I. SSiTtmy 1 Zn., Utr.str. 17. Tel. 145 üesren Bottines 5ÜTEMST, Lunst. 82 llw bars! moet Hij bevrijden Per fiesch f 1.60, per anker f 65-. IJ1T DEN OMTREK. SPORTNIEUWS Abdijsiroop. (f Jesteit de Koningin de tegenwoordige zitting- der Staten-Generaal te sluiten in eene vereenigde Vergadering der beide Kamers op Maandag 22 Mei 1922, des namiddags te drie uur, en welk besluit voorts betreft de ontbinding van de fceide Kamers. De Voorzitter benoemt eene commissie, om den minister van Binnenlandsche Zaken in- en uitgeleide te doen. Deze commissie bestaat uit de heeren Van Wassenaar van Catwijk en Van Lo-on, leden der Eerste Kamer, en de heeren Lely, Snoeck Hen- kemans, Drion en Deckers, leden der Tweede Kamer. Kort daarna treedt de minister, voorafgegaan door de commissie, de vergaderzaal binnen. De heer Ruys de Beerenbrouck, minis ter van Binnenlandsche Zaken, plaatst zich ach ter de ministerstafel en houdt de volgende rede: Hare Majesteit de Koningin heeft mij opgedra gen deze zitting der Sta ten-Gene raai te sluiten. De afkondiging van de wetten tot het in over weging nemen van voorstellen tot verandering !n onderscheidene hoofdstukken der Grondwet, maakte ontbinding van de Staten-Generaal en daarmede sluiting van de zitting noodig. Behalve den omvangrijken arbeid, tot welken de herziening van de Grondwet u riep, heeft het gemeen overleg gedurende de zitting die achter ons ligt, verschillende maatregelen tot stand ge bracht, welke tot heil van land en volk kunnen strekken. De Koningin heeft mij opgedragen u Horen dank te betuigen voor de zorgen en toewijding aan 's landsbelangen besteed. In naam von H. M. de Koningin en daartoe 'door Haar gemachtigd, verklaar ik deze zitting der Staten-Generaal te zijn gesloten. Den minister wordt door de commissie uitge leide gedaan. Nadat de commissie in de vergaderzaal is te ruggekeerd sluit de voorzitter de vereenigde ver gadering. Bij de sluiting van de zitting der Staten-Gene raal waren de volgende leden aanwezig Van de Eerste Kamer de waom. voorzitter de heer Cremer en de heeren Beelaerts van Blokland, Anema, van Loon, Diepenhorst, Iden- burg, de Vos van Steenwijk, van Basten Baten burg, van Wassenaer van Catwijk, v. d. Berg van Loon en Smeenge. Van de Tweede Kamer de heerenOud, Snoeck Henkemans, Deckers, Drion, de Kanter, Gerretson, van Dijk, Zijlstra, Rink, Lely, Braat, van Wijk, Duymaer van Twist en Albeda. Behalve den voorzitter, die over zijn ambts kostuum het Oranjelint van het Grootkruis der Huisorde van Oranje droeg, de naast hem ge seten griffiers en commiezen-griffiers der beide Kamers en de leden der commissie voor in- en uitgeleide, droeg geen der aanwezigen ambts- costuum. Even drie uur betrad de Minister van Binnen landsche Zaken, die het lint van het Grootkruis van de Eikenkroon droeg, de vergaderzaal en las de korte sluitingsrede voor, welke door de aanwezigen staande werd aangehoord. De eenvoudige plechtigheid was binnen enkele fninuten geëindigd Berichte* De Staatscourant van 22 Mei bevat o.o. te volgende kon. besluiten benoemd tot ridder in de Oranje Nassauorde G. Pape, godsdienstonderwijzer te Almelo; benoemd tot ridder in de Orde van Oranje- ^Jassau, met de zwaarden, de ritmeester A. P. «Wirix, van den staf der cavalerie, adjudant van Sen inspecteur van het wapen. opnieuw benoemd tot burgemeester van Bla- flel en Netersel H. Coolen; van Boekei G. L. fruskens, secretaris dier gemeente; van Dinxper- ■lo J. C. A. M. van