WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN Zn. MAGAZIJN „DE DO Winterjassen. Raglans, Demi-Saisnns, Regenjassen I Winterjekkers De Nieuwste Modellen zijn geëtaleerd. SPORTNIEUWS STADSNIEUWS BINNENLAND. Advertentiên 33 Wü noodigen U nit onze étalages te bezichtigen, daar vindt eenige modellen en kleuren van onze uitgebreide sorteering: Men lette vooral op den eleganten pasvorm en fraaie afwerking. Waterpolo. Nog steeds moet de A. Z. en P. C. haar degradatie-wedstrijd spelen tegen Neptunus (Zaandam). Na reeds verscheidene malen te zijn uitgesteld, is de wedstrijd nu vastgesteld op Zaterdag-avond a. s. in het „Zuidorbad" te Amsterdam. Wij hopen, dat de A. Z. en P. C.-ers ons op een overwinning zullen vergasten, hoewel zij een zware kluif aan de Zaankanters zullen heb ben. Het zal ongetwijfeld een spannende match worden, mede omdat het gaat tusschen de leer lingen van de „Pees" en die van zijn broeder uit Zaandam. Het 7-tal voor Zaterdag is als volgt J C. v. Ommeren Jr. W. Kooiman. J. H. Boode. H. P. v. Haselen. P. Wagenaar. J. H. Kleber. E. Wagenaar. Garnizoen. De eerste-luitenant P. H. Oudt, van het wa pen der infanterie, wordt op I Nov. a.s. ge plaatst bij het 21e regiment infanterie alhier. 2e luitenant L. G. Stegeman, van het 8e reg. veld-artillerie, wordt 29 dezer gedetacheerd bij de 2e stormschool te Amersfoort. DE INWISSELING VAN ZILVERBONS. De minister van Financiën brengt ter alge- meene kennis, dat, ingevolge het K.B. van 15 Maart 1925 de ingetrokken zilverbons van 2.50 (model 1915), alsmede de ingetrokken zilverbons van 1 (model 1916), alsnog tot en met 51 December a.s. ter inwisseling kunnen worden aangeboden ten kantore van het agent schap van het ministerie van Financiën te Am sterdam (Heerengrecht 544—46). Desverlangd kunnen de bons per post aan bovenstaand adres worden gezonden met dui delijke opgave van naam en adres van den af zender. Ter bevordering van eene spoedige af doening zullen de inzenders goed doen, bij de bons ie voegen een behoorlijk gefrankeerd en aan hen zelf geadresseerd formulier van een postwissel of wel een behoorlijk gefrankeerd stortingsformulier van den postcheque- en gi rodienst, ten beloope van het bedrag der door hen ingezonden zilverbons. Uit het bovenstaande blijkt, dat de gelegen heid tot inwisseling niet meer wordt openge steld ten aanzien van de ingetrokken zilverbons van 1, 2.50 en 5 van den ouden vorm (model 1914) en dat op het oogenblik nog alleen in omloop zijnde zilverbons van 1 en 2.50 van het nieuwste type. Van de laatstbedoelde zilverbons, welke dus niet behoeven te worden ingewisseld, dragen de bons van 1 de dagtee- kening van 1 Februari 1920, terwijl de bons van 2.50 zijn gedagteckend 1 Juli 1918 of later. C^t. Crt") Examens. Onze stadgenoot dc heer D. Koning slaagde te Utrecht voor het examen doctorandus-rechts wetenschappen. Toezicht Lager Onderwijs. De vergadering van de Plaatselijke Commis sie van Toezicht op het Lager Onderwijs, die gisteravond ten stadhuizegehouden zou woe den, kon niet doorgaan, aangezien het vereisch- te aantal leden, dat aanwezig meest zijn, niet bereikt werd. Schaken. Gisteravond had in „de Zwaan" de aange kondigde wedstrijd plaats van de schaakver- eeniging „Utrecht" tegen de schaakclub Amersfoort." Te iuim 8 uur werd begonnen met eenige woorden van welkom van den voorzitter van Amersfoort, waar Utrechts voorzitter, in een geestige speech op antwoordde. Er werd aan 10 borden gespeeld, en, of schoon