Openbare Instanties 35 De nazorg voor patienten uit Gelderland wordt behartigd door de Stichting voor de Geestelijke Volksgezondheid in Gelder land; voor patienten uit Noord-Holland door de Stichting voor de Geestelijke Volksgezondheid in Noord-Holland (psychiater o.a. dr. A.J. van der Graaff). St. Elisabeth Ziekenhuis: Ringweg Randenbroek 110, tel. 03490-22444. Aantal bedden: 320. Algemeen directeur: drs. B.Ch.B. van Steen- hoven. Pastor: drs. F. Holtslag. BESTUUR: Mr. dr. A.J.M. Weebers, voorzitter. M.M.A. Ramselaar. Mr. A.G.A.J. Liefferink, secretaris. H. Hulsinga, lid. Deken G.C.M. van Leer, biss. com. lr. N.R.A. Krekel, lid. R.J.P. Vroom, lid. Heelkunde: A.A.F. Asjes, dr. J.M.W. van de Wall en dr. H. Snijders. Huid- en geslachtsziekten: F.B.G. Groothuis. Kaakchirurgie: J.L. Becker. Keel-, neus- en oorziekten: J.C.P. Springorum. Kinderziekten: dr. J.C.W. Bakker. Orthopaedie: F. van Zutphen. Verloskunde en vrouwenziekten: J.A.I, van Prooije. Zenuw- en zielsziekten: G.J.W. Petten en A.C. Schweigmann. Anaesthesie: mej. R. v.d. Plaats. Radiologie: J.J.G. v.d. Werf. Path, anatomie: A.H. Meyer. Oogheelkunde: mej. Z. Wielick en D.H. Gale- ma. Urologie: F.W.A. baron van Asbeck. Reumatologie: mej. A.J. Saman. Allergologie: W.J. Koers. Plastische chirurgie: dr. B.D. de Jong. Psychologie: drs. W.H.M. de Vries. Klin. Chem.: drs. P.M. Breel. Apotheker: drs. M.A.H. Driessen. Bacteriologie: dr. A. Manten. Neurologie: E. Ossentjuk. Revalidate: H. Hermse. Longziekten: dr. P.J. Bangma. Inwendige ziekten: dr. D. Bonte, J. Steen- bergen en dr. R.A. Geerdink. Overige geneesheren: dr. Th.I.J.M. Deelen, cytoloog. Polikliniek: volgens afspraak. Afspraken 8-9 u. en 7-14 u. Stichting Prot.-Chr. Ziekenhuis "De Lichtenberg": Utrechtseweg 160, tel. 03 490-1834 1 (15 lijnen). Aantal bedden: 500 Directeur-geneeshec: jhr. R.A. van Valken- burg. Directrice: zr. W.C.M. baronesse van Tuyll van Serooskerken; m.i.v. 1-7-71: zr. C.L. de Planque. Economisch directeur: A. Vons. ALGEMEEN BESTUUR VAN DE DRIE ST1CHTINGEN (ziekenhuis, tehuis voor chronische zieken en rusthuis): J. van Gulik, voorzitter. W. Helms, vice-voorzitter. Mr. E. Gerritsen, secretaris. Mr. J. Prins, penningmeester. J. Hartog, arts, lid. J.A. Hosang, lid. H. de Kleine, lid. Ds. J. Koele, lid. Mr. C.H.D. Suermondt, lid. J. Teeling, lid. Ir. H.R. Welfing, lid. DAGELIJKS BESTUUR ZIEKENHUIS: J. van Gulik, voorzitter. Mr. E. Gerritsen, secretaris. W. Helms, lid, vice-voorzitter. J. Hartog, arts, lid. Mr. J. Prins, lid. STAF: A.A ALrri anaesthesist. Dr. J.H. Bekker, bacterioloog. P.W. Beyer, revalidatie-arts. S. Bouwer, orthop. chirurg. Dr. J.F. Coster, bacterioloog. Dr. F.J. van Dam, cardioloog. Dr. J. Drukker, kinderarts. Dr. B.G. Dijken, rontgenolocg J. Giezen, anaesthesist. Dr. A.F.L. Golterman, chirurg. Dr. H.Ch. Hart, internist. Dr. J.W. Imhof, internist. Dr. B.D. de Jong, plastisch chrurg. Dr. J. de Jong, uroloog. J.W. Kalhorn, rontgenoloog. B. Kools, zenuwarts. P. Kreek, internist. Dr. A.M. Leeman, oogarts. J. v.d Linde, zenuwarts. P.A.W. Lindenburg, oogarts. W.K.D. Marsman, vrouwenarts. dr. W.L. Mosterd, cardioloog. H.C. Overbosch, keel-, neus- en oorarts. Dr. A.A. Rap, keel-, neus- en oorarts

Adresboeken Amersfoort | 1972 | | pagina 61