WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN Zn. STADSNIEUWS. Gewas 1920 Raymond Macau Gewas 1917 St. Emilion F 1.— F 1.60 F 40.- F 65.- Ingezonden Stukken. Advertentiën Het ten loste gelegde. Bij dagvaarding heeft het O. M. Broekhuys ten laste gelegd, dat hij te Rotterdam in of omstreeks de maand Januari 1923 een loterij waarvan de bij Loterij wet 1905 vereischte toe stemming niet was verleend, heeft aangelegd door toen aldaar te zijnen name uit te ge. ven een zoogenaamde premieleening, de 31e van 9.000.000 gulden, althans een aantal zoo genaamde voor het publiek verkrijgbaar ge stelde obligaties van 10, rente 3 per jaar, door welke uitgifte beklaagde vóór het pu bliek gelegenheid heeft opengesteld mede te dingen naar prijzen of premiën in geld of goed, uitgeloofd door beklaagde, ten behoeve van de deelnemers geschiedende de kans be paling welke de winnaar aanwees als volgt Een aantal om een horizontale as draaien de wielen, op elk waarvan cijfers waren aangebracht en over welke wielen gedeeltelijk een kap was geplaatst aan de voorzijde, waar van de opening voorkwam in den vorm van een rechthoek, werden in beweging gebracht cn de cijfers, welke bij het tot stilstand ge komen zijn van die wielen in opgemelden rechthoek, verschenen waren, vormden, al thans bepaalden het getal van serie en num mer, waarop een prijs of premie viel. Het O. M. heeft voorts een 15-tal getuigen in deze zaak gedagvaard. HEVIG VERZET TEGEN DE POLITIE. Kolendief gearresteerd. Gistermiddag omstreeks half zes izag een Ggent van politie te Amsterdam, die aan het surveilleeren was, een schuitje met kolen ge laden, dat door een man geroeid werd. Daar het herhaaldelijk voorkomt, dat kolen van schui ten, die in de Nieuwe Vaart liggen, verdwij nen, kreeg de agent achterdocht en sommeerde den roeier eenige malen om te stoppen. Deze laatste gaf hieraan geen gevolg en roeide zoo snel mogelijk verder. De politie er waren nog meer manschap pen bijgekomen begon een klopjacht, die op de voormalige werf King William op Wit» tenburg eindigde. Daar bracht de roeier z'n vletje tegen den wal en sprong er uit. Hij ver zette zich tegen zijn arrestatie, maar moest ten slotte toch in zijn lot berusten. Er was veel publiek in de nabijheid samen gestroomd en dit trachtte het den politiebe ambten zoo lastig mogelijk te maken. Er werd gescholden en met steenen gegooid. De situatie waarin de manschappen zich bevonden, werd zoo gevearlijk, dat ongeveer negen tien scho ten moesten worden gelost. Of er menschen door getroffen zijn, valt nog niet te zeggen. Het bleef er nog lang rumoerig en verschil lende chorges met sabel en gummistok moesten worden uitgevoerd. Later bleek, dat het vermoeden van den agent juist geweest was, want de kolen waren ont vreemd in de nabijheid van de Nieuwe Vaart bij de kolentip. De dader is overgebracht naar het bureau Kattenburg- Uit een pot met kokende thee gedronken. In een onbewaakt oogenblik wist het 2-jorig dochtertje van v. H. te Zoeterwoude uit een pot met kokende thee te drinken. Na een hevig lijden is de kleine aan de gevolgen overleden. UTR. STRAAT 17 TELEFOON 145 Per flesch Per Anker Bezoek Minister van Oorlog. De Minister van Oorlog bracht gisteren een bezoek aan do kazernementen in het Garni zoen. Zijne Excellentie is aan Hotel Monopole af gestapt. Garnizoen. De majoor J. U. H. Feikema van het 4e Regiment Vcld-artillerie wordt overgeplaatst bij het regiment