Haarnetten Vliegen- ZENDT JACQUES BEZAAN, droge Takkenbossen, Eiken Meiblokjes firma D. FABER, ibnig I ÏO Bijverdienste. Vuurmakers Alle weekabonné's op diS blad, die in het bezit zijn eener verzekeringspolis, zijn volgens de bepalingen in die polis vermeld, tegen ongelukken verzekerd tot een bedrag van Ingezonden Stukken. Arivertentiën, HEfREH MODE-ARTIKELEH. net Jonpiensch. Assistente in .de imislionding, Oemeubiieerde kamers TE KOOP KOEK en BESCHUIT H. Koning en Zn JB muts en recht model, zeer sterk, bij Langestr. 71. Tefc 479. Haagsche Kunstwasscherq en Fijnstrijkinrichting A. J. v. d. LIST. J. TH. VAN NES - HOF 30 Fijne Rijst- en Appeltaartjes Magazijn „de Gouden Klok", Langestraat 43, Amersfoort Engelscli Onderwijs en Conversatie TE KOOP Langestraat M. UEd. dw. X. W. JAE6ER BLOEDARMOEDE. Telef. 1720-Groningen BGEKE 3 Dubbele Damessalon GULDEN bij lerens- ^Iflö GULDEN bij OOQ GULDEN bij verlies ggQ GULDEN bij ver- |CQ GULDEN bij ver- ftfj GULDEN bij verlies IC GULDEN bij verlies va. lange ongeschiktheid overlijden OW van een hand of voet hes van een oog I w W hes van een duim van 06n wijsvinger lö eiken anderenvingor! Uitkcering dezer bedragen ia gewaarborgd door THE OCEAN ACCIDENT GUARANTEE CORPORATION Ltd., Directeur voor Nederland Edward Hbuwan, Rokin 151 Amsterdam. De hoogste uitkocring welke bij een ongeval door oen abonné gevorderd kan worden, kan in geen geval een bedrag van f 500 te boven gaan. Vreemdelingenverkeer. In de week van 11—18 Juni vertoefden in de buiten-hótels de volgende logeergasten Hotel Birkhovenmevr. de wed. A'. van Balhum, Nijmegenmevr. de wed. Koenen, Den Haagmejurffouw Tilly Koenen, Den Haag; mej. Cornelia van Zanten, Den Haag; familie E. Gilisse, Amsterdamfamilie mr. J. A. Kramer, den Haagden heer M. Franck, Maastricht; de heer en mevr. A. Donker, Amsterdamde heer H. v. d. Toorn en echtgenoote, den Haagmevr. Robert son, den Haagmej. E. den Duiken, den Haag; mevr. Overstraeten Kruijsen, den Haagmevr. v. Havre Goes, den Haag mevr. v. d. VlietKruijsen, den Haagde heer en mevr. Harterink, Amsterdam gep. generaal-majoor Van der Wedden, Nijme gen de heer J. A. W. Sluijs, 's Boschde heer J. M. Slegt, Goesde heer M. Wage- maker, Tilburg; de heer W. Janssen, Horst; P. Pietersen, Leeuwardende heer en mevr. B. Beltman, Deventermej. Beltman, De venter; de heer en mevr. J. Spaan, Rotter dam de heer en mevr. mr. A. G. Royaards, den Haagde heer Th. Andriesen, Amster dam. Berghötelde heer A. Roos, Amsterdam de heer N. v. d. Horst, Alkmaarde heer J. de Jass, Rotterdamde heer C. v. d. Held en famijie, Rotterdam; de heer J. Dufer en fa milie, Rotterdamde heer C. Huiigen en familie, Rotterdamde heer Knottenbelt en echtgenoote, Vlaardingen mevrouw Matten- klott, Amsterdamde heer Plugger van Oostzee, Den Haag; mevrouw Gladbeck, Rotterdam mevr. v. Steyn, Soesterberg mevr. wed. Swagemakers, den Haag. Hotel Oud-Leusden