Kliryve, secretaris dier ge- meent; van Haoften M. P. van Willigen, secre taris der gemeente; van Hekendorp, Papekop en Lange Ruige Weide W. H. M. Doorman, secre taris dier gemeente; van Smilde N. G. Servatius; van Margraten F. H. Neven. DE KAMERVERKIEZINGEN, j Te Middelburg zal voo- de Tweede Kamer ook candidaat worden gesteld de heer M. A. Maljaars, lid van den gemeenteraad van Mid- delburg en caféhouder aldaar. Deze condidaat- stelling gaat uit van oen Bond van Vergun-, ninghouders. De Nationale Bond voor Bezuiniging heeft de volgende candidaatslijst voor Amsterdam en Haarlem vastgesteld 1. C. H. A. v. d. Myle, arts, Heeze; 2. W. J. Steinbuch, oud-kolonel. Laren 3. G. J. P. i A. Thomson, luit-kol. marcch., Vught4. J. j i F Vos, collecteur Staatsloterij, Groningen; 5. Th. Tjeerde, tabaksfabrikant, Workum; 6. jhr. F. S. Op ten Noort, inspecteur der Drankwet; 7 W. Dooren, Dordrecht; 8. J. L. v. d. Harst, notaris, Vlissingen; 9. J. van Toor, reeder, Vlaardingen. ORIGINEELS zeer aan te bevelen Bordeaux, gewas 1917 j TO. Sicherer (Ned.) 4 p. 55 ontv. treffer», IT. Clarke (Eng.) 2 p. 42 ontv. treffers. 12. Eenhoorn, 1 p. 45 ontv. treffers. Met een „Vive la Reine I" gingen de deebaf^ mers aan het schermconcours uiteen. INTERNATIONALE VROUWENRAAD. Thé bij de Koningin. Gister zijn op het Loo een 50-tol dames van 'den Internationalen Vrouwenraad, onder leidiig van mevrouw van Reygersberg Versluys, presi dente van de Commissie van ontvangst van het Congres en van mej. Naber, presidente van den Nationalen Vrouwenraad door H. M. de Ko ningin op een thé ontvangen. H. M. had te Apeldoorn ter beschikking van de dames gesteld de trein, waarmede H. M. ge- •rêon is van Apeldoorn naar het Loo te reizen. DE NOORSCHE REIS VAN H. M. DE KONINGIN. 'laar wij vernemen, zal de Batevier V, waar mede H. M. de Koningin einde dezer week de reis naar Noorwegen zal ondernemen, gedu rende de geheele reis begeleid worden door de torpedobooten Z 7 en Z 8 onder bevel van de luitenants ter zee Ie klasse de Vos van Steen- wijk en Blom. Audiënties. De gewone audiëntie van den minister van öorlog- zal op Donderdag 25 Mei niet plaats hebben. DE HAAGSCHE CONFERENTIE. Door de Nederlandsche delegatie op de confe rentie te Genua worden op het oogenblik te Genua nog de noodige besprekingen gevoerd in rerband met de voorbereiding van de Haagsche Conferentie. De terugkeer van mr. Patijn kan legen Donderdag a.s. worden tegemoetgezien. De Jiitnoodigingen tot de Haagsche Conferentie zul len dezer dagen door den president der confe rentie in Genua in overeenstemming met de Ne derlandsche regeering worden verzonden. Naar aanleiding van geruchten volgens yelke de kosten der vreemde delegaties op de flaogsche conferentie voor rekening van Neder land zullen komen, vernemen wij van het depar tement van buitenlandsche zaken, dat deze ge dichten van allen grond ontbloot zijn. DE TABAKSBELASTING. Credieten voor banderolles. Dfc Minister heeft aan het Tweede Kamerlid, den heer Wintermans op diens verzoek, telegra fisch geantwoord, dot hij voorloopig genoegen zal nemen met 50 bij de inontvangstneming ider banderolles. Voor de overige 50 wordt Crediet toegestaan. Door de sigarenfabrikanten uit Eindhoven is •an den heer Wintermans voor deze bemoeiing dank gebracht Getracht zal worde® om het crediet alsnog verhoogd ta krijgen. Het bestuur van het Neuirna} Blok aller Middenstanders bericht dat bet heeft besloten geen qemeenschoppelijke lijsten met andere pa>- tijen in te dienen, aangezien bij deze verkiezin gen moei worden uitgemaakt of de middenstand bereid is om candidaten uit eigen boezem te ondersteunen. De lijsten worden alleen in die kieskringen ingediend van welke men veronderstelt dat een grooter aantal stemmen kan worden verkregen en de daarop voorkomende namen varieeren zoodanig dat steeds de ter plaatse meest be kende candidaten de bovenste plaatsen inne men. Deze candidaten zijn A. Weiss, Raadslid te AmsterdamM. van Berg, oud-Rijksrnidden- stnndsadviseur te ZwolleP. H. het Lam, lid van de Kamer van Koophandel te Amsterdam; L. P. Maartens, Raadslid, b'd van de Kamer van Koophandel en voorzitter van de 's-Graven- haagsohe Winkeliersvereeniging, den Haag; R. J. Koopmeiners, oud-ondervoorzitter van de Rotterdamsche Middenstandsverecn. Handel en Nijverheid te Rotterdam; A. H. Martens, di-j recteur van de Middenstands-credietbank te AmersfoortB. W. C. Emons, architect te Hil versum M. W. A. H. van Rossum du Chattel, juwelier te Leiden, oud-voorzitter van de Leid- sche Middenstandsvereeniging, bestuurslid van den Nederlondschen Edelmeinolbopd H. Oos terhuis, van het Technisch Bureau en publicist te Arnhem; M. A. Maliaars, Raadslid te Mid-j delburg, en E. van der Meniën, houder van een schoenmagazijn te Leeuwarden. Er verluidt dat heden' de kiesvereniging De Kunstenaars de volgende Candida tenlijst zal j indienen I. M. de Groot (voorz. on afhankelijk a schilders) 2. J. J. Chris Lebeau (Decoratieve Kunst)3. A. J. Resink. (Sanskritist) 4. G. J. Arbous (tooneelspeW)5 J. C. van Epen too- neelschrijver) 6. J. W. Hooimeijer (componist): 7. J. M. v. <L Mey (architect)8. M. A. N. Vreugde 9. Maurits K. H. Wagenvoort (letter kundige) 10. Christ. T. S. van Zeegen. (De laatste zeven in alfabetische volgorde). De heer A. Westerhof, hoofd der school te Marum, bedankte als lid van den Vrij.-Dem. Bond en is toegetreden als lid der partij van den heer Teenstra. De heer Westerhof is niet voornemens als lid der Provinciale Slaten te bedanken, omdat hij volgens zijn beweren door voorkeurstemmen werd gekozen. Ned. Roodc Kruis. In de week van 14 t/m. 20 Mei is bij het Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis aan giften ingekomen met bestemming voor: Rusland I7082.58'i en Helden f 475.84, benevens talrijke Oostenrijksche en Hongaar- sche fondsen en coupons. DE INVOER VAN HOI.LANDSCHE KWEE KERSGEWASSEN IN AMERIKA. De invoer toegestaan. Ongeveer een week geleden werd gemeld op grond van uit welingelichte kweekerskringen verkregen inlichtingen, dat de Amerikaansche staatssecretaris van landbouw, Wallace, voor nemens was, een gunstige wijziging aan te bren gen in art. 37 van den Quarantine Act. Dit ar tikel bevatte n.l. zeer gestrenge bepalingen no pens den invoer van (Nederlandsche) kweekers gewassen, in verband met het overbrengen van plnntenziekfen in dé Vereeniude Stoten. De T eis thans in staat mede te deelen, dat de Vereenigde Staten wederom zijn openge steld voor den import zoowel van hoofd- als van bijartikelen (renonkels, anemonen, enz.). Deze amendeering, waarvan de officieele aan kondiging binnen enkele dagen tegemoet kon worden gezien, is zoonis vanzelf spreekt van het hoogste belang voor de Nederlandsche bollenkweekerij. De bijslag voor haring. Met aanvang van 26 Mei zijn de bijslagen voor Zuiderzeeharing ingetrokken. Het crediet voor Zuidcrzeevisschers. De credietvereeniging voor de Zuiderzee heeft besloten voor 1922 opnieuw crediet aan vis- schers te verlcenen, ook al hebben ze het ver leende in I92T niet afgelost. Het maximum be drag mag nu echter de helft bedragen van het geen in 1921 genoten is. Hr. Ms. Zeeland. Bij het departement van marine is telegra fisch bericht ontvangen, dat Hr. Ms. Zeeland, onder bevel van den kapitein-luitenant "ter zee G. J. W. Putman Cramer, den 20en Mei van St.