alhier in garnizoen. Bij Ken. Besluit, is de kopitein-adjudant G. R. Fauchey, van de vierde inf. brigade te Arn hem, benoemd en aangesteld tot majoor bij het 21e regt. infanterie alhier. Ie Luitenant W. T. Corp, van het korps rij dende artillerie, is gedetacheerd bij de rijschool alhier tot het volgen van een cursus. De Ie luitenant J. L. W. Seyffardt van het 5e regiment infanterie is aangewezen tot het volgen van den 4den wapencurs^s van 22 Oc tober tot 10 November a.s. Ons Belang. Het hoofdbestuur van „Ons Belang", vereeni- ging van onderofficieren enz. bij de Ncderland- sche Landmacht en het comité tot behartiging van de algemeene belangen van het marineper soneel, beneden den rang van officier, zijn Woensdag bijeen geweest ter bespreking van de te voeren actie inzake de voornemens van de regeering de salaris-verslechtering betreffen de en werd te dien opzichte tot algeheele over eenstemming gekomen. Vr ij willige Landstorm. Het vervullen van den dienstplicht is voor de meeste jongelieden nog een groote moeilijkheid. Daarom had luitenant Kies, commandant van de afdeeling Gooi- en Eemland vnn de Vrijwil lige ^Landstorm, gisteravond gymnasiasten, H. B. S.'ers' enz. in hotel Rcichmen bij elkaar geroepen om' hun een en onder van dit instituut te vertellen. De dienstplicht bestaat reeds sedert den tijd van Napolc-on. Er is echter een groote verande ring in gekomen. Had men vroeger het rempla- <^nten-stelsdl, d. w. z. men kon zijn militaire verplichtingen verkoopen, thans moet iedere jongeman zijn diensttijd van 5 Vi maand ver vullen. De Nederlander is over 't algemeen niet org militairistisch. Het leger is bij het Neder landsche volk niet zeer in aanzien. Dat.komt hoofdzakelijk door het stelsel. Dikwijlsis er daarom door vele mannen gepoogd een ander stelsel in te voeren. Wij denken b.v. aan Thomson. Toen in 1914 Nederland moest mobiliseeren, moesten alle dienstplichtigen opkomen, doch zonder eenige sympathie voor hun taak. Na 19IÖ heeft men die antipathie tegen 't leger en speciaal tegen het stelsel duidelijk kunnen waar nemen. Daarom is kort%na de demobilisatie het instituut van den Vrijwillig en Landstorm opge richt, waarin iedere jongeman in zijn vrijen tijd eenige uren per week kan oefenen em diploma's verwerven, om zoodoende een groot gedeelte van zijn militairen dienstijd kwijtgescholden te krijgen. Verschillende bijzonderheden worden door den heer Kiès nader uiteengezet, ook betref fende de Kader landstorm, die een onderdeel vormt van den Vrijwilligen Landstorm en die jongelieden bevat, die in hun diensttijd aange wezen zouden worden voor de opleiding voor een rang. Spreker zet verder uiteen de eischen verbon den aan de opleiding voor sergeant (vaandrig) en wijst op de groote voordeelen die aan het bezit van zulk een diploma verbonden zijn. Ook de rechten en plichten van ieder landstormer worden duidelijk en breedvoerig besproken. In het vervolg van zijn uiteenzetting drukt spreker er zijn spijt over uit, dat het instituut van de Vrijwillige Landstorm vaak zoo verkeerd begrepen en tegengewerkt wordt. En toch, wanneer het instituut goed werkt, dan levert het een groote bezuiniging voor het leger. Nadat den aanwezigen gelegenheid is ge geven vragen -4e stellen in verband met het gesprokene, waarbij het voornaamste nog eens naar voren werd gebracht, wérd de bijeenkomst gesloten. Nederlandsche Spoorwegen. Bij de Nederlandsche Spoorwegen is de ad junct-ingenieur