en Pension Rustoord opgave niet tijdig ontvangen. J. Lind, Alkmawmej. A. Lind, Alkmaar de heer O. Visser, Zaandamde heer C. P. Het horloge als kompas. Nu de zwerftijd door bosch en veld aangebroken is, achtte een lezer het niet ondienstig nog eens in herinnering te bren gen een niet nieuwe maar toch ook nog niet door iedereen gekende eenvoudige wij ze om zich te oriënteeren en de richting Noord-Zuid te bepalen door middel van... een horloge. Men brengt daartoe den kleinen wijzer in de richting van de schaduw, die de zon van een of ander voorwerp geeft, en deelt dan de hoek, welken deze riohting met de lijn 612 vormt, middendoor. Deze deel- iijn wijst dan de richting, Noord-Zuid aan. De verklaring is al even eenvoudig. Om 12 uur 's middags valt de richting .van de schaduw samen met de lijn 612 en is dan juist Zuid-Noord. Deze schaduw doorloopt jnu steeds een cirkelboog die half zoo groot is als die welke de uurwijzer doorloopt daar voor het afleggen van den geheelen cirkel de zon 24 en de kleine wijzer sleohts 12 uur noodig heeft. Daarom moet men den hoek ïniddendoor deelen. Nu de zomertijd ingevoerd is, is het bo venstaande echter niet meer geheel waar. Daar onze horloges een uur voorloopen, moet men of ze eerst even een uur achter uit zetten of in plaats van de lijn 6—12 'de lijn die het cijfer 7 met de 1 verbindt, nemen. Jeugdige rijwieldieven. Door de recherche zijn alhier aangehouden twee rijwieldieven van 14-jarigcn leeftijd. Zij waren uit het gesticht Hoenderloo ontvlucht, hadden te Apeldoorn een rijwiel gestolen en het hier verkocht. Het rijwiel is in beslag ge nomen en zal met de beide diefjes ter be schikking van den commissaris van politie van Apeldoorn gesteld worden. AGENDA. Onder deze agenda worden alleen opge nomen die uitvoeringen, vergaderingen, enz. welke in het Dagblad geadverteerd worden. Vrijdag, Zaterdag, Zondag, Maandag, Dinsdag, Amersf. Bioscoop, Langestraat. Vrijdag, Zaterdag, Zondag, Maandag, Bioscoop de Arend. Zondags Concert Birkhoven. Dagelijks: Museum Plehite. Bibliotheek Theosof. Ver. Zaterdagavond 6^7% uur. Openbare Leeszaal (Beukenlaan) 10— 12Yi, 2XA—10 uur, Zondag 5H uur, Maandag 2K10 uur. 18 Juni. Alg. verg. Coöp. Winkelver. Ons Voordeel. 18 Juni: De Zwaan, Verg. Vrijz. Kiesver. 3—5 Juli. Amicitia. Uitvoering t. b. v. d. slachtoffers v. d. veenbrand. 24 en 25 Juli. Demonstratie voor Lich. Opvoeding. Burgerlijke Stond 18 Juni 1917. GeborenWillem Arnold, z. van Mijndert Pon en Antje van Doesburg. Gerrit Wou ter, z. van Aart Bonestroo err Sophia Wille- mina Groenhuysen. Teuntje, d. van Albert Teters en Antje de Graaf. Antonius, z. van Wilhelmus Gerardus Kaspers en Marie Hendrina Quint. Jan Willem, z. van Jan IJzerman en Willempje Born. Joost Johan nes, z. van Bonne Bijlsma en Willemijntje v. Dijkhuizen. Antonius Gerardus, z. van Johannes Theodorus v. Kalleveen en Jo hanna Woerdman. Johannes Jan