-Vincent is vertrokken, ter voortzetting van him oefeningsreis naar West-Indië. 420' STAATSLOTERIJ. Vijl I 'SJ-h V tJFl U LdJST»! Jr. liiig vart 22 Mei. 5000, o. 893u. 8217, 11192}. HET EERSTE KAMERLID PEEr*-PS. De nestor der Eerste Kamer, mr. F 1. Reekers, is ernstig ongesteld. Hem zijn de Hei lige Sacramenten toegediend. Vrachtverioging voor vischtransporten. Ten eined tegemoet te komen aan de klachteno ver te hooge vrachten voor den export van visch naar het buitenland, hebben dc Neder landsche spoorwegen de vrachtprijzen naar de grensovergangen aanmerkelijk verlaagd. Werd de extra-heffing ad 25 pet., waarmede de oor spronkelijke vrachtprijzen indertijd werden ver hoogd, van 1 Mei af, voor zendingen ijl- en vrachtgoed visrb naar het buitenland weder in getrokken, bovendien zijn die gereduceerde vrachten van 15 Mei j.l. of bijwijze van proef voor den tijd van drie maanden nogmaals met 20 pet. verlaagd. Dergelijke tariefverlaging geldt eveneens voor vrachtgoed en zendingen naar Amsterdam, Rot terdam, Hoek van Holland, die voor uitvoer over zee bestemd zijn, wat blijken moet uit den vrachtbrief. Bouwvakstaking te Breda. I Gistermorgen zijn 350 arbeiders in de DE NIEUWE KATHOLIEKE PARTI.I. I bouwbedrijven te Breda niet aan het werk sre- gaan, omdat de patroonsorganisaties het uur- Naar de „N. Venl. Crt." uit goed ingelichte loon verminderd hadden 7 cent voor de bron verneemt, bestaat de verwachting, dat het geschoolde en 8 cent voor de ongeschoolden. Doorl. Episcopaat zeer binnenkort een officieel j Hierdoor kon geen voortgang gemaakt worden communiqué zal in het licht doen verschijnen, m*>t den bouw van het groote R.-K. gasthuis, waarin eenige mededeelingen zullen worden ge- Juü jn gebruik moet genomen worden. daan in verband met de oprichting van de Nieuwe Katholieke Partij. Voorts vermeldt hetzelfde blad: Gistermiddag deelde dokter Van der Weijden ons de Limburgsche lijst mede der Nieuwe Ka tholieke Partij. Zij luidt als volgt: 1. Van der Weijden, Blerick. 2. Mr. Joosten, Roermond. 3. Jhr. Alting von Geusau. Den Haag. 4. Jacques Oor, Roermond. 5. Hendriks, te Horn. 6. Baron I. van Hövell tot Wcsterflier, Roer- j mond. 7. J. van Wessem, Sittard. Men heeft gemeend, mej. Bertrams niet op de j I lijst te moeten plaatsen, daar bij de candidaat- j stelling van de Kath. Staatspartij gebleken is dat door de kiezers een vrouwelijke candidotuur niet werd gewenscht. Mr. dr. P. Rieter, te Roermond, heeft zich te ruggetrokken. Verder deelde de heer Van der Weijden ons j mede, dat hij ontsla^ heeft genomen als voor- j zitter van den Kring Venlo, als lid van het hoofd- bestuur van den Kiezersbond voor Limburg en als afgevaardigde voor het hoofdbestuur van den Alo-emeenen Bond van R. K. Kieskringorganisa- De Kwatta-Bons. Naar het „Dagbl. v. N.