M. Longelaan van de wagen werkplaats alhier met ingang van I October 1923 benoemd tot ingenieur tweede klasse. Rijksdiploma hoefsmid. Voor het tijdvak von I September j.l. tot T September 1924, is in de commissie, belosumet het ufnemen van het examen ter verkrijging van een rijksdiploma als hoefsmid, benoemd o.m. als lid dr. R. H. J. Gallandat Huet, kopi- tein-paardenarts aan de militaire hoefsmid- school alhier. Examens. Onze stadgenoot, de heer H. B. Rengersen, slaagde to Amsterdam voor het examen vrije- en orde-oefeningen. De agent van politie F. J. Wetsteyn alhier slaagde te Amsterdam voor het politiediplo- ma met aanteekening. Pallas Athene. De Nederlandsche afdeeling van de interna tionale stichting Pallas Athene alhier, heeft <>p 10 September haar lagere school geopend waar voor de heer J. H. Bolt, leeraar aan het Ly ceum te Enschedé, tot hoofd is benoemd. Er zijn voor de eerste maal omstreeks 40 leerlin gen ingeschreven in verband hiermee mag de gemeente slechts de kosten van twee lokalen vergoeden. Het bestuur doet thans een oproep om uit porticuliere middelen nog een lokaal voor handenarbeid en één voor lichamelijke op voeding bij te bouwen. De school, die aanvan kelijk in een tijdelijk gebouw is ondergebracht, wordt volgens een ontwerp van den architect G. Versteeg in de onmiddellijke nabijheid van het station Amersfoort gevestigd. Het bestuur hoopt deze eerste proeve van practische verwezenlijking der Pallas-Athene- gedachte spoedig -te kunnen uitbreiden, zoodat het geheele instituut met zijn nauw verband tusschcn lager, middelbaar en hooger onderwijs in werking kan treden. Spoedig zal men be ginnen met leergangen voor ouders, opvoeders, leeraren en studenten. Afdeeling voor vrouwen. Aanvragen van werkgevers 9aanbiedingen van werkzoeken den 52 aantal plaatsingen 5. (Over de maand September van het vorige jaar waren deze cijfers resp. 10, 49 en 13). Kantongerecht. Uitspraak in strafzaken. W. P. A. S. te Amsterdam, overtr. m. en rijw. wet, 3.-^ en 10.— of 2 X1 w. tsch; W. H. P. B. te den Haag, idem, 5.of I w. tsch.; H. v. d. W. te den Haag, idem, 6.of T w. tsch.; A. v. A. te Hilversum, strooperij 1 dog hechtenis met een proeftijd van een jaar; H. H. te Hoogland, in dronkenschap de orde verstoren f 15.— of 10 d.; J. B. te Scherpcn- zeel, verwekken van nachtelijly burengerucht, 8.of 8 d.; R. H. te Arnhem, valschen naam opgeven, 25.— of 10 d.; W. H. v. T. te Bar- neveld, dronkenschap, f 8.of 8 d.;\V. V. te Dordrecht, idem; Th. K. te Soest, idem (zesde herhaling) 3 d. hechtenis, met plaatsing in een R. W. S. voor den tijd van negen maanden; G. W. zwervend, dronkenschap (derde herha ling), 2 w. hechtenis; J. K. zwervend, idem (ne gende herhaling), 3 d. hechtenis met plaatsing in een R. *W. S. voor den tijd van een jaar; M. P. R. te Arnhem, rijden op verboden grond, f 5.of 3 d.; H. V. te Hilversum, overtr. Jacht wet, 20.of 5 d.; N. B. te Hoogland, idem; L. v. S. te Bunschoten, overtr. trekh.wet, f 5. of 2 d.; J. S. te Amersfoort, overtr. arbeids wet, I d. hechtenis met een proeftijd van 6 maanden; S. v. d. K. te Amersfoort, overtr. ar beidswet, 1 d. hechtenis met een proeftijd van 6 maanden; T. J. te Baarn, overtr. arbeids- wet, 10.of 5 d.; F. W. J. H. te Brussel, te Amersfoort met -motorrijtuig te snel rijden, 20.of 5 d.; J. O. W. F. R. te Baarn, overtr. m. en rijw.wet, f 4 1.— 4.— of 3 X 1 d.; T. J. M. H. te Amsterdom, te Hoevel. met mo torrijtuig te snel rijden, 20.— of 5 d.; IJ. P. te den Haag, idem, 15.— of 3 d.; M. C. H. te Amsterdam, te Rcnswou^e idem, f 25.of 10 d.; C. M. J. te Amsterdam, idem, 3 d. hech tenis; J. v. Z., M. H. H. te Apeldoorn en W. J. te Utrecht, loopen op verboden grond 5. ieder of 3 d. ieder; G. R. te Bunschoten, overtr. leerplichtwet f3.— of 2 d.; J. J. B. te Amster dam, overtr. m. en rijw.wet, f <5.of 3 d.; J. de G. te Amersfoort, idem, 3.of 2 d.; B. K. et Amersfoort, idem, f 6.— of 3 d. Huldiging mevr. Esther de Boer Van R ij k. Op initiatief van de afd. Amersfoort van het Nederl. Tooneelverbond heeft zich o.s. comité gevormd tot huldiging van mevr. De BoerVen Rijk bij haar 50-jarige tooneelloopbaan. Dit niet alledaagsche jubileum van een onzér grootste en sympathiekste kunstenaressen mag ook in Amersfoort niet ongemerkt voorbij gaan, wanneer zij 15 October hier optreedt in „De Woekeraarster". Het comité stelt zich voor gelden in te zame len (elke kleine bijdrage is welkom), door het laten aanbieden van inteekenlijsten Het uitvoerend comitédr. R. Miedema, voorzitter, mej. W. H. C. Smit, seer., W. Kaan, penningmeester, Berkenweg no. 14, C. Groene- veldt, J. Meihuizen, J. Valkhoff Sr. Comité van aanbevelingJ. 1 Aghina, mevr. R. CohenVan Raalte, ir. A. Dros, Just Have- laar, baron"* G. J. A. van Hardenbroek van Ammerstol, mej. L. Greeuw, M. D. J. Gerritsen, IJ. O. de Jong, R. Koerselmon, M. Kamerling, L. Leopold, J. G. Leverland, Joh. v. d. Meiden, J. Muilwijk, dr. Ph. Peyrot, mr. dr. M. Tydc- man, P. Tiggers, P. Schwerzel, 'E. van Vollen hoven, "W. Wijk. Concert Boris Pelsky. Vrijdag 12 October o.s. zal de heer Boris Pelsky een concert geven in de groote zool van „Amicitia." De heer Boris Pelsky is een der beste krach ten van de opera van St. Petersburg, zoodat ons wederom een kunstvolle avond te wach ten staat. Het concert zal om 8 uur aanvangen. Soest. Naar aanleiding van ons verslag over het Lunapark ontvingen wij een opmer king over ons oordeel over de muziek in de donsftent. Hiermede bedoelden wij niet! de danstent van den heer Schulte. R a d i o*t e c h n i o k'. Wij ontvingen een nummer van het tweemaal per maand verschijnende tijdschrift „Electro- Radio". Dit tijdschrift lijkt ons voor de steeds toene mende schare van radio amateurs een goede uitgave. Tal van leerzame artikelen over de draadlooze telefonie zijn er in opgenomen en de rubriek „Vragenbus" beslaat vele pagina's. Wel een J>evvijs dat er bij de draadlooze veel voorlichting noodig is. Gemeentel ij ke Arbei'dsb'cujs. Overzicht van de werkzaamheden der ar beidsbeurs gedurende dc maand Sept. 1925. Afdeeling voor mannenAanvragen van werkgevers 140; aanbiedingen van werkzoe kenden 797aantal plaatsingen 130. (Over de maand September van het vorige jaar waren deze cijfers resp. 108, 662 cn 85). N achtverblijf. Aan één persoon is vannacht in het politie bureau een onderkomen verleend. A a n r ij d i n g. In de Koestraat had een aanrijding plaats tusschcn een wagen en een wielrijder. Dc fiets werd ernstig beschadigd. Gemeentel ij ke Arbeidsbeurs Aenvregen van werkgevers 2 loopjongens, 1 huisschildersleerling, I kap ster, 3 worstmakers. Aanbiedingen van werkzoekenden 2 betonwerkers, 1 glazenwasschcr, lgraniet- werker-schuurder, 2 timmerlieden beneden de 18 jaar, 1 straatmaker-handlanger, 1 beeldhou wer, I emballeur-pokkistenmaker, 2 schoensnij ders, I mach. schoenmaker, 2 banket en brood bakkers, 2 banketbakkers, 