Amersfoort door het niet opkomen van sommige leden verzwakt in den strijd kwam, en Utrecht een zeer sterk team meebracht, werd hardnekkig tegenstand geboden door Amers- foort's leden. Te 12 uur waren 8 partijen be ëindigd, de beide overigen werden arbeitrair be slist door de beide eerste nummers. De gede tailleerde uitslag luidt Amersfoort Utrecht v. d. Hoeve 1 v. Wijngaarden 0 Rintel 0 Oudegeest 1 Bakker 0 Pannekoek 1 Baarschers 0 Brester 1 v. d. Velde 1 Overhagen 0 Wolf A Veerhoff Yj Polier 0 Blokzijl 1 Berkhout 0 v. d. Eerden 1 Keizer 0 Hoogenstraaten 1 Dijkstra 0 Miliu? 1 Totaal 2Y IA Gezien de omstandigheden, en het feit, dat „Amersfoort" nimmer in een competitie uitge komen is, is de uitslag niet onbevredigend. Ned. Ver. v. Staatsburgeressen. Gaarne vestigen wij de aandacht op de in dit nummer voorkomende advertentie betreffende de verloting ten bate van de enquête-moeder- schapszorg op 12 November in Amicitia. Consultatiebureau Groene Kruis. Belangstellenden brengen wij in herinnering, dat het nieuwe gebouw van het Consultatie bureau voor zuigelingen, benevens de daaraan verbonden melkkeuken van het Groene Kruis Zaterdagmiddag van 5 tot 5 uur te bezichtigen is. De ingang is Valkestraat 11. Chr. Mannenkoor „Juba l". Het Chr. Mannenkoor „Jubel", dat verleden jaar is opgericht onder leiding van den heer G. van den Burg, zal op Dinsdag 50 dezer 's avonds te 71.: uur in Amicitia zijn eerste uitvoering geven. Aan deze uitvoering zullen medewerking ver- leenen mejuffrouw Jeanne Ruygrok, sopraan zangeres uit Utrecht en de heer Jac. J. van den Burg, die de begeleiding op zich zal nemen. Opening R.-K .Spaarbank. In tegenwoordigheid van tal van genoodigden had gisteren de officieele opening plaats van het nieuwe R.-K. Spaarbankgebouw aan de Breestraat. Onder de aanwezigen merkten wij op den Burgemeester dezer gemeente, den ge meente-secretaris, den heer Kolff, directeur der Nutsspaarbank, de heeren Heinrich en Koster, resp. directeur van de Nationale Bank en van de Amsterdamsche Bank, de heeren Beijer en Verwer, bestuursleden van de Hanze, kapitein Henderson namens „Geloof en Wetenschap", Dr. Van Enst, bestuurslid van de Nutsspaar bank, deken Fock en enkele andere geeste lijken. De heer L. Houbner, voorzitter van de R.-K. Spaarbank, opende de vergadeirng met den ge- bruikelijkcn Christelijken groet cn hield daarna de volgende openingsrede Dames cn heeren I Namens het bestuur onzer R. K. Spaarbank heet ik allen van harte welkom, om tegenwoor dig te willen zijn bij de opening van ons nieuw gebouw. Het zij mij veroorloofd u een kort overzicht te geven van de oprichting en doel der Spaarbank. De Spaarbank is opgericht op den 8 Aug. 1910. Zij heeft tot doel om ons volk tot spa ren aan te zetten en de spaarbank wil van de verkregen winsten steun verleenen aan R. K. sociale instellingen, met inachtneming van art. 12 van onze statuten. Het initiatief voor deze spaarbank is destijds genomen door eenige hee ren uit de Vincentius-vereeniging, met mede werking der heeren geestelijken dezer stad. Er vormde zich tot een dagelijksch bestuur de heeren A. Vermolen, Joh. van Dijk, J G. Mecuwsen, L Hanlo, secretaris-boekhouder. Statuten zijn ontworpen door medewerking en voorlichting van andere spaarbanken. Nu kon het bijna niet anders, waar verschillende voor aanstaande personen zich geheel belangeloos aan dit mooie sociale werk gaven, of deze Spaarbank moest tot bloei komen. Immers al het werk daaraan