-B." verneemt wordt in justitieele kringen overwogen in hoeverre er termen aanwezig zijn om de Kwatta-boris in verband met de Loterijwet in beslag te nemen. Zoonis men weet, worden de Kwatta-bons uitgegeven als statistiek-bons. De vroag is jn hoeverre in dat opzicht van overtreding van de Loterijwet sprake kan zijn. Het is niet onmogelijk, dat proces-verbaal zal worden opgemaakt om een gerechtelijke uit spraak te doen beslissen. Bij geruchte vernam het blad, dat dit 'reeds echter niet in Breda, zou zijn gebeurd. vanaf f 7.50 Zijn mandaat voor de Provinciale Staten denkt hij evenwel, zeker voorloopig nog niet neer te leggen, omdat hij er niet van overtuigd is dat zijn kiezers dat zouden wenschen. Hij hoopt en verlangt nog altijd op een fusie; hij geeft graag toe, dat de scheuring te betreu ren is. In geval dot er een fusie tot stand zal ko men, zal hij gaarne terstond zijn mandaat ter be schikking willen stellen. In verband met een desbetreffende vraag zeide dr. Van der Weijden dat hij van kerkelijke zijde absoluut niet den minsten wenk bekomen had, om den gezetten stap, die spreker veel gekost had, niet te zetten. j In een huishoudelijke ledenvergadering van de afdeeling Rotterdam en Omstreken van de j Nieuwe Kath. Pertij is naar de Tijd meldt J het bestuur als volgt samengesteld: P. de Kuy- per, voorzitter; W. F. Dupont, waarnemend secretaris; dr. A. A. M. Neljssen, penningmees- ter; J. Key ze r en mevr. P. VossBensdorp, leden. Uit den Vrijz.-Dem. Bond. De Vrijzinnige Kiesvereeniging te Noordwijk, die lot nu toe was aangesloten bij den Vrijzin- nig-Democratischen Bond, heeft zich daarvan afgescheiden. Twee valsche munters gearresteerd. Door de marechaussée te Bergeik zijn, naar de Tel. meldt, aangehouden zekere M. en zekere S. als verdacht van uitgifte van valsche bank biljetten van 60.Eerstgenoemde is Hol lander doch heeft geruimen tijd in Duitschland vertoefd en hoort momenteel thuis in een hou ten keet bij Koll. De tweede is een Duitscher, die sinds geruimen tijd rondzwerft. Beide wer den te Bergeik op heeterdaad betrapt. Zij heb ben een volledige getuigenis afgelegd. Enkele bankbiljetten werden in hun bezit ge vonden. Zii zijn fraai nagemaakt en behooren vermoedelijk tot het groote aantal, dat des tijds in Duitschland gemaakt werd. De in Roemenië aangevallen Nederlanders. Van de familie van den in Roemenië aange vallen ingenieur Van der Waerden, verneemt het Hbld. nog, dat in den nacht van Zaterdag op Zondag, verleden week, deze aanval te Ploesti werd gedaan. De aangevallene is direc teur van de Hollandsch-Roemeensche petro- Jeumonderneming „Astra Romana" en werd, evenals zijn vrouw, door revolverschoten niet messteken ernstig gewond. Volgens de iaatste berichten is beider toestand evenwel be- vrediffend. Het tapverbod te Apeldoorn. De ambtenaar O. M. bij het kantongerecht te Apeldoorn heeft appèl aangèteekend tegen door den kantonrechter gewezen vonnissen van 17 Mei 1.1., waarbij verschillende overtreders van het tapverbod bij herhaling slechts werden ver oordeeld tot 3 boete. De ambtenaar O. M. had 10 geëischt. SCHERMEN. De intern, schermwedstrijden te 's Gravenhoge. De groepenwedstrijd op de sabel voor leer lingen van inrichtingen voor militair onderwijs werden Zaterdagmorgen voortgezet en beëin digd. De uitslag was: I. Hoofdcursus, 12 p. (vertegenwoordigd door Pel, Navis en Haa- gens) 2. de K. M. A. 10 p.; 3. de Centrale cur sus 8 p.; 4. het Kon. Instituut van de Marine 4 p.; 5. de school van verlofsofficieren der Ca valerie 4 p.; 6. de school voor verlofsofficieren der Bereden Artillerie 4 p.; 7. school voor ver lofsofficieren der Vestingartillerie 0 p. Extra prijzen verwierven de heeren Pel met T7 en Iiaagens met 16 