J. 0. AlfERSFOORTSCl DAGBLAD SPORTNIEUWS DANSCURSUS UIT DEN OMTREK. STADSNIEUWS. Advertentiën Mr. C. M. van Voorst Vader W. I. A. Stern Oost West der MIDDENSTANDSVERLOTING PLAATST UWE Ook in hotel „De Roemer" op den Heilige- weg- maakte hij verteringen zonder to betalen. Thans logeert de oplichter in het politie bureau op het Leidsche plain, in afwachting dat hij ter beschikking der justitie wordt ge steld. Tel. AUTOBUS-ONGELUK Door een hond f Zaterdag is te Rotterdam een Ford-autobus van den dienst LischpleinBloemhof totaal vernield tengevolge an een botsing met een hond. Volgens de „Ct." droeg het ongeval zich als volgt toe In de Jonker Fransstraat, ter hoogte van do Dirk Smitstraat gekomen, reed de bus tegen een grooten hond. Ten gevolge van den schok brak de vooras van de bus, waardoor de chauf feur het stuur kwijtraakte, de bus de stoep opgleed en in volle vaart botste tegen den gevel van pand Jonker Fransstraat 26. De win kelruit brak en het hardsteen van de winkel pui scheurde. De auto zelve was geheel aan {gruizelementen geslagen. Scherven, latten en stukken metaal, ziedaar alles wat overbleef van was eens een Fordbus geweest was. De experts van de gemeente waren onmiddellijk ter plaat se en constateerden, dat de bus reeds vaker beschadigd was. Thans verkeerde de bus in zuilk een wankelen toestond, kjat de enkele aanrijding van een hond voldoende was om te maken, dat dc vooras zich begaf, met het reeds beschreven gevolg. De inzittenden kwamen er met ecnige lichte ontvellingen af HEVIG ONWEER. Vader en zoontje door den bliksem gedood. Bij een kort maar hevig onweer, dat gister middag 2 uur losbrak, werd de arbeider Klein, die aardappelen rooide op het land van G., te Wiidervank, door den bliksem getroffen en direct gedood. Ook het 3-jarig zoontje van K. werd getrof fen en is eveneens direct overleden. Een vtquw gedood. Te Rhee (gom. Vries) is gistermiddag de vrouw van den landbouwer Mulder, die in het land bezig was te melken, door den bliksem gedood. KORTE BERICHTEN. Veel liefhebberij. Naar gemeld wordt hebben zich voor de be trekking van directeur van den Provincialen Stoombootdienst op de Westerschelde niet min der dan T56 sollicitanten aangemeld Arbeider verongelukt. Een arbeider, J. den Hollander, uit Oude Wetering, is Vrijdag in de Haarlemmermeer onder een der 2400 K.G. wegende buizen voor de waterleiding geraakt. Hij is kort na aan komst in het St. Elisabethgasthuis te Haarlem overleden. Beroofd In het perceel Kronestraet 69 in Den Haag is Zaterdagavond een Zwitser beroofd van 2000 Belgische francs. Motorongeluk. Zekere J. Roelofs, wonende te Nieuw-Ven- J nep, is met zijn motorrijwiel in een grinthoop aan den Sloterstraatweg terecht gekomen, waar door het motorrijwiel omsloeg, en de berijder tegen den grond werd geslingerd. Eerst eeni- gen tijd later werd het slachtoffer zwaar ge wond en in bcwustelooze toestand opgenomen. Men vreest voor zijn leven. G'osbedwclming. Gistermorgen omstreeks 10 uur bemerkten de overburen, dat de winkel van mej. Morree aan de Breestraat te Leiden gesloten bleef. Een familielid werd gewaarschuwd en toen men de woning binnenkwam, nam men al dadèlijk een sterke gaslucht waar. In de slaapkamer vond men mej. Morree bewusteloos te bed liggen, terwijl de gaskraan openstond. De eerste hulp dienst lukte het na veel moeite het slachtoffer bij te brengen. Per politiebrancard werd de vrouw daarna naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd- Oneerlijk winkelpersoneel. Ten nadeele van de winkeliersfirma De Gruij- -ter Zn. te Haarlem is gedurende den laatsten 'tijd door een achttal personen een hoeveelheid kruidenierswaren, zoomede geld verduisterd of ontvreemd. Bij een door de politie in verband hiermede ingesteld onderzoek bleken aan die feiten deel te hebben genomen twee winkeljuf frouwen, een metaalslijper, een dienstbode en vier gehuwde vrouwen. Een gevaarlijke auto. Zondagmorgen is naar het Wilh. Gasthuis te Amsterdam vervoerd, een 18 jarige jongen, die op de Stadhouderskade bij de Ruysdael- kade door een auto aangereden en ernstig ver wond was. Deze auto had te voren een dame aangereden waardoor zij eenige lichte verwon ding cnhad bekomen; zij is in het Tesselschadc ziekenhuis behandeld. Getuigen verklaren, dat de chauffeur met groote snelheid reeddeze is dan ook in bewaring gesteld, terwijl de auto jn beslag is genomen. Ongeluk in de haven van Zaandam. In de nieuwe haven van Zaandam is tijdens de lossing van een deklading balken op een Duitsch stoomschep een ongeluk gebeurï Buiten boord lag een sloep, waarin zich twee mannen bevonden. Eenige balken vielen op den sloep, waardoor de beide mannen, die er door getroffen werden, te water geraakten. Toen zij op het droge waren gebracht, bleek dat zij ook verschillende kwetsuren hadden op- geloopen en werden zij naar de kliniek te Zaandam vervoerd. Een ontaard vader. Gisternacht is op last van den Burgemeester van Lemsterlond gearresteerd cn gevankelijk naar Leeuwarden vervoerd en ter beschikking van den Officier van Justