Gebr. VAN GELDER FRANCAIS WERKPLAATS AMERSF06RTSC9 DAGBLAD Kof/ie fiag Mzinpi JL DE „BIJENKORF"? UIT DEN OMTREK. Advertentiên EEN GROOT PAND Gemeab. KAMERS EngeSsch Dienstbode Diensibode JUIST IETS VOOR Uü J o o H. C. HOOGERVORST Geld verkrijgbaar ALPINA KWEEKERII „HCR8EWEI0E" Broodprijzen BAKKERIJ SMIPUIS". SMUWUIS" M.H.VAN RAALTE CORSETTEN alleenverkoop voor amersfqor H. W. STOL St. Nicoïaas 20 et- p. flits Stadsnieuws J. MEIJERS, vertrouwt de elftalcommissie er op dat er een degelyk gebruik van zal worden gemaakt. In overleg met dr. Mem-er en den Haag- schengyranastiekleeraar Flemer (deze hee- ren vormen met den heer Hirschman een door den N. V. B. ingestelde commissie, die de oefening van onze Olympische voetbalploegen vaststellen moet, ook de phvsieke preparatie) zal bovendien den spelers van advies gediend worden over de lichamelftke voorbereiding. De heer Hirschman gewaagde verder no0 van het groot© nut van een oefenwedstrijd te gen een ploeg als die van de Stormvogels. Hier brengt men als 't ware twee systemen tegenover elkaar en als zoodanig valt er wel een en ander te concludeeren. Doch de heer Hirschman wilde er tevens op wijzen, dat de Nederl. elftalcommissie haar principe ten op zichte van dezen oefenwedstrijd getrouw zal blijven en dat ook ditmaal den spelers er op gewezen zal worden, dat het hier een oefening geldt, waarbij de oefening het eenige doel is en het resultaat van den wedstrijd een geheel bijkomstige omstandigheid. Hij hoopt en ver trouwt echter tevens dat de IJmuidenaren het de nationale ploeg niet gemakkelijk zul len maken! We zouden nog vergeten iets naders te ver tellen omtrent de doelverdedigerskeuze. Een definitieve keuze tusschen de beide Amster dammers zai eerst na den oefenwedstrijd ge daan worden. Men heeft den indruk gekregen dat de Boer vermoedelijk tengevolge van enkele blessures zijn zelfvertrouwen eenigszins kwijt is. Schindeler was in dit sei zoen zeer constant, doch had tegen Quick toch een ongunstigen dag. Vermoedelijk zal de Boer in den oefenwedstrijd uitkomen, doch ook Schindeler's werk zal in de eerstvolgende weken beoordeeld worden. HET OOSTEN. De quaestie der reserve-elftallen. Te Arnhem heeft op verzoek van de Ver- eeniging van Oostelijke Eerste klassers een conferentie plaats gehad tusschen de heeren B. H. Vos, voorzitter van deze vereenjging, en ir. J. W. Kips, voorzitter en S. Coldewey, lid van het N. V. B.-bestuur, en Engelherts, eere lid van den N. V. B. met het oog op het feit dat de reserve-elftallen in het Oosten t)\ans onderling buiten N. V B. verband spelen. De heer Vos zette in deze conferentie het stand punt van de V.O.E.K. uiteen, terwijl de heer Engelberts de daartegenover afwijzende hou ding van het N.V.B.-bestuur verdedigde. Tot een beslissing leidden de besprekingen niet. Echter is intusschen wel waarschijnlijk gewor den, daar toch in dit seizoen de reserve-elf tallen geen competitie meer zullen spelen, de wedstrijden van deze elftallen met goedkeuring van den N.V.B. zullen behouden worden, ter wijl men dan het volgende jaar bedoelde wed strijden weer in N.V.B. verband zal kunnen brengen De reserve wedstrijden gaan inmid dels op den gewonen voet voort. Athtetiek. DE SINTELBAAN TE AMSTERDAM. Goede verwachtingen. Hjertberg verwacht, blijkens de Tel. veel van deze baan. Over de bochten was hij blijk baar goed te spreken. De lengte van de baan bedraagt 400 meter, de breedte 9 meter, met uitzondering van een zyde, waar de breedte op 12 meter is gebracht, nl. over een afstand van 120 meter. De heer Hjertberg was echter van meening, dat men dezen afstand beter op 130 meter lengte had kunnen brengen, omdat bij de 110 M. horden loop z.i. een ruimere uitloop wenschelijk is. Dit