overwinningen, beiden van den Hoofdcursus. De internationale wedstrijd om het militaire kampioenschap van Europa op de sabel werd ingezet met 2 poules van 8 schermers. Alleen de eerste poule kwam tot een beslissing. No. 1 werd maj. F. Dvoruk, (Tsjecho Slowakije) 6 gew. partijen; 2. von Holst Peil. kaan (Holland) 5 gew. partijen; 3. Hubert van Blijenburch (Hol land) 5 gew. partijen; 4. Wijnoldi Daniels 4 gew. partijen. Zaterdagmiddag hadden behalve een aantal eerepartijen, eenige extra matches plaats w.o. een wedstrijd op den degen tusschen kapt. Th. Wand Tedley, (Eng.) en kapt. W. P. Hubert van Blijenburch (Ned.), welke eindigde met 4-3 voor eerstgenoemde en een partij tus schen kapt. P. Girard (Fr.) en luit Uggle (Zwe den), welke eindigde met 6-4 voor Zweden. Er was veel publiek. Onder de autoriteiten bevon den zich als vertegenwoordigers der Koningin de vice-admiraal Bauduin, chef van het militaire Huis van H. M. de Koningin; jhr. A. Ruys, ad judant van H. M. de Koningin; en als vertegen woordiger von den Prins, de adjudant van Z. K. H. jhr. Laman Trip; verder de ministers van Karnebeek en van Dijk; de gezanten van Frankrijk, België, Portugal en Zweden, de bur gemeester ven 's Gravenhage J. A. N. Patijn de gouverneur der residentie, gen.-majoor J. M. Benteijn; kolonel, plaatselijk-commandant Gos- snave, chef ven het Ministerie van Oorlog in Frankrijk, alsmede een groot aantal opper- en hoofdofficieren onder wie twee Fransche gene raals La Grue en de France. 23 3739 7211 72 3779 7228 165 3*79 7254 231 39-02 7276 289 3Ü79 7:310 von rle vastzittende slijm die U tot stikkens toe benauwd kan maken. Noem Uw toevlucht tot de beproefde, hoaststillende, slijmoplossende De wedstrijden in het Paviljoen te Schevenin- gen zijn Zondag voortgezet, echter kwam men niet aan het slot van die om het militaire kam pioenschap van Europa, dat gister zou worden uilgevochten. Eveneens zijn g:ste~ de landen- v/edstrijden voortgezet, waasrmede men gister niet klaar kon komen. Met groote belangstelling zijn Zondag deze kampen gevolgd. In de morgen uren won Frankrijk van Engeland met 142, Nederland van Denemarken eveneens met 142. 's Middags wist Engeland, dat tot nu toe niet veel presteerde, Denemarken te verslaan met 19—6. De big-matoh was echter lie tus schen de winnaars van 's morgens, n.l. Frankrijk en Nederland. In het begin namen de onzen mooi de leiding, doch zij moesten ten slotte voor de goede techniek der Franschen zwichten. De uitslag van dezen wedstrijd was 97 in het voordeel van Frankrijk. Als we nagaan hoe ech tereenvolgens de punten werden gemaakt kan daaruit de spanning, die hier heerschte, voldoen de blijken. Wij noemen het cijfer van Nederland telkens eerst: 1-1, 2-1, 2—2, S-2, 3-3, 4—3, 4—4, 4—5, 4-6, 5—6, 6-6, 6-7, 6—8, 6-9, 7-9. Het Hollandsche equipe bestond uit: A. E. M. de Jong. v. d. Wiel, v. Dullen en Thomson. Gister wist Nederland van Engeland te win- nen met 133, terwijl Frankrijk Denemarken j sloeg met 124, zoodat nu de einduitslag van I de landenwedstrijd is geworden I Frankrijk met 5 punten II Nederland met 4 punten III Engeland met 3 punten TV De nemarken met 0 punten. De pcrsoneele wedstrijd op den sabel werd hedenmiddag voortgezet. Gistermiddag zijn de wedstrijden geëin digd. Kolonel Bakker heeft met een hartelijk woord de prijzen uitgereikt en bracht dank aan allen, die tot het welslagen van dit scherm- feest hadden medegewerkt. Hieronder vermelden we de eindstand van de personeele wedstrijd op de sabel om het kam pioenschap van Europa 1. Kapt. A. E. W. de Jong (Nederland) 10 gewonnen partijen en 21 ontvangen treffers. 