Corne- lis, z. van Jacob v. Ooyen en Adriana Baars. Hendrikus Cornelis, z. van Joseph Uding en Aalbertje v. Beek. Overleden: Elisabath Maria Ver- fcrugge, 72 j., weduwe van Emile Louis Jo seph de Roy v. Zuydewijn. Am e r s f o ojj sche Bad- en Zweminrichting. De temperatuur van het water was he denmorgen 7 uur 76 graden Fahrenheit. Telefonisch Weerberioht. Naar waarneming in den morgen van 18 Juni 1917 Medegedeeld door het Kon. Ned. Het. Instituut U De Bilt. Hoogste stand nabij 765 in Zuid-Oost- Duitschland; laagste stand 756.3 te Hapa- randa. Verwachting tot den avond van 19 Juni: Meest matige zuidelijke tot westelijke wind, toenemende bewolking, waarschijnlijk onweer of regen, koeler, vooral in hét Oos ten. Fietslantaarn aansteken 9.55. De groentetuin. De •aardappelziekte. (Phytophthora infestant). De aardappelen ontwikkelen zich de laatste weken naar wensch. In verband met het aanhoudende droge weer zal de groei van het blad grooter zijn dan van de knollen. Een flinke bladontwikkeling zal de op brengst van knollen ten goede komen. Daarom is het noodig, dat we maatrege len treffen om juist het blad tegen vroegtij dig afsterven te beschermen. Een vaak optredende oorzaak van het af sterven van het aardappelloof is de aantas ting door de z.g.n. aardappelziekte, een door een zwam veroorzaakte ziekte. De aantasting van het loof wordt meestal niet voor 't einde van Juni of begin Juli op gemerkt Bij droog weer treedt de ziekte niet zoo ernstig op, bij vochtig weer echter, vooral als het daarbij warm is, neemt de ziekte zeer snel in omvang toe. In enkele dagen kan het loof op geheele velden afgestorven zijn, en dan zal de schade zeer groot zijn. Vooraf is moeilijk te bepalen of men droog dan wel vochtig zomerweer zal hebben. Door de groote behoefte aan voedings middelen voor mensch en dier zou het dan ook in hooge mate te betreuren zijn als niet alles werd gedaan om de opbrengst der aard appelen te vergrooten, wat men doet als de aardappelziekte doelmatig wordt bestreden door eiken land- en tuinbouwer, alsook door de amateurs. Het eerst neemt men ^je 'ziekte waar in het loof. Aanvankelijk ziet men zwart-bruine plekken aan den onderkant van het blad. Spoedig hangen de bladeren slap en worden geheel bruin. Langzamerhand gaat de zwgm óver in de knollen. Blauwgrijze vlekken vertoonen zich aan de opperhuid, waardoor de aardappel langzamerhand gaat rotten. Een aangetaste aardappel is voor de consumptie ongeschikt Een van de eerste bestrijdingsmiddelen is te zorgen dat alleen gezonde knollen wor den uitgepoot. Tegen deze ziekte bezitten we bovendien een uitstekend middel in de Bordeauxsche pap en Bourgondische pap. Beide stoffen hebben als werkend bestanddeel koper-vitri ool. In den handel is kopervitriool verkrijgbaar in den vorm van blauwe kristallen en ook wel in poedervorm. Bordeauxsche pap bestaat uit: kopervitri ool, kalk en water. Bourgondische