verbonden, geschiedt geheel belangeloos. Door sparen weldoen, zooals het devies luidt der Spaarbank, door steeds de aandacht er op te vestigen, dat sparen een deugd is, die allerminst behoeft te ontaarden tot gierigheid, kan en moet deze Spaarbank bij dragen tot geluk en voorspoed der menschheid. De minste inlage werd gebracht op 10 cent, om daardooi ook de jeugd gelegenheid te geven om te sporen. Het is een verblijdend teeken, dat juist door de jeugd veel gebruik gemaakt wordt van deze instelling. Ik behoef slechts te herinneren aan de krachtige propaganda die er gemaakt wordt op de verschillende patronaten. Zoools het bijna altijd gaat, ontkwam ook deze jonge vereeniging niet aan de bestrijding en aanvechting, waarmede bijna elke jonge in stelling te kampen heeft, cn wel merkwaardig was het, dat deze strijd in hoofdzaak gevoerd werd door corporation, die op R._ K. grondslag geschoeid waren. In de Eembode en in het Cen trum hebben in die dagen vele ingezonden stuk ken gestaan, die trachtten zoo mogelijk de jon ge plant in zijn geboorte te doen verstikken. De toenmalige vice-president, de heer J. van Dijk, heeft toen krachtig het groote nut be pleit van het in het leven roepen der Spaar bank Wanneer wij nu de resultaten zien in een tijdsverloop van 15 jaar, dan mogen wij met vreugde constateeren, dat het succes niet is uitgebleven. Hoe dat mogelijk is, laat zich ver klaren door de uitstekende samenwerking, die altijd bij het bestuur heeft voorgezeten, en die tot heden nog altijd is bewaard gebleven. Be mag dan ook wel van deze plaats een woord van warmen dank uitspreken aan onzen penning meester den heer Meeuwsen, die van de oprich ting af reeds deze functie bekleedt. Door zijn onvermoeide werkkracht, accuraat en uitstekend beheer wist hij de spaarbank tot grooten bloei te brengen. Niet minder lof komt ook toe aan den heer A. Vermolen den toenmaligen voorzit ter, die als bekwaam leider, bijtijds het roer wist om te gooien, toen bleek dat een secretaris- penningmeesterschap van het kantoor Hanlo om verschillende redenen niet gewenscht was. Zijn krachtig ingrijpen destijds heeft de Spaar bank behoed voor gevaren, die den bloei der Spaarbank zeer ernstig hadden kunnen bena- deelen. Tevens wensch ik van deze plaats een woord van warmen dank üit te spreken aan onze le den, die steeds zittnig hebben in den loop des jaars op de uren der Spaarbank. De voortref felijke en aangename samenwerking, die er al tijd heeft gcheerscht met het Dagel. Bestuur, de aangename wijze waarop zij steeds him taak vervullen, maakt het voor het Bestuur gemakkelijk, om deze schoone sociale instel- b'ng tot dien bloei te brengen, waarin de Bank thans verkeert. CTR. STRAAT 17 TELEFOON 145 Per fiesch Per Anker Gewas 1920 Raymond Macau F 1.F 40.— Gewas 1917 St. Emilion F 1.60 F 65.— Alle jaren worden uit de gemeente 5 heeren buiten de Spaarbank staande aangezocht om de boeken en bescheiden der Spaarbank na te zien en daarover rapport uit te brengen. Het aantal boekjes, die nu in omloop zijn nadert de 2000. Het was begrijpelijk, gezien den steeds voor- uitgaanden toestond der Spaarbank, dat het be stuur plannen overwoog, om te komen tot een eigen gebouw. Na rijp beraad en langdurig overleg wist het bestuur eindelijk een geschikte gelegenheid to vinden, waar zij meende, dat de Spaarbank overgebrocht moest worden. Dit gebouw waar wij nu bijeen zitten, is ons niet zonder strijd geworden. Toen wij nu ruim 2 jaar geleden eigenaar werden