2. Perrodon (Frankrijk) 9 gew. p., 24 ontv. treffers. 3. Doorman (Ned.) 7 gew. p., 25 ontv. tref fers. 4. Doorak (Toechs Sl.) 6 p. 30 ontv. treffers. 5. v. d. Wiel (Ned.) 6 p. 33 ontv. treffers. 6. v. Dullen (Ned.) 6 p. 24 ontv. treffers. 7. Taillerend (Frankrijk) 5 p. 33 ontv. tref fers. 8 en 9. Sheriff (Eng.) 5 p. 34 ontv. treffers en ^7an.d TetJay (Eng.) 5. - S^uy. tr^ffer^ 1UUG, No. 2678, 4577 16303, 16603. 400, No. 572, 9518, 100C3. 200, 4433, 7913, 10118, 16987,17877/ 19728. 100, No. 3387, 5509, 10522, 16197, 17690, 21759. PRIJZEN VAN 70. 30 2579 6545 9766 12684 löOiü 18152 L 221 JU4Ü 6589 10082 i2728 lölli 18365 20474 481 3072 7076 10093 12746 15409 18376 f I 628 3121 7127 10099 12776 15130 18434 1 596 3242 7132 lOiUl 12872 15Ö2Ö 18527 I 715 3386 7217 10146 13181 1552/ 18817 S54 3656 7283 10150 13240 15713 18S39 1001 3911 7525 10158 13243 15746 18917 1022 3929 7541 10393 13249 16133 19070 1027 4100 7569 10547 13356 103c0 19075 1 1484 4222 7716 10648 13399 16531 19162 21013 1252 4211 7767 10978 13153 16711 19241 212 1434 4261 7808 11063 13598 16746 19359 212. 1*150 4592 80-14 11072 13905 16828 19553 212_ 1505 4707 8064 11086 13988 16828 19659 2138Ö 1703 1720 8135 11289 14053 16862 19736 21399 1792 4914 8186 11369 14074 16879 19780 21548 1829 5123 S226 11466 14179 17014 19795 21701' 1835 5155 8253 11509 14220 1/237 19799 2176Q' 1986 6270 8176 11701 14252 17432 19836 21786 2107 5512 8718 11728 14270 17509 19S7S 2180» 2115 5532 8788 11810 14273 17534 19933 21926T 2179 5814 8979 11986 14288 17642 20062 222H8 2389 6090 9016 12013 14372 17567 20066 22269 2228 6091 9042 12170 14390 17576 20231 2260q 2296 6105 9192 12197 14510 17689 20239 22570 23S7 6183 9221 12206 14562 17761 20346 22579 2477 0216 9224 12433 14724 17929 20362 2279Q 2488 6392 9236 12568 14817 18010 20356 2294® 2555 6417 9257 12603 14967 18031 20380 2296$ 2558 6529 9646 12640 15011 18103 20423 Cv NIETEN. 9678 13004 15480 17671 20248 9903 13055 15486 17706 20270? 9908 13060 15487 17725 20293 9950 13082 15516 17719 20315, 9981 13101 15542 17755 20347) 386 *1010 7350 10027 13109 15647 17775 2036S 402 4061 7352 10103 13172 15660 17804 20308 41HJ 4167 7169 10132 13251 16665 17S31 2042$ 486 4293 7501 101O4 13259 15692 17S43 20145 629 4301 7575 10217 13260 15693 17932 20453 645 4302 7624 10231 13298 15707 17935 20509 672 4360 7638 10337 13317 15728 17937 20513 726 4378 7722 10381 13329 16795 18008 20515 777 4383 7748 10396 13346 16833 18011 20546 788 43S9 77X9 10119 13350 15838 18041 20550 790 4401 7795 10453 13362 15840 18078 206071 867 4461 78-13 10154 13409 15847 18080 26620/ 873 4463 7850 10183 13139 15885 18164 2063$ 946 4502 7869 10518 13460 1-5898 18199 20703 960 4683 7890 10652 12544 16919 18220 20745 1062 4Ö50 7954 10669 13551 15Ö99 18280 I 1237 4700 a>20 10683 13027 16019 18296 1239 4843 8084 10722 13635 16039 18317 1 1302 4654 8149 10731 13645 16047 18360 l&sü 4869 8150 10753 13650 16131 18363 2101<S 1442 4906 8152 10797 13748 16145 18393 2101a 1462 4908 8203 10820 13753 16178 18459 21033 1680 4919 8204 10831 137GO 16229 18462 2103# 1612 4928 8220 10838 13790 16236 18488 21042f 1753 4990 8227 10648 13823 16324 18505 211431 1756 5038 8228 10849 13b24 16379 18619 2116$ 1819 6043 8280 10854 139116384 18521 2L26?