pap uit: kopervitriool en watervrije soda. Een slappe oplossing van een van deze twee stoffen oefent een krachtig doodende werking op de aardappelziekte en vele andere schimmels uit. Het spreekt venzelf, dat de kosten, die aan de bespuiting verbonden zijn, aanmer kelijk hooger zijn dan vroeger. De prijs van het kopervitriool is bijna zes maal zoo hoog als in 1914. Gewoonlijk worden de aardappels twee maal bespoten. Per H.A. (10,000 vierk. M.) is dan pl.m. 10 Kg. koper-vitriool noodig. Men vrage dus spoedig prijsopgaaf voor de benoodigde hoeveelheid bij erkende hande laren op. (Wordt vervolgd). P. v. S. Opgave van gevestigde personen van 29 Mei tot 2 Juni 1917. Hendrik J. Annink, geb. 1894, N.-H., van Al melo anar Westerstraat 43, arb. H. S. M. Jecomina M. de Jager, N.-H., van Hilversum naar Molenstraat 17. Johannes J. Versteegh, geb. 1885, R.-C., van Deii naar Langestraat 63, winkelbed. Gerrit Blanke, geb. 1890, R.-C., van Velsen naar P. Pijperstreat 31, kapper. Sara W. v. Essen, N.-H., van Den Hoog naar A. Davidshof 1, verpleger. Albertus C. E. en Susanna J. Scholte, N.-H., van Kazerne naar L. Beekstraat 29. Anthonia G. von Ouwerkerk, N.-H., van Hil versum naar Zuidsingel 21. Johannes T. Haggenburg, geb. 1892, R.-C., van Winterswijk naar Hoogl.weg 2, onderwij zer. Aleida Zwart, N>H., van Amsterdam naar Co- ninckstraai 68. Jacobus Laponder, geb. 1888, N.-H., van Reu- sichem naat Heiligenb.weg 27, koopman. Thomas v. Meeleren, geb. 1891, R.-C., van UtTecht naar Oliesteeg 2inw., tapijtwever. Jacobus Vonhof, geb. 1892, H. L., van ambtsh. naar G. v. Stellingw.straat 21, magazijnkn. Aafje Kerkhoven, Ger., van Utrecht naar Pr. MarieJaan 30. Jan M. Nagtegaal, N.-H., van Amsterdam n. St. Joiisstraat 46, koopman. Hendrik F. v. Teijn, geb. 1905, geen kerkgen., van Amsterdam naar Pr. Marielaan 14. Cetharina A. H. M. Koevoets, R.-C., van Haarlem naar A. U. Poortwal 1. Aleida v. d. Veen, R.-C., van Enschedé naar UtT.weg 173, kinder juf fr. Jacob Rijkse, geb. 1868, TL-H., van Soest n. L. Nic.straat 8, ambt. Levensm.bur. Harmen Bintenhuis, geb. 1891, Ger., van Nij- kerk naar Vijver 36, arbeider. Jacob van Leeuwen, geb. 1845, R.-C., van Rotterdam naar Laagl.weg 17. Evertjo Kruiswijk, Ger., van Amsterdam naar Schimmelp-straat 26, verpleegster. Paulina J. H. Hair, R.-C., van Arnhem naar E. Meysterweg^ 27. Baukje Veenstra, N.-H., van Soest naar A. Davidshof 1. Johannes J. Brouwer, geb. 1889, R.-C., van Wijk bij Duurstede naar 't Zand 31, kapelaan. Emma A. A. Dilg, N.-H., van Den Haag naar Emmalaan 18. Dirkje Sissingh, N.-H., van Groningen naar Schimmelp.straat 38. Wilhelmina C. M. Otto, R.-C., van Enschedé naar v. Asch v. Wijckstraat 3u. Alyda J. Hulst, N.-H., van Utrecht naar Pun- tenb.l. 27. Geertruida v. Surksum, Ger., van Wadding veen naar Kamp 43, winkedjuffr. Eve M. van de Knoop, N.-H., van Rhoon naar Leusderwqg 164, onderwijzeres. Hemdrikus C. v. Yl), geb. 1894, R.