wat de baan zelf betreft. Op het middenveld, aan de overzijde van de breede baan, vindt men den zandbak voor de springoefeningen, 6 bij 8 meter groot, gevuld met zoogenaamd scherp zand. Aan weerszijden naar den springbak zijn een drietal smalle aanloopbanen aangebracht, waarvan de grond bestaat uit het vorengenoemde mengsel. Van deze baantjes reikt alleen de middelste, die 40 meter lang is ,tot aan den bak; de beide anderen zijn resp. 30 en 37 meter lang. De kortste dient voor den hink-stap sprong Deze aanloopbaantjes zijn elk slechts 75 c.M. breed. Naar het* oordeel van den heer Hjertberg was dit te smal. Hij zou ze zelfs op het dubbele, dus op 1.50 M. gebracht willen zien, tenvyl het z.i. tevens aanbevelenswaardig was, dat de ruimte tusschen den springbak en de aanloop- banen, welke bestemd i? voor het eerste ge deelte van den hinkstapsprong, mot het boven bedoelde mengsel werd bedekt, ten einde den grond aldaar vlak te houden. Verder bètoogde de N.A.U.-coach nog de wenschelijkheid om niet alle springoefeningen op de eenige, daarvoor thans aangewezen plaats te houden, aangezien daardoor de een dikwijls te lang op den ander zal moeten wachten. Het zou derhalve beter zijn, indien men het hoogspringen en het polsstokspringen naar een ander deel van het terrein verplaatste. En ten slotte schijnt er niet op gerekend te zijn, op de plaatsen voor het kogelstootcn, dis cus-, speer- en hamerwerpen een laag van het genoemde sintelmcngsel aan te brengen. Dit z\jn echter alle slechts tekortkomingen van geringere beteekenis, die bovendien nog gemakkelijk te verhelpen zijn. Uit ingewonnen informaties is de Tel ten slotte gebleken, dat de bodemgesteldheid van dit opgehoogde terrein uitstekend voor sport- plaats geschikt is. Hjertberg is er voor zijn trainingwerk uitermate mede in zijn element. Zijn totaalindruk was, dat deze baan aan «Je eischen zal blijken te voldoen. Bij een verge lijking met de banen te Rijswijk en Gronin gen merkte hij op, met het oog op de betere, snellere booiten, aan de Amsterdamsche baan de voorkeur te geven boven die in Rijswijk. De Groningsche baan achtte hy te hard voor training, vooral voor training op lange afstan den. Weldra zullen om en nabij het terrein hou ten gebouwtjes worden opgetrokken voor kleed-.en waschgelegenheid ten dienste onzer athleten. En over ongeveer vijf weken zal de nieuwe baan gereed zijn, waardoor dan einde lijk in een lang gevoelde behoefte in de hoofd stad zal zijn voorzien. Olympisch Nieuws. DE OLYMPIADE IN 1924. Oostenrijk neemt niet deel. Het Oostenrijksche Verbond voor lichaams oefeningen (Hauptverband für Körpcrsport) dat daar te lande de rol vervult die ten onzent en ook elders het Olympisch Comité waar neemt, heeft thans de volgende resolutie aan genomen en ter kennis van het Fransche Olympische Comité gebracht: Het Oostenrijksche Verbond voor lichaams oefeningen is niet in de gelegenheid de uit- noodiging om deel te nemen aan de Olympi sche spelen te Parijs te aanvaarden. lo. omdat bij deze Olympiade met de Olym pische gedachte der internationalist niet vol ledig rekening gehouden is, daar de uitnoodi- ging tot deelneming niet aan alle sportbeoe- fenende naties gericht werd; 2o. omdat de uitnoodiging aan het Oosten rijksche Verbond voor lichaamsoefeningen eerst in September dus zóó laat toegezonden werd, dat de tijd voor een behoorlijke voorbe reiding ontbreekt; 3o. omdat de financicele toestand van Oos tenrijk een zoodanige is dat overheidsassisten- tie niet mogelijk is, zoodat ook uit deze over wegingen een voldoende voorbereiding der Oostenrijksche deelnemers niet mogelijk is. Tot zooverre de resolutie. Daar echter de schaatsenrijdersbond een afzonderlijk stand punt blijft