van dit gebouw hebben wij nog tël van moeilijkheden moeten doormaken, alvorens wij konden overgaan tot verbouwing, om het geschikt te maken tot het vestigen van de Spaarbank, die eenigszins be antwoordt aan de eischen die gesteld worden, om orize spaarders behoorlijk te ontvangen. Het is den moesten uwer wel bekend, dot het gebouw der jongens-school nu niet precies was de gelegenheid, vooral des winters om onze spaarders te ontvangen. Na eindelooze bespre kingen cn ten slotte een verzoek aan de recht bank te Utrecht, om ons in het rechtmatig be zit te stellen van ons reeds betaald gebouw, konden 1 Juli j.l. de werkzaamheden aanvan gen. Wanneer wij een blik om ons heen slaan, dan geloof ik, dat onze inleggers tevreden zul len zijn met wat wij er redelijkerwijze van heb ben kunnen maken. En waar ik reeds gesproken heb van samen werking en harmonie past het mij van deze plaats een woord van dank te brengen aan den architect den heer Verheij en de aennemers de gebroeders Fijnenberg, die op zoo'n aange name wijze en geheel tot genoegen van het bestuur hebben medegewerkt om de uitvoe ring en verbouwing te maken, zooals het nu geworden is. Ook de heeren Fortman en Jor- na dank ik namens het bestuur voor hun be- longlooze medewerking inzake hunne leveran- tiën. Ik eindig met den wensch, dat deze Spaar bank in dit gebouw onder Gods zegen steeds in bloei moge toenemen, en dat de samenwer king onder de leden en het bestuur steeds zoo vriendschappelijk en aangenaam moge blijven, als zij tot heden geweest is. Na deze openingsrede was het woord aan den Burgemeester, die namens het gemeente bestuur het bestuur der Spaarbank geluk- wenscht met het nieuwe gebouw. Spreker vindt het een verheugend feit, dat de spaarbank in een steeds vooruitgaanden toestond verkeert. Te waardeeren is het, dat ook van deze zijde, evenals bij de Nutsspaarbank de neiging tot sparen wordt aangespoord. Nogmaals wenscht spreker het bestuur geluk en hoopt dat de heeren bestuursleden steeds de krocht en de energie zullen vinden om zich aan hun taak te kunnen wijden. Namens het bestuur der Nutsspaarbank werd het woord gevoerd door dr. van Enst, die me moreerde hoe Nutsspaarbank en R.-K. Spaar bank hetzelfde doel nastreven, n.l. uitsluitend het sparen te bevorderen. Wel zijn er te dezer stede ook andere instellingen waar gespaard kan worden, doch deze hebben toch weer een ander karakter dan genoemde spaarbanken. Daarom zijn Nutsspaarbank en R.-K. Spoar- bank a.h.w. Zusterverenigingen, die beide een gunstigen tijd achter den rug hebben en steeds in een vooruitgaanden bloei verkeeren. Spreker wenscht tenslotte het bestuur geluk en veel succes met het nieuwe gebouw. De officieele opening was hiermede geëin digd. Boekwerk Uniformen. De fa. Jordi Co. alhier ontving heden het nieuwe boekwerk „Uniformen", waarin de zwarte uniform voor H. H. Officieren en O. O. bij Ko ninklijk besluit van II September is vastge steld. Het boek ligt voor belangstellenden ter in zage. Overtreding LJkwet. Door de politie is tegen vijf personen proces verbaal opgemaakt ter zake overtreding der IJk wet. Nachtverblijf. In het politiebureau is hedennacht aan drie personen een onderkomen verleend. A a n r ij d i n g. In de Sumatrastraot werd een melkwagen aongereden door een auto, waardoor een hoe veelheid melk verloren ging. De politie stelt een onderzoek in, aan wien de schuld van dit ongeval is toe te schrijven. Gemeentel ij ke Arbeidsbeurs. Aanvragen van werkgevers op 25 October 1925. Ie Volwassenen. I Kokkin, 1 landbouwersknecht, 2 woTstma- kers. Aanbiedingen van werkzoekenden op 25 Oc tober 1925. TeVolwassenen. 