-C., van Haarlem naar Wijersstr. 14o, kapper. Daniël P. Wilhelm, geb. 1882, N.-H., Barne- veld naar Stat.straat 5, reiziger. Ida B. ten Doeschate, van Koog a.d. Zaan naar Soesterweg 5. Jorrit B. Sieperda, geb. 1889, N.-H, van Leusden naar Schellusstraat 13, arbeider. Pieier Linschoten, geb. 1893, N.-H., van Utrecht naar Scheltusstraat 9, linieerder. Marinus E. Jonker, geb. 1901, geen kerkgen, van Haarlem naar Langestraat 94. Jacob van do Pol, geb. 1888, N.-Hvan Hem men naar Soesterweg 27Sinw, spoorarbeider. Johannes G. Stevens, geb. 1S98, R.-C, van .Afeorssen naar St. Louisstr, schilder. Theodorus G.-Bloemheuvel, geb. 1893, N.-H, van Amsterdam naar Utr.weg 221, kellner. Dirk van der Vlis, geb. 1890, N.-H, van Am sterdam naai Kamp 32, boekbinder. Fransina Wolfswinkel, N.-H, van Avereest naar Heiligenb.weg 23. Andries C. Boon, geb. 1860, R.-C, van Don gen naa rKamp 79inw, timmerman. Opgave van vertrokken personen van 7 tot 26 Mei 1917. Hendrik L. Wisman, geb. 1880, N.-H, van *Kruisk. 15 naar IJmuiden, remmer. Johanna Heere, O.-C, van Volkestraat 15 n. Arnhem. Aaltje Jansen, N.-H, van Zandbergen naai Baarn. Jan de Wilde, geb. 1871, N.-Hr, van Heiligen- b.w. 37 naar Bussum, tuinman. Arendina Wiggers, Ger, van Utr str. 29 naar Amsterdam, buffetjuffrouw. Wed. A. de Wit, geen kerkgen, van Parallel weg 4 naar Schoten. Wilhelmina G. v. Doorn, R.-C, van G. v. Stel- lingw. 33 naar Hilversum. Opgave van vertrokken personen van 21 Mei tot 9 Juni 1917. Willem A. France, geb. 181, N.-H, van VI as al» kei weg 4S iy>or Den Bosch, kok. Maria Mensing, geen kerkgen, van Berken* weg 5 naar Wageningen, onderwijzeres. Johanna G. Suermondt, geen kerkgen, vaa Woestijgerweg 69 naar Den Bosch. Hubertina Hamers, R.-C, van St. Andriesstrr 15 naar Den Haag. Jan Velthuizen, N.-H, van Soesterweg 97 n» Heerlen, arbeidfer. Adrianus Boshuizen, geb. 1852, Ger van Soesterweg 337 naar Bussum. Mej. Bonnet-Vrient, N.-H, van H. v. Viand en- straat 32 naar Amsterdam. Gerritje Janssen*, N.-H, van Hellestraat 60 n. Hoogland. Gerharda Daaleman, N.-H, van Bergstraat 21 naar Haarlem. Johanna J. Donselaar, N.-H, van Utr.weg 18 naar Utrecht. Gerardus A. J. Overmars, gebri888, R.-C, van l Zand 31 naar Tubbergeiv kapelaan. Hendrika A. E. Schmitz N.H, van Kortegn 13a naar Wolsum. Albertus G. Veen, geb. "1S99, N.-H, van A< de Arnh.prtwal 20 naar Zaandam. Elske Schildering, N.-H, van L. Beekstraat 3 naar Oosterbeek. Jannetje Velthuizen, N.-H, van H. v. Vian* denstraat 22 naar Leusden. "Wilhelmina Staal, O. R.-C, van Utr.weg 131 naar Oudewater. Johanna M. Witteveen, R.-C, van Leusder- weg 20 naar Baarn. Grietje Douma, N.-H, van Brouwerstraat 11 naar Soest. Adrianus A. van den Hengel, geb. 1889, R.-C, van Utr.weg 105 naar Amsterdam. Emilia Vetter, N.-H, van Soesterweg 5 naar Utrecht, huishoudster. Dirk de Bruin, geb. 1898, Ger, van Utr.weg 247 naar Haarlem. Dirk J. W. Burger, geb. 1891, R.