innemen en dan ook van plan is wel aan de Olympische wintersportwedstrijden te Chamonix deel te nemen, is aan deze resolutie toegevoegch dat echter de afzonderlijke bon den met tóeslemming van het Oostenrijksche Verbond voor lichaamsoefeningen het recht hebben toch deel te nemen. Behalve dé schaatsenrijders verklaarde ech ter geen enkele organisatie van dit recht ge bruik te willen maken. Zwitserland Zwitserland zal by de Olympische Spelen 1924 te Parijs vertegenwoordigd worden door 200 man, onder wie 48 schutters. Lawntennis. Verschillende Amerikaansche Lawn tennis spelers en speelsters die aan de Olympische spelen zullen deelnemen, gaan dezen winter reeds naar de Riviera. Het is zeker dat mi&s Wills zal deelnemen aan de spelen. En met haar Miss Goss en miss Bancroft. BOND VAN AMBTENAREN fN DIENST BIJ DE NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. Openbare Gewestelijke Vergadering. Door de afdeelingen Amersfoort, Gouda, Hil versum cn Utrecht van den B. A. N. S. werd Donderdagavond in de gToote zaal van het Geb van K. en W. te Utrecht eene gewes telijke openbare vergadering belegd waarin de heer J. H. Peters uit Amsterdam, lid van htt Hoofdbestuur sprak over „De dreigende 10 pet. loonsverlaging. De vergadering werd ge leid door den Voorzitter van de af deeling Utrecht, den Heer J. Luurs. In zijn openingswoord herinnerde spr. er aan hoe het niet lang geleden is dat de B. A. N. S. in dezelfde zaal bijeen kwam om te protestee ren tegen de bezuinigingsplannen van minister Colijn. Het feit dat na de verwerping van de Vloot wet het ministerie aftrad was voor al wat amb tenaar is eene opluchting. Vandaar dat het zoo'n gToote teleurstelling voor de spoorweg mannen was toen de circulaire van de Direc tie inzake de loonsverlaging van TO% ingaande 1 Januari 1924 gehandhaafd bleef. Hiertegen dient krachtig geprotesteerd voor al ook met het oog hierop, dat het Ministerie dat de loonsverlaging eischte demissionnoir is. In de groote opkomst op deze vergadering meent Spr. een goed toeken te megen zien voor de komende actie van den B A.N.S. Spr. gaf hierna het woord aan den heer Peters. Rede H. J. Peters. Ook de heer Peters herinnerde er aan hoe na het bekend worden van het einde van de Co- lijnsche dictatuur een zucht van verlichting door de ambtenaren is geslaakt. Om echter aan te toonen waarom het noo- dig is dat toch de actie van het spoorwegper soneel wordt voortgezet gaat spr. in het kort na hoe de actie legen de voorgenomen ver slechteringen van het ministerie is ontstaan. Hij stipt daarbij aan dat het daarbij niet is mogen gelukken om het spoorwegpersoneel tot samenwerking te brengen, iets wat tot dusver als het om groote dingen ging steeds wel mo gelijk was. Zooals men weet heeft de B.A.N.S- voor eenigen tijd een buitgenwoon goed geslaagd congres tc dezer stede belegd waar werden be handeld de Pensioenkwestie en de actie tegen d<' vlootwet Op dit congres is toen voldoende gedemonstreerd dat de spoorwegambtenaren zich geen verslechteringen zullen laten welge vallen als die gepaard moeten gaan met ver meerdering van uitgaven voor het militninsme. Niettegenstaande de secretaris dei Ncd. Ver een vooi eenige maanden reeds verklaarde dot dc pensioenregeling froor het spoorwegperso neel 'bij de regeering in kannen en kruiken was moeten wij hier protesteeren tegen het feil dat na èen tijdperk van Tl maanden de regeering duaimedc nog niet gereed gekomen is en wij thans reeds lang betalen voor een pensioenre geling die ei nog niet is, terwijl de regeering de door haai gedane beloften niet is nagekomen. Hei is een jaar lang dot een Christelijke re geering ons voor de nog niet ingevoerde pen sioenregeling laat betalen en het in overeen stemming