afdeling is o.m. belast met de behande- ling van zaken betreffende onderwijs, jeugd- zorg, vorming buiten schoolverband, volksontwikkeling, kunst. cultuur en sport. Chef van de afdeling: F. van der Kolk. Afd. V. Maatschappelijke aangelegenheden en volksgezondheid: Westsingel 45, tel. 36214. Deze afdeling is o.m. belast met de bchande- ling van zaken betreffende maatschappelijk werk, maatschappelijk opbouwwerk en volksgezondheid. Chef van de afdeling: Drs. J.A.C. Burgering. Afd. VI. Personeel en organisatie: a. personeelszaken (Hemstraat 60, tel.36214) is belast met de behandeling van alle aangelegenheden betreffende het perso neel, zoals rechtspositie, bezoldiging, pensionering, opleiding, functie- en organisatie-onderzoek; b. bureau interne organisatie (Van Asch van Wijckstraat 13, tel. 36214) is o.m. belast met de verzorging can type- en stencilwcrk e.d., expeditie- en bodediensten, centraal magazijn van kantoorbehoeften, bediening telefooncentrale, behartiging van huis- houdelijke aangelegenheden. Chef van de afdeling: R.P. Vlaardingerbroek. Afd. VII. Bevolking, burgerlijke stand, militaire zaken en verkiezingen: Stadsring 23, tel. 36214. Deze afdeling is geopend maandag t/m vrijdag van 8.15 tot 12 u. en van 13.45 tot 15 u. a.- bureau bevolking is o.m. belast met de behandeling van zaken betreffende de bevolkingsboekhouding (vestiging, ver- trek en verhuizingen binnen de gemeente), nationaliteitsaangelegenheden en het ver- strekken van inlichtingen uit het bevolkings- register; vervolgens worden nog behandeld de wet op de woonwagens en woonschepen, aanvragen van rijbewijzen, paspoorten, identiteitskaarten (toeristenkaarten), bewijzen van Ncderlanderschap, verkla- ringen omtrent het gedrag, verklaringen van onvermogen, attestaties de vita, legalisatie van handtekeningen, volks- telling, woningtelling, bedrijfstelling. bevolkingsstatistiek: b. bureau burgerlijke stand is belast met de behandeling van zaken betreffende de burgerlijke stand (geboortc, ondcrtrouw. huwelijk en overlijdenj: c. bureau militaire zaken is belast met de behandeling van zaken betreffende de militaire dienstplicht (inschrijving, keuring, inlijving, vrijstelling, uitstel. kostwinnersvergoeding); d. bureau verkiezingen is belast met het bijhouden van het kiezersregister en verder met alle werkzaamheden betreffende de verkiezing van de leden van de vertcgen- woordigende lichamcn: e. bureau mechanische administrate is belast met het bijhouden (ponscn) van diverse verzantelingen metalen adres- plaatjes, het daaruit verstrekken van in lichtingen en statistische gcgevens en het verzorgen van oproepingskaartcn, aanslag- biljetten enz. door middcl van de selectie- drukntachine. Chef van de afdeling: M.W. Knegt. Ambtenaren van de burgerlijke stand: C. Berculo. G. Broere, C. v.d. Craats, M.W. Knegt. A.H. Renkers en P.J. Visser. Afd. VIII. Huisvcsting: Westsingel 45, tel. 13116. Deze afdeling is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 11.30 u. en is belast met dc behandeling van zaken betreffende de woningverdeling en woingvorderina. Chef van de afdeling: M.J. van der Linden. Gemeente-raadsleden (zittingsperiode 1970- 1974): Bakkenes. W.. Fikstraat 7, tel. 14317, SCVP. Bakker, drs. D., Jolt. v. Oldenbarneveltlaan 3, tel. 15901, SCVP (wethouder). Bakker, L., Teut 65, tel. 20003, SGP (fractie voorzitter, fractie-secretaris). Bemmel, W.A.M. van, Bergstraat 45, tel. 13924, SCVP. Benink, P., Utrechtseweg 83, tel. 14006, NU. Bos-dc Kok, ntevr. C.. Bachweg 20 D. tel. 23489, NU. Broek, drs. A., Johan Karntanhof 6, tel. 11711, SCVP. Bruin, P.P. de, Dollardstraat 82, tel. 18270, NU (fractiesecr.). Bruijti, G.C. de, Snoeckgensheuvcl 18, tel. 19537, SCVP. Bruijne, M. de, Marconistraat 75, tel. 19103, WD (fractievoorz.). Everts, J.G.H., Mozartweg 65 C, tel. 21533, SCVP (fractiesecr.).

Adresboeken Amersfoort | 1972 | | pagina 28