4 bankwerkers, 1 bierbottelaar, 4 boekbinders, 6 boekdrukkers, 2 boekhouders, 2 broodbakkers, 2 controleurs, 1 electriciensleerling, T fabrieksmeisje, 83 grond werkers, 1 hoefsmid, 8 wevers, 4 chauffeurs, 1 plakker, 7. kantoorbedienden (mann.), 2 id. (vr.), 4 kantoorwerkers (beneden de 18 jaar, I kell- ner, 3 kleermakers, 16 letterzetters, 2 loodgie ters, I loopknecht, 126 losse arbeiders, 2 ma chinebankwerkers, I machinist (leerling), -I ma gazijnmeester, 1 schipper, I correspondent, 5 magazijnknechts, 2 metaaldraaiers, 21 metse laars, 7 meubelmakers, 2 monteurs, 3 naai sters, 45 opperlieden, 3 rijwielherstellers, 6 huisschilders, 4 schoenmakers, 14 sigarenma kers, I smidsleerÜng, 2 slagers, I stoker, 6 straatmakers, I musicus, I steno-typiste, I leid ster fabriek, 2 concierges, 3 stucadoors, 2 sui kerwerkers, 1 teekenaar (verwarmings), 32 tim merlieden, 1 tuinman,. 4 voerlieden, 1 vuur werker autogeenlasscher, 3 wagenmakers, II werkvrouwen, 5 winkeljuffrouwen, 2 zadelma kers, 1 zwikkers (schoen), 1 smid-bankwerker, 1 autogenelasscher, 1 horlogemaker,' 1 instru mentmaker, 2 vuurwerkers, 1 electricien, 1 in casseerder, 1 expeditieknecht, 1 vcrwarmings- tcchniker. I papierbewerker. Burgerlijke Stand van 4 October 1923. Geboren: Hendrik z.v. Jan Hendrik Hagens en Geertrui da Jacoba Johanna von Womelen. Fran- cina, d. v. Christiaon Maas en Johanna Morga- retha Rommers. Overleden: Teunis van Eldert oud 11 jaar. Ondertrouwd: Kornelis Bonto cn Gerritje Wil- helmina de Graaf. Hendrik Jan Zirurveen en Brantje Rozendaal. Joannes Cornelis Hilhorst cn Adriana Cornelia Klaosing. George Willem Frederik Epkema cn Erna Augusta Siewertsz van Reesema. Mortinus Gererdus Versteeg cn Helena Petronella Hendrika Heyster. Getrouwd: Marius Anton Eliza Seeuwen en Wdlhelmina Alberdma Nieuwen huizen. Johan nes Kelder en Wilhelmina Gerriïdina Aarsscn. Gevonden Voorwerpen. Een broche. Rechthebbenden kunnen zich tot het verkrij gen- von inlichtingen ten politiebureele vervoe gen. Telefonisch Weerbericht. Nanr waarneming in den morgciji van 5 October 1923. Hoogste stand 766.4 te Biarritz, Langste stand 741.8 te Vestmanocr. Verwachting tot den avond van 6 Oct.! Aanvankelijk zwakke tot matige, later meer toenemende N.W. tot Z.W. wind of Z. wind, zwaar bewolkt tot betrokken, met'later weer regen, iets zachter overdag. Wielrijders. Fietslantaarn aansteken 7 uur min. Bet opnemen con ingezonden stukken beteekeul f4ensz:ns dat de liedactie mei den inhoud instemt, Sh ccpie toyrdt aan den inzender niet teruggegeven. De Wethoudersverkiezing, ,o p 4 S e pt 1.1. Geachte Redactie. In uw artikeltje „Een verzuim hersteld" in U^v blad van 18 September 1.1. is door U uit „De Toorts" aangehaald: „Bij de eerste twee stem mingen bleken telkens de partijgenooten en d|j Viijheidsbonders op Hofland te stemmen. Bij de derde stemming voor den vrijz.-dem. stemden wij blanco." Dit een en ander is door U als waarheid aan genomen en daaraan is door U nog toegevoegd de opmerking „Overigens bevreemdde het ons in hooge mate, dat de heeren van Veen en Boas op den heer Hofland zouden hebben gestemd. Ook in de kringen van den Vrijheidsbond zal deze onthulling lichtelijk verbazing wekken." Inderdaad heeft dit zoogenaamd onthullende artikeltje verbazing gewekt en ook bij ons, om dat de juistheid van het oVergenomene uit „De Toorts" wel eerst had mogen zijn gecontroleerd. Bij de verkiezing van den heer Veis Heijn werden op hem uitgebracht 14 stemmen, zijnde 12 van rechts en 2 V.