met de Christelijkheid schijnt te ach ten dat onze ouden van dagen daarvan het slachtoffer zijn. Daartegen pest een krachtig protest. Stelt men hiertegenover dot toen het om de verslech tering van de arbeidsvoorwaarden ging, Colijn daar slechts een maand voor noodig had, dan wordt het duidelijk dat de ambtenaren hun ac tie voeren en dan kan men er van overtu:gd zijn dat de ambtenaren zich niet met alles kunnen maar ook niet alles willen laten welgevallen. Hadden we bij de vaststelling van het R.DV. in I92Ö toen het in de spoorwegwereld op bui gen of barsten stond en het bekende compro mis in volle vcmouwen werd aangegaan, ge weten dot we in 1923 wel in afwijking van de gesloten overeenkomst een korting van Q'A% voor ons pensioen zouden moeten betalen ter wijl de pensioenregeling nog altijd op zich laat wachten, dan had onze houding zeer zeker an ders geweest. Er is een streven om de ambtenaren in een hoek te duwen, maar dat is ook de schuld van i I de ambtenaren zelf. Zooals spr. nader verdui delijkt Dit neemt niet weg dat het niet juist is als men zich in dezen tijd van alle kanten werpt op de ambtenaren als het om bezuini ging gaat. Went het is wel zeer makkelijk te beschikken ever een andermans portemonnaie. Vooral blaadjes als dc Haegsche Post zijn hier sterk in. Wij hebben de regecring zien wegtrekken, door het Rijkspersoneel nageschreeuwd als „woordbrekers", maar wij als spoorwegperso neel kunnen haar nog medegeven „pensioen brekers". Hce de nieuwe regcering wezen zal weten wc niet, maar daarom is het juist zoo goed dat we nu reeds ons uiten en haar kunnen voorhouden onze Pensioenregeling en ons sa laris. Laat ons echter niet te optimistisch zijn omtrent het standpunt en het werk der komen de regecring. Natuurlijk zal de ambtenaar er bij dc nieuwe regeering beter voor staan als bij de oude. Niet dat men ons geheel met rust zal laten, maar een nieuwe regeering zal er niet zoo makkelijk toe overgaan een storm onder de ambtenaren te ontketenen als de vorige. Als ooit het nut van organisatie is gebleken dan is het wel bij de actie van het rijksperso neel tegen de bekende bezuinigingsplannen. Hun, die meenen dat geen vakorganisatie noodig is mag wel worden voorgelegd de vraag wat er van terecht gekomen zou zijn als de organisatie van het rijkspersoneel zich niet had geweerd. Naast de hetze tegen de ambtenaren, valt eT ook een algemcene loondmk te constatee- ren. Achter de actie tegen de ambtenaars-sala rissen zit de tendenz van het groot kapitaal om door druk van onze salarissen de loonen in do particuliere industrie omlaag te houden. Het was de groote sterke man Colijn die dit zaakje zou opknappen. We hebben gezien hoe bij dit heeft gedaan met het gevolg dat deze „groote" man voor gced van de baan is." Ons bestuur heeft gemeend dat het nu noo dig is om bij het spoorwegpersoneel in dezen tijd van stilstand de idee wakker te houden dat onze toekomstige regeering duidelijk moet worden gemaakt dat 't spoorwegpersoneel zich zonder strijd geen eenzijdige bezuiniging ton koste van de ambtenaren zul laten welgevallen. (Applaus). Bij de bespreking van den bekenden brief der Spoorwegdirectie aan de organisatie inzake dc 10% loonsverlaging wijst spr. er op dat het veel beter geweest ware indien de oorspronke lijke brief van de regecring aan de organisaties was overgelegd, omdat men dan kennis had kunnen nemen van de motiveering van de re geering. De brief van de Directie is In het alge meen in vage termen gesteld. Als de Directie zegt dat rij naar hare meening eene loonsverlaging van 10% wel toelaothnar vindt, is dit zoo geheel in strijd met den posi tieven stijl dien wij van haar anders gewend zijn. Spr.'s meening is dan ook dat men daaruit