-C, van Metfu straat 32 naar Bergen, electricien. Jantien Pleket, L. d. H, van Havik 33 naai Zeist, officier L. d. H. Jeannette M. C. Snorn, R.-C, van Vlasakker- weg 32 naar Rotterdam, winkeljuffr. Evert je Hofland, N.-H, van Teut 35 naar Scheveningen. Eet opnemen can ingezonden stukken be teek ent geenszins dat de Redactie met den inhoud instemt, 41 De copie word» aan den inzender niet teruggegeven Mijnheer de Redacteur! Gaarne wilde ik.)\et onderstaande opgenomen zien in uw blad. Bij voorbaat mijn dank. Door de Reclamecommissie en de vereeniging Vreemdelingenverkeer werd per circulaire en per advertentie de ingezetenen dezer gemeente er op gewezen, dat er te weinig werd gedaan tot verfraaiing van hun tuinen en balcons. Dat zij de hoop uitspreken, dat dit beter mag worden en dat zij tot aanmoediging prijzen beschikbaar zullen stellen, enz. Nu wilde ik het volgende voorstellen In aansluiting met Vreemdelingen verkeer éene vereeniging oprichten en naar draagkrachten contributie betalen, en deze de kosten dekken van het aanschaffen van bloemen en dan geloof ik wel, dat er met wat goede wS van Amersfoort een bloemenstad te maken valt. Nu zullen er wel zijn, die zeggen laat de ge meente daar voor zorgen, maar ik geloof, dat de gemeente al in dien geest werkt en aardiger is het, wanneer ieder het zijne er toe bijdraagt en heeft dat voor het tegengaan van de verniel* zucht en als men de pleinen ziet in Den Haag, Rijswijk en Voorburg en de bloemensehatten van Baarn en Hilversum, komt men dan hier niet verre ten achter. Hopende, dat dit bij alle ingezetenen ingang zal vinden, Een liefhebber van bloemen. Voor direct gevraagd een NETTE WERKSTER roor twee ochtenden in de week en een flink DAGMEISJE, niet beneden 16 jaar. Zich te vervoegen 's avonds na 8 uur, Oldonbarneveldlaao 33. Kan geplaatst worden een Zich aan te meldenC. DE JAGER, Langestraat 19. Gevraagd met Augustus extern. Br. No. 280, Bureau Amersf. Dagblad. Wordt gevraagd eeu net JPersoou, liefst gepension- tieerd, voor licht werk, (pak-, 4oop- en eonig schrijfwerk). Br. onder lett. V A,bureau Amersf. iDngblad Te linvir aangeboden Iruimo gemeubileerde Kamers Bonder pension, op netten stand. Adres te bevr. VALKHOFFs Hof boekhandel. Te huur aangeboden op eersten stand, uitstekend Eeor geschikt voor studeer kamers. Br. No. 232, Bureau Amersf. Dagblad. vangers „Flysao" 5 ct. Brief kaarten 85 ct. p. 100. Speenon, Zuigslang, Flesschen, Adelaar- Schoenwas. Erdal, Kastranden, Punaises, Closetpapier, Nacht lichten, Larapevergroolers, Ran den van kralen of panier. Rozen, Beeldies, Waaiers. Kakimona's, Lepels, Vorken, Messen, Prent briefkaarten in bruin, zwart en gekleurd, in ruime keuze, 2 ct. per stuk. Distributiekaarten, in vele 6oorteu. Fotomap^ 15 ct., Linnenmap 20, gewoon "wit 5 of 10 ct. Pennen, Inkt, Goud- en Zilverbrons, Dames.gummihak- ken 20 tot 40 