2 betonwerkers, 1 glazenwasschcr, 1 graniet- werker-schuurder, 2 timmerlieden beneden de 18 jaar, I beeldhouwer, 2 borstelmakers, 1 emballeur-pakkistenmoker, 1 instrumentmaker, T schoensnijder, 1 mach.-schoenmaker, 2 ban ket- en broodbakkers, 1 banketbakker, 2 bank werkers, 2 behangers-stoffeerder, 1 bierbotte- loar, 4 boekbinders, 5 boekdrukkers, 2 boek houders, 5 broodbakkers, 1 controleur, 1 dag meisje, I dienstbode, 2 electriciens, 75 grond werkers, 2 hoefsmeden 1 musicus 1 verwar- mings-teekenaar 1 correspondent, 1 hulp in de huishouding, 8 kantoorbedienden (mann.) 4 kantoorbedienden (vrouw.) 4 kantoorwerksters, 2 kellners, 4 kleermakers, 16 letterzetters, 2 loodgieters, 2 loopjongens, 124 losse arbeiders, 4 machine-bankwerkers, I machinisten-leerling, 1 steno-tvpiste, 1 leidster-fabriek, 4 magazijn knechts, 2 motaoldrnoiers, 14 metseloais, 8 meubelmakers, 1 monteursleerling, 5 naaisters, 51 opperlieden, 1 rijwielhersteller, 26 schilders (huis), 5 schoenmakers, II sigarenmakeis, 2 slagers, 1 steenhouwers, 1 stoker, 2 strnatma- ker, 1 buffet juffrouw, 5 Duitsche dienstboden, 8 stucadoors, 2 suikerwerkers, 1 teekenaar (bouwkundig), 57 timmerlieden, 5 voerlieden, I vuurwerker (autogenelasscher), 5 wagenmakers, 14 werkvrouwen, 6 winkeljuffrouwen, I zivikkcr (schoen), I autogenelasscher, 1 Vuurwerker, I vcrwarmings-techniker, 2 hulp-monteurs, I popierbewerker, 5 wevers, I reiziger, 1 maga zijnmeester, 1 expeditieknecht, 2 chauffeurs, 1 incasseerder. AGENDA. Dagelijks Openbare leeszaal en bibliotheek. Laantje 2- R. K. Openbare leeszaal en bibliotheek, Leeszaal Handelsregister. Arnhcmscheweg 25. Theosofische Bibliotheek. Laantje 5. Museum Flehite, WestsirtgeL Bioscoop Langestraat Zondag en Maandag Bioscoop „de Arend". 26 Oct R.-K. Leeszaal. Lezing prof. D. von During. 27 Oct. Amicitia. Ie Ab. Concert Augustin. 28 Oct. Amicitia. Propagando-avond Ver. v. Vrijz, Herv. Voordracht Ds. Westmijse. 50 October. Amicitia. Eerste uitvoering Chr. mannenkoor „Jubal". 51 Oct. Rem. Kerk. Herdenking Hervorming. 5 Nov. Amicitia. 1ste uitvoering Amersf. Kunstkring. 4 Nov. Amicitia. Tooneèluitv. gezelschap Jan Nooy. 5 Nov. Loge-gebouw. Gen. v. Zed. Volks- politiek. Voordrachtde heer O. Gunning. 6 Nov. Amicitia. Volkscavond Nut van 't Algemeen. 8 Nov. Amicitia. Hol!. Tooneelver. (Dir. E. W. de Blauw). 9 Nov. Rem. Kerk. Nederl. Prot. Bond. 10 Nov. Amicitia. Dramatische Voordracht avond Ds. Josten. 12 Nov. Amicitia (foyer). Ver. v. Staatsbur geressen. Voordracht: Mevr. Bakker—Nort 15 Nov. Amicitia. Kamei muziek vereeniging. 14. Nov. Amicitia. Amersf. Kunstkring. Ma rionetten Theater Münchener Künstlcr (Oscar Braun). 15 Nov. Amicitia, Nutslezing. 15, 16 en 17 November „De Valk". Fancy Fair. Chr. Padvinders Organisatie. 21 Nov. Amicitia. Evangelische Mij. Voor drecht Ds. v. Wijngaarden. 25 Nov. Amicitia. Iste Concert Meyer— Pusch 24 Nov. de Valk. Feestavond Friesche Sels- kip. 25 Nov. Amicitia. Uitvoering Kunst na Arbeid. 26 Nov. Amicitia. Uitvoering Soli Deo Gloria. TT Dec. Amicitia (kleine zaal): Concert Geraeds. 14 Dec. Rem. Kerk. Nederl. Prot. Bond. 14 Dec. Opera Norma (Volksuitvocring). 15 en 17 Dcc. Opera Norma. 29 Dec. Amicitia. Nutsvoordrocht voor kin deren, 18 Jan. Rem. Kerk. Nederl. Prot Bond. 21 Jan. Amicitia, Nutsavond. 14 Febr. Amicitia, Nutsavond. 