| 1839 5045 8366 10364 13923 16476 18620 2125Ï 1853 6053 8398 10949 14085 16508 18725 2126& 1889 5090 8505 109S4 14092 16512 18754 21269 1920 5156 8572 11117 14137 16513 18851 2127$ 1941 5170 S634 11136 14153 10517 18854 21281 1967 5-231 8652 11141 14165 1G521 18861 21299 2001 52*14 8673 11197 14178 16565 18S83 21310 2009 6218 8682 11251 14187 16573 18912 21351 2061 5251 8702 11266 14196 16600 18970 21365 2153 5263 8709 11286 34207 16604 18976 21371 21S2 5303 8732 11291 14229 16630 19098 21423 2311 5329 8752 11320 14239 16671 19205 21492 2351 537S 8757 11338 14233 16722 19224 21532. 2363 5398 8779 11379 14314 16740 19235 2158$ 2397 5103 8810 11434 14300 16817 19304 2160® 2433 5160 8836 11448 144-14 16821 19313 2166® 2460 548-3 S842 11461 144C6 16843 19315 21703* 2462 5507 8924 11-178 14487 16851 19317 2171Q7 2485 5518 8944 11193 14492 1GS85 19320 21739? 2502 5522 9011 11511 14514 1G891 19340 21747^ 2509 5562 9014 11554 14563 16934 19844 2175* 2524 6584 9018 11001 14ÖÜ4 16945 19377 2181® 2557 5614 9044 11804 14G21 16958 19418 218SÖ 2598 6634 9074 11813 14657 17031 19460 2184» 2612 5693 9102 11826 14064 17119 194S3 2191® 2614 5776 9110 11841 14671 17154 19500 219351 - 26*13 5734 9134 11912 14672 17202 19586 21961* 2682 6S12 9152 11913 14680 17216 19593 22006J 2687 5S27 9162 11949 146S2 17267 19658 22010! 2741 5893 9193 11952 11708 17339 19669 220545 2806 5900 9222 11962 14783 17378 19686 2207ff 2'J s 5957 9226 119S7 14794 17380 19700 22113{ 2963 6978 9227 12229 148-14 17401 19719 2211» 2976 5979 9265 12262 14902 1.405 19773 22152? 8003 6020 9291 1231*1 14941 17406 19779 22189 3062 6021 931G 12367 11965 17407 19782 22282 3087 6023 9322 12394 14968 17429 19792 22310 3165 6038 9332 12430 14978 1/444 19839 22426 3233 6150 93S2 12450 149Ö9 17462 19840 2346^ 3283 6127 9389 12476 15337 17470 19858 22580,. 3297 0318 9391 12488 15067 17494 19375 22664* 3431 6193 9399 12518 15125 1749S 19889 227U 3446 6592 9472 12522 15126 17510 19921 22733' 3527 6806 9480 12534 15M0 17537 19D5L 22765 3609 6916 9680 12554 15149 176U8 1J9S0 227734 3610 6973 9535 12566 15190 *7546 2000*1 2279» 3616 7021 9567 125X0 1Ü-4S 1755C 20035 2283^ 3623 7063 9603 12600 153-18 17SbC 22851 3627 f078 9680 12668 1A8-5S l'.W "*XUJ 2293S 8651 7102 972-* !2?«* 1'*0? 23WÖ 22964L 8668 7163 0739 127ÜS» 1?*?© 9£U«X 22983^. 3670 7110 973* 126) éG09 22989 3707 7143 9633 12894 1*479 17615 20221 3739 77CC In forige lijst stond: 9101, ta. a. 9101' 70 18207 f 70, m. z. 1S201 /70. 429ste S t a a t s 1 o t e i ij. Vijfde of laatste klasse. Tweede weeK. Trekking van 22 Mei 1922 950 loten)1.' "X Ten kantore van den collecteur A. C. R. 0< Leinweber te Amersfoort (Breestraat 26) zijn d^ navolgende nummers zonder prijs uitgetrokkent 5038, 5043, 5045, 5053, 15833, 15838^ 15840 en 15847. J Gelukskantoor van S. J. Cohen Frans Hal»» straat 36 zijn heden uitgeloot 1000.— no 4577. 100 op no. 10522. 70 op nos. 4592, 7247, 7288,10547,1481? ?8376. Zonder prijs nos. 2598, 4583, 6038, 7203 7211 7228, 7254, 7276, 7510, 7350| 7352 10548, 10797, 10820, 10831, 1083» 10848 10849, 10554, 10864 14844 1693* 19304, 19313, 19317, 19340, 22006,2204® 22054, 22075. 4 IflSSELSOEKtEir. Oft. Mol. Mist Off. K<] 22 Mei 23 Mei 12 Londen 11.46 Berlijn. 0.82*/. Psrije28.25 Brussel. 21.80 Zwitserland 49.10 Woenen Kopenhagen rjhri8tiania Stockholm ew-York i 1* 0.0270 55.— 47.70 66.35 2.577* 11.46 0.837* 23.20 21.45 49.20 0.0285 65.- 46.80 66.70 2,57 V"""

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1922 | | pagina 2