-D.; daarnaast 6, I en 1 resp. op de heeren Hofland, Noordewier cn van Veen, cn 1 blanco. Bij de verkiezing van den heer Jorissen wer den op dezen uitgebracht eveneens 14 stem men, waarnaast 5, 1, 1 cn 1 resp. op de heeren Hofland, Noordewier, Magnin en van Veen cn I blanco. Bij de verkiezing van den heer Ruitenberg werden op dezen uitgebracht 15 stemmen, waarnaast op de heeren Magnin en Boas telkens 1 stem en 6 blanco. Voor eenigszins georiënteerden is uit deze cijfers duidelijk waarneembaar, dat de Vrij- heidsbonders niet op den heer Hofland hebben gestemd. Bij het uitbrengen van hunne stem hebben zij zich gehouden aan hetgeen vóór de stemming was betoogd, dat voor ecne zoo goed mogelijke onpartijdige behandeling van zaken geschikte wethouders uit de verschillende raadsgroepen behooren te worden gekozen, ge lijk dit ook bij een voorstel van 4 rechtsche en 3 linksche raadsleden d.d. 4 October 1916 werd aangenomen. De tegenwoordige omstan digheden verschillen zóó weinig van die van 1916, dat wijziging van het toenmalig besluit tot instelling van 4 wethouders, thans niet ge motiveerd te achten is. Wie die 4 wethouders zouden moeten zijn, mits 2 rechts cn 2 links, behoorde door alle raadsleden te zamen na derling overleg te worden uitgemaakt EenzijJ dige vaststelling van het aantal wethouders op 5 en aanwijzing van die 3, zij het met 1 daar van links, door rechts alleen buiten de redenen om, schijnt ons een machtsmisbruik van de zich betitelende, gecombineerde rechtsche raadsfrac tie, waarvoor wij de mede-verantwoordelijkheid niet kunnen aanvaarden en waartegen wij moe ten blijven protesteeren. U dankend voor de plaatsing, de Raadsleden Ir. F. M. VAN VEEN. S. B. BOAS. Amersfoort, 3 October 1923. Li het Raadsverslog van het Amersfoortsch Dogblad van Woensdag 3 Oct. '23 lees ik, dat de heer Boos sprak van 170 l.L die de Open bare en 85 1.1. die de Bijzondere school bezoe ken in de Ancmoonstraat Dit moet zijn 85 1.1. op de Openb. en 170 op de Bijzondere school. Hoogachtend, Uw dw. dnr. B. M. KARMAN. Onderw. a. <L Bijz. school. Inzender heeft niet good gelezen. In ons raadsverslog staat, dat de heer Bons zeide „Er zijn 170 leerlingen voor de open bare school in de Anemoonstraat en 85 voor dc Christ, school." In het verband, waarin het gezegd werd kan dit niet anders beteekenen, dan dat er in dié omgeving 170 kin deren wonen voor de openb. school en 85 voor de Christ, school. Dit blijkt trouwens ook uit de officieele stukken waarin staat, dat „een aantal van meer dan 70 kinde ren, krachtens de woonplaats der ouders thuis behoorende op de school Anemconstroat, ge dwongen is de openbare school in de Punten burgerlaan te bezoeken." En verder, dat on geveer 45 der leerlingen van de Christ, school „zoodanig wonen dat zij of gemakkelijker of minstens evengoed de Puntcnburgerlaan kunnen bereiken" Red. A. D. 433ste STAATSLOTERIJ. Vijfde Klasse. Tweede week. Trekking van 4 Oct 1923. (950 loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. R. O. Loinweber te Amersfoort (Breestraat 26) zijn aan dc navolgende nummers te beurt gevallen Prijzen van 70.4014, 4031 en 16257. Te zamen 3 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken4047, 10056, 16120 en 19758. Volgende trekkingen geschieden i 8—11 en 15-19 Oct. 1923. Behalve de premie van 30,000.— voor den laatst uiikomeanden prijs van 1000.of hoo-# ger en dc premie van 3000.voor het laatst uitgetrokken lot, zijn ingebleven de navolgende prijzen: 1 van 100,000.2 van 1500. 31 van 1000.—, 38 van f 400.—, 34 van 200.-, 83 van 100.- en 2078 van 70.-. Gelukskantoor van S. J. Cohen. Heden uitgelootNo. 17629 met 100. Met 70 4156-11861—21747—21782. Zonder prijs: 2356-4074-4104-11862— 12942-17633-17662—21730—21743— 22172-22173-22175-22312. 1T199CLKOEKSE1V. Oft. Not Niat Off. No 4 Oct. 5 Oct. "23 12 uur. 11.57* 11.60} P.OCOOO.- 15.15 1505 v. 12.55 12.70% 45.45 45 57} 0.003G7t O.OO86V4 41.90 41.90 40.10 40.— 67.55 54%? Long m Berlijn. P-r^js Brussel* Zwitserland Weonen 1 Kopenhagen Cbnstiania étorkholm 67 50 Now- York 2.511/, 433* STAATSTOTEttLT. .Vijfde Klasse. Achtste Lijst. Trekking ran 4 October. 1000 No. 14617, 18250. 400 No. 2078 1126, 75-10, 13468. t 20U No. 6375, 8481, 92U8, 15544, 190- 22075. 100 No. 449, 3881, 4592, 4609, 8574, 996'J, 10555, 11927, 16501, 17629, 1S011. PRIJZEN VAN 70. 339 4031 7824 106S2 13171 15039 18652 20S(x 390 4156 7870 *10685 13274 15116 1872S 2081 997 4436 7SM-5 10803 13435 15164 19058 «08; 1012 4G43 7961 10839 13516 15289 19071 20&- 1133 4850 7984 10855 1360U 15326 19086 212. 1145 4861 8183 10S71 13611 15378 19150 213' 1202 4S94 8236 11009 13693 15393 19201 214! 1325 5015 8401 11271 13757 15650 19252 215. 1449 5291 8498 11402 13786 15658 193CS 215r loOS 5462 8556 11420 13801 15733 19312 2151 1.581 5632 8653 11506 13R40 1 5899 19528 210 18SS 5930 8831 11655 1384S 15981 19625 2167 19S2 6006 9072 11741 13941 16257 19685 21V 2Ö36 6121 9194 11774 13956 1 66-12 1 9807 217? 2121 6150 9236 11S61 14125 16716 19912 2178 2135 6157 9281 11869 14237 16878 19952 2178 2635 6162 9593 12031 11273 16244 19982 21£0 2671 6300 9718 12085 14296 17205 19990 21F"i 2822 6320 9824 12290 14.359 17299 20042 2187 2330 6340 2840 12366 14473 17338 20160 2190 2358 6315 10082 12422 14512 17458 20268 222' 2831 0601 10142 12428 14589 1 7737 20391 22.3" 2947 6689 10169 12459 14636 17997 20449 22511 3086 6743 1 0262 12506 14733 18063 20.511 225-^ 3261 6745 10438 12618 14807 18085 20522 225^ 3-102 6761 10471 12717 14874 18387 20561 227' 3432 6819 10478 12896 14808 185.34 20712 22-°" 3636 7193 1054 6 12907 14893 13567 90772 22911 33"0 7129 10627 T>Q2i 14925 18632 20797 401-1 7569 10660 12999 NIETEN. 23 2951 6152 9369 12537 14978 17318 200-11 2-1 29S1 6205 9372 12569 149S9 17355 20050 41 3014 6301 9400 12595 14996 17360 20C69 55 3119 6302 9456 1*2606 15079 17407 20075 90 3*210 6376 9486 12651 75090 17537 20097' 113 3361 6380 9551 12661 1.5094 17-562 20101 135 3118 6445 9576 12679 1.5105 1758-5 2015*2 140 31'26 651o 9594 12709 15120 17638 20230 167 3431 6544 9621 12737 15139 17062 20360 202 3473 6583 9731 12747 15143 17790 2037s 234 3192 6590 9S15 12818 15211 17794 20392 292 3520 6601 9384 12831 1.5224 17S19 20407 329 3631 6603 9920 12835 152*26 17810 20123 361 3512 6642 99*27 1285! 15236 17871 204*8 394 3668 6655 9914 }2883 15257 17985 20195 3^70 6702 9981 15SS5 15355 17996 20531 441 3773 6741 16007 12915 15307 18117 2<530 494 3799*6760 10056 12942 15370 18156 20584 6771 111969 15376 18205 20600 694 3S2-1 6756 1OO90 13057 1-5412 38212 2065*2 6*24 398S 6S06 10098 19034 1.5444 18213 2067-1 729 6891 6837 10143 13114 15504 18247 20733 768 3946 6862 10196 13158 1.5910 18266 20813 873 3952 6S99 10*219 13174 15554 1S294 20814 884 4047 6906 10352 1318-4 155S9 18316 20926 886 4071 6959 19411 13226 15053 18335 20932 898 410-1 6999 10487 13228 15676 18348 2112*» 913 4243 7009 10519 13242 1.568S 18349 21130 916 4251 7010 10551 13267 15715 18360 21174 929 4280 7078 10593 1.3284 15747 1S364 21303 1015 4313 7128 10621 1.3304 15771 1S390 21312 1029 4412 7129 10623 13316 15823 1 8410 21.338 1032 4429 7136 10635 13334 15830 18427 21389 1083 444 2 7167 10677 13S12 15836 13435 21439 1097 4502 7201 10723 13-129 1.5855 lp440 2150? 1165 4504 7262 10787 1-3177 15869 18.540 21508 1251 46.34 7265 10822 13483 15876 18545 21520 1263 4662 7315 108*28 13493 15905 38660 21523 1271 4578 7316 10864 1350-4 15909 18670 21543 1276 4594 7467 10866 13534 15918 18689 2160, 1304 4605 7558 10885 13546 15989 18S19 21693 1362 4606 7582 10904 13653 160.58 18864 21721' 1444 4678 7626 10961 13579 160S7 1»*912 21730 1461 4-49 7631 110-10 13591 16090 18956 21743 149? 4/83 7688 11043 136*25 16120 19002 21796 1509 4785 7-S04 11103 136-15 16143 19034 21802 1591 4843 7908 11146 13659 16150 19060 2189<, 1645 4847 7933 11216 13664 16152 19082 2195, 1669 4952 8036 11274 13715 16218 19087 21995 1766 4974 8049 11*289 13747 16263 19155 22073 18-57 4976 8076 11318 13752 16296 19107 22086 1883 6035 80S1 11376 13817 16*298 19209 22143 1886 5010 8082 11499 1S358 16313 19215 22172 1923 5053 8111 11533 130°S 16392 19*242 22173 1932 5070 8126 11570 13910 16399 19*246 22175 1969 5076 8171 11625 13929 16446 192-53 22251 1973 5091 8294 11634 13959 16502 19254 22283 2012 5101 8313 11648 14005 16549 19296 22312 2057 51.57 8317 11(559 14008 16560 19329 22333 207*2 5179 8527 11725 14010 1 6570 19370 22358 2079 5239 8576 11786 14088 163S3 19381 22360 2091 5254 8607 11814 14*208 16613 193S2 22376 2132 5258 81*74 11S62 14268 16634 19423 22438 2167 5302 8741 11910 142S6 16669 19465 22468 2179 5345 8762 11912 14297 16739 19470 22480 2267 5542 0803 11913 14343 16759 19475 22513 2313 55S5 8813 1?0?.9 14396 16770 19520 22518 2341 5639 88*22 12050 14404 16773 19527 22554 2356 5640 8*26 120S2 14424 16811 19531 2-2610 2455 5651 8835 12089 14520 16822 19564 22611 2400 5658 S893 12152 1461*2 1 6824 19613 22620 2463 5660 8906 1*2215 14644 1 6855 19645 2268? 2-511 5663 8917 12242 14658 16063 197.53 22713 2.532 5728 8978 12244 14664 1 7021 19781 2271S 2547 5744 8989 12253 14715 17037 19789 22769 2-553 5757 9012 12316 14716 17057 19792 22790 2.554 5777 9081 12334 14729 17129 198*26 22825 2620 5821 908*2 12336 14737 17171 19S27 22838 2063 5916 9125 12358 14745 17202 198-53 22847 2685 595-1 9167 1*2361 14753 17249 19885 22350 2339 5995 9173 12375 14755 372.51 19887 2290S 2.840 6017 9216 12308 14834 17252 19985 22963 2844 6049 9246 12390 14860 17*284 20007 22967 2875 6052 9*266 12446 14894 1728-5 20009 22981 2335 6077 9285 124,5-1 14937 17293 20013 22963 2390 6109 9334 1*2531 14968 17315 20025 22997 2906 6111 933S 7n do vorige Hist stand: 912. m. a. 812: 923. m. z. 82S; 93? m z. 832 940. m. 7.. 840; 988. m. a. £88 3519. m. z. 2519:133SO- 153SP Heden ontsliep, na een kortstondige onge steldheid in zijn lieer en Heiland onze innig geliefde Echtgenoot, Va der, Behuwd- en Groot vader in den ouderdom van ruim 71 jaar. Amersfoort: M. DIETERS— HEILIJGERS. Sne'ek: C. N. DIETERS. A. DIETERS— STRUVE. HERMAN J. D. DIETERS. Amersfoort, 4 October 1923. Vlasakkervveg 32 De teraardebestelling zal plaats vinden Maan dag 8 October op de Nieuwe Algemeene Be graafplaats te Amers foort, des namiddags 2 uur.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1923 | | pagina 2