mag concludeeren dot eene eventueele loonsverla ging door haar niet gewenscht is. Nooit hebben we zulk een belangrijk schrij ven yan de Directie ontvangen dat in zulke vage termen gesteld werd. Tot nu toe zijn het alleen de B.A.N.S. en de Ned. Vereen geweest die hun standpunt ten opzichte van dezen brief hebben bekend ge maakt. Beider standpunt komt hierop neei dat zij den brief niet wenschen te beantwoorden. De B.A.N.S. heeft gemeend m haar desbetreffend schrijven aan de Directie ook nog art. 36 aan te stippen. Dat hebben wij gedaan om direct in deze de zelfde rechten op te eischen als het rijksper soneel heeft gedaan ten opzichte van art. 40 Daarmede hebben wij al direct aangegeven dat wij van geen enkele loonsverlaging willen hooren omdat die indruischt tegen art. 36. Al wenschen wij den brief der directie niet te beantwoorden toch is het van belang de zaak waar het om gaat goed ondeT de oogen ti» 7.icn. Daarbij rijzen dan drie vragen. lo. is het billijk dat de regcering bij haai be- zuinigings-noodzaak rich werpt op de loonen van de ambtenaren? 2o. is het billijk dat als de regeering verla ging van de loonen van de rijksambtenaren eischt, zij dit ook doei van het spoorwegper soneel? 3o. is de verlaging van de 10% zooals dia door de Directie ons wordt voorgelegd te bil lijken. In den breede behandelt spi deze drie we gen in ontkennenden zin, waarbij hij vastlegt dat in het belang van de spoorwegen reeds zoovele verslechteringen in de arbeidsvoor waar den vnn het personeel zijn genomen, sedert de invoering von het R. D V 1920. De vastheid die altijd in de positie van het spoorwegpersoneel heeft gelegen is thans van niet de minste waarde meer Ook ontkent spr. dot er eene vermindering dcT levensvoorwaarden is, die eene loonsver laging zou rechtvaardigen. Het vertrouwen dat men van ons eischt kun nen wij niet geven. Steeds zijn wij ambtenaren het kind van de rekening geweest Trouwens ook de wyze van behandeling der pensioenre geling geeft weinig reden tot het geven van vertrouwen. Als men onze salarissen wenscht te vergelijken met den levensstandaard dan wil'en wij er op wijzen dat in 1914 onze sala rissen 22% beneden het normale peil bleven. In dit verband wijst spr. op de zoo sterk ge stegen huishuren. De ambtenaren die uit Am sterdam naar hier werden overgeplaatst weten daar maar al te zeer van mede te praten Ook mag de enorme stijging van de belastingen bij de beoordeeling van onzen levensstandaard niet worden vergeten. Ten slotte betoogt spr. dat ook de ambte naren willen medewerken aan noodzakelijke be zuiniging maar dan wenscht zij die omgeslagen te zien over het heele land, en ieder naar zijn draagkracht. Het geld dat de regeering van de ruggen van de ambtenaren wil halen schuilt bij de vele millionairs die we in Holland hebben Wil men werkelijk bezuinigen, laat men dat dan doen op het militairisme dat afbreekt wat wij burgers opbouwen. (Luid langdurig appl Er moet zijn een hoogere maatstaf don ruw geweld om te bezuinigen op de ambtenaren en wij eischen eene beoordeeling naar recht en billijkheid. Met een kort slotwoord sloot de Voorzitter de vergadering. TE HUUR AANGEBODEN (nieuwbouw), nabij hot Station. Huur 4.— per week. Br. onder No. 7725 bureau Amersf. Dagblad. Officier vraagt te Socster- berg of naaste omgeving gem. Zit* en Slaapkamer met of Zonder pension. Brieven met prijsopgave onder letter P 3408 aan BIJER'S adv.-bur. Utrecht. Te huur gevraagd voor direct geschikt voor magazijnen en kantoor. Br. onder no. 7759 bur. Amorsf. Dagblad. TE HUUR GEVRAAGD, met of zonder pension. Br. onder No. 7760 bureau Amersf. Dagblad. Conversatieles aangeboden. Br. onder No. 7715 bureau Amersf. Dagblad. Dame vraagt van leerares. Br. onder No. 7716 Amersf. Dagblad. TE HUUR Twee gemeubi leerde Kamers Arnhemschestraat 17. Mevrouw SCHWEERS, vraagt een nette v. g. v. Schaepmanlaan 16 (Frisia). Gevraagd tegen 1 Januari of 1 December, een nette van iroede getuigen voorzien. Zich aan te melden: Me vrouw SCHWERZEL, loh. van OldenharnevelrJlaan 14, Amersfoort. Bouwkundige heeft nog eenige uren disponibel tot het geven van LASSEN. Br. onder No. 7631 bureau Amersf. Dagblad. H. H. WERKGEVERS. Jongemanongehuwd, biedt zich aan tot het verrichten van werkzaamheden onver schillig welke aard Br. onder No 7683 bur. Amersf. Daghl. Vooi KobiI en Vei oudheid Abdijsiroop, Angasiroon, Angi bonbons, Portassin, Bczel- tjes, Mentha pastilles K. z. H., S Lmiak pastilles K. z. H., Mtjuhardt's Salmiak pastil les, Thtjmsiroop, Wybcrts- tablctten, Lfikcrcl-tableltcn, Linia-tablctten. Drnlvcrs bor^thonlng. Zoutedrop, Kat.esdrop, Haver-troobonbons, Emserpastilles, Witte drrp, Linia-tabletten, Msnthol-Euca- lyptus-bonbons enz. Griotten, Emserzont, Pijpen drop, Nigro'ds, Gomballen. Wed. H. C. MELLEMA, Drogisterij „de Gaper" JuUanaplcln 4. met nwe kindertjes bezoekt krUct elk klad I noooooooooooooooooooo' Q Wanneer U deze week Q CJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOG PLAATST UWE KLEINE ANNONCES rxaag en aanbod, dlenstpersoneol, Huizen te huur, of ti koop kamers aangeboden of gevraagd In het SUCCES VERZEKERD. Een advertentie welke driemaal ter plaatsing wordt opgegeven wordt VIERMAAL geplaatst nriertjes EEN MOOIE BAL krUct CADEAU. Groote sorteering babygoe deren, schoolkousen, enz. Geleefd Aanbevelend, 4RNHEHSCBE STRAAT 29 TE LEF. 71. De proefnemingen ».t eoffeloesrrüe koffie HAG hobbeD poodore- •ultatoD gehad. Voor harttqden en xenuw- patiéDten ie koflie HAG eon a&ngeneam *n weldoend geootmlddel. KofTie HAG ▼erdUnt echter algemeen aanbeveling nmdat ook en-aak en aroma bbronder f\Jn iijo en de echadelyke werking ontbreekt. Pr. E. (Z) Tel. 54. Langestraat 55 Hiiiinrmitis Rand.. Kalfs-, Hartens-, en lamsvletsch. Fijne Vleeschwaren li alf «leverworst Halfstongrollade Pekelt leesch Rookworst ftyu en grot Hoofdkaas enz. enz. waarvan gaarne Prijscourant. op gemakkelijke voorwaar den van aflossing per maand. Billijke rente. Geen kosten vooruit Gehoimhou- ding. Br onder No. 6159 bureau Amersf. Dagblad. Voor het verrichten van Uw Behangers- en Stoffeer derswerkzaaraheden, oud of nieuw, kunt U een volledige prijsopgaaf bekomen, LEUSDERWEG 170, TeL 172. Divans vanaf 19.50, Ver stelbaar. Linoleums, tapij ten, gordijnen, bedden. Beleefd aanbevelend, £h. J. KORTES. Spoorhorloge Kwpekt VASTE PLANTEN'. Rozen, Hot-siers, enz, Legt tuinon aan. Vrnact prya. A an bo vel end. G. BROUWER, Krolskamp Woningzoekenden Aan den Puntcnburgerlaan nieuw te bouwen ruime wo ningen to koop, voorzien van alle moderne gemakken. Bevragen bij B. NOORDÊR- WTER, Fi-uns Halsstraat 16, Amersfoort Algemeen be kood i Telet 441 l'treohlschew 50 Vanaf beden kost al het waterbrood als ook bet luxe brood 9 cent per 4 ons. Zeeuwsch tarwebrood 8 oent por 4 ons. Kwaliteit onverbeterlijk. Beleefd aanbevelend, EltCTR- BROOD- S BIHKETBAKRERIl Soesterweg hoek St. Bonifaolusstraot, Tel. 890. Fleetr. Atell-r. AFOEELIHG WITTE goeotren OITZETTEN x LUIERMANOEK IIID« UIlRÜSTItCEH de Franqaise diplomée M.O. Beekepsteinschelaan 24. Prijs f 16.- UTRECHTSCHESTRAAT 13 24 Borstplaat 25 Mars'pain 30 Alles eigen fabrikaat Fltctrlfcohe Brood-, en Banketbakkerij LANGESTRAAT 14 TELEPRQON 2S7 AMERSFOORT JOH. v. d. GELD Lood- Zinkwerker AANLEG VAN GAS- EN WATERLEIDING, MAS- TIEK BEDEKKING onder garantie v. 16 jaar. Aide jondestraat 23 Vertegen woord Igor Uelllgonb-weg 21 Tel- 876

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1923 | | pagina 11