ct. p. paar. voor Heeren 50 ct. p. paar. Spiegels, Schilderijen, - Portretlijston, Teksten, Theebladen, fijne lede ren Tasschen, Portemonnaies, Portefeuilles, Sigarenkokers, Zo mers buiten Zandvormen, Em mertjes, Gieters, Harken, Schop- ies, Kruiwagens, Vlindernetjes, Paardenleidsels. Hoepels, Spring touwen, Ballen, Vliegers, Mechaniek, enz., in do Goedkoope Bazar van Speelgoed, Porcelein, Glas- on Aardewerk, KR OM MESTRA AT 50. uw dagbladen na lezing port vrij aan de bibliotheek voor de geïnterneerden Kamp van Zeist ©Tïgeve^r 170 vim beuken, eiken en dennen. Voor elk aannemelijk bod. Zich te vervoegen bij M. VAN REM WEL, Klein Mooist, Woudenberg. Electr. leek- en Beschuilbakkerij „DE DULDEN KORENAAR" Het beste adre3 voor Arnliemsclie sir. 24 Telotoon 91, O. Dameskapper, (Vervaardigt ook krul len en hattrwerk voor 't nieuwste coiffure nit uw uitgevallen baar.) SOESTERWEG 16»s Beste en Goedkoopste Adres TOOr liet behandelen van alle soorlen goederen. SPOEDIGE ES NETTE AFLETERISG. Aanbevelend Dagelijks versch verkrijgbaar en verdere gebakjes GOED. ZILVER en UURWERKEN. Speciaal adres voor Trouw- en Verlovingsringen. Rijke keuze in gonden ringen met brillant on diamant. Reparnliemrichting Inkoop oud eoud en zilver. Aanbevelend. WILLEM GROENHUIZEN. - NULLI SECUNDUS Gedurende de zómermaa .den ben ik voornemens AMERSFOORT weer te bezoeken en verzoek alle reflec teerenden aan het onderstaand adres te schrijven voor conditiën. Mr. Davies, Lijnmarkt 28bis. Utrecht. Sedert 7 jaar to Utreoht gevestigd. 18 c.M. lang, tegen concurree renden prijs. Worden -aan huis bezorgd. Zich te vervoegen bij M. VAN REVIMEL, Klein Moorst, Woudenberg. Special© Inrichting: Sloomveiij en Chemischs Wasschetij van alle Dames- en Heerenklee deren, Meubelstoffen, Zijde,Bont enz. Overgordijnen en Vitrages worden prachtig afgeleverd. Rouwgoed, om zwart te verven, binn. 8 dag. Reel. binn. 7 dag. Tel. 108. Bleeke gelaatskleur, zwakte. Gebruik Ener- san-tabletten. Per koker f 1.3 kokers f '2.85 Bij Apoth.en Drogisten Te Veenendaal T. F. Tak; Harmelcn T. de Kruijf. I.lsselstein H. v. Amerongcn; UI recht T. P. v. d. Bergh Zn., Steenweg 65; Loe- nen a. d. Vecbt J. d. Jong; Koekengen C. Romijn; Doorn Fa. H. J. KoornhofFa. J. v. Geijl, Aiuersf. weg Driebergen Fa. J. v. Geijl. Traai5; T. J. A. BlekkinghUillioorn D. Kluis; Maarssen B. F. J. ReinderaBr**u- kelen R. J. Wouters Zegwaart A. Muilwijk Abcoude L J. Veerman; Mijdrecht Fa. C. G OuwejanW. J. Dijs. Groote Voorraad f 25 per baal, 2000 stuks franco. Rembours inclusief Steentilstraat II. Ijirma P. J. ZANDVLIET, Sehilderlinnen. Sehilderpapier. Siïtyldereartons. Pastelpapier. Boetseerklei. Mei. J. BOSHUIZEN, ge- diplom, coiffeuse, Kronimestr. 44 Kappen, Shamponeeren Electr. droging I O.öO. Ondnlailon Marcel. Vlechten maken Tan uit- gevallen haar IL Tel. 460.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1917 | | pagina 4