22 Febr. Rem. Kerk Nederl. Prot. Bond. 29 Febr. Amicitia. 2de Concert Meyer— Pusch. 10 Maart. Rem. Kerk. Nederl. Prot. Bond. 19 Maart. Amicitia, Nutsavond. Burgerlijke Stand van 25 October 1923. Geboren: Jan Cornclis z. v. Dirk Jen van Wamel en Rensje Hcndrika von Gessel. Geor- gius Remegius z. v. Peter Hagebeuk' en Eb'sa- beth Merkeny. Overleden: Hendrikus Gerardus Putman oud 83 jaar wed. van Aaltje van Clooster. Getrouwd: Martinus Gerardus Versteeg en Helena Petronella Hendriks Heyster. Hendrik van de Willigenburg en Hesselina van Plateringen. Cornelis van Munster en Dirkje van Beek. Pieter Eclhort en Johanna Maria van Buuren. Ondertrouwd: Hendrik van de Hoef en Jo hanna de Wijs. Dirk Mulder en Catrina van den Berg. Gevonden Voorwepen. Een kwitantieboekje, een pak ouwelpapier, een damesbroche. Rechthebbenden kunnen zich tot het verkrij gen van inlichtingen ten politiebureele vervoe gen. Telefonisch Weerbericht. Naar waarneming in den morgen van: 26 October 1928. Hoogste stand 761.2 te Wecnen. Laagste stand 754.0 te Haparanda. Verwachting tot den avond van 27 October: Aanvankelijk krachtige tot stormachtige Zuidelijke tot Zuid-Westelijke wind, zwaar be wolkt tot betrokken, met tijdelijke opklaring, tcgenbuien, aanvankelijk iets zachter. Wielrijders. Fietslantaarn aonsteken 5 uur 12 min WISSELKOERSEN. Off. Not. Niet Off. No. 25 Oct 26 Oct. *23 12 uur. 11.56 11.55'/« Herlijn 0.00000. Parijs 15.02J 14.99 Brussel* 12.95 12.95 Zwitserland 45.90 4587} Woenen 0.0036} U.0036V« Kopenhagen 44.80 44.85 Christiania 39.55 89.50 Stockholm 67 65 67.90 New-York r 2.57»/. --57V» KNOEIERIJEN TE RADIO-ASSELT. Door een gewezen halte chef en een ploegbaas der N. S. Voor de rechtbank te Zutphen heeft terecht gestaan een gewezen halte-chef bij de Neder- landschc spoorwegen te Asselt Hem werd ten laste gelegd, dat hij in October 1919 te Asselt op twee staten van de arbeidsloonen der rijkstelegraaf, waarop vermeld stond, dot D. van Kampen en W. C. van Zwieten als ar beiders waren aangenomen voor het vervoer van acht vrachten takkenbosschen naar het radio-slation Kootwijk, opzettelijk en valsch achter den naam D. van Kampen 48 en achter den naam W. C. van Zwieten 52, met de namen van de arbeiders en voldaan heeft geschreven, met het oogmerk, deze staten voor echt te laten doorgaan. Beklaagde bekende, de namen van de arbei ders op de loonstaten te hebben geplaatst. De ingenieur van Radio-Kootwijk was, zoo ver klaarde bckl., bij hem gekomen en had ge zegd „och, teeken even voor voldaan." Bek!, deed dit toen. Hij was er zich niet van bewust, dat hij iets ongeoorloofds verrichtte en han delde geheel te goeder trouw. O. M. eischtte twee maanden gevangenisstraf. De verdediger vroeg een voorwaardelijke straf. Herpfashini wajani misstelling. Heden overleed na een kortstondig lijden cn voorzien van de H.H. Sacramenten der Sten-enden in het Aartsbisschoppelijk Se minarie te Culemborg, onze innig geliefde Zoon en Broeder WOUTERÜS VIN DEN KIM. in den leeftijd van bijna 18 jaren. De plechtige uitvaart dienst zal plaats heb ben Zaterdag 27 Octo ber te 9 Jiro in her Aartsbisschoppelijk Se minarie te Culemborg. waarna de begrafenis op het R.K. Kerkhof al daar plaats heeft. L. VAN DEN' IIAM. L. M. VAN DEN HAM— BAKKENES MARIA. PETRONELLA LAMBERTUS. Amersfoort, 24 October 1923. AMERSFOORT Varkensmarkt. UTRECHT Mariaplaats. ZE'ST Slotlaan. IMill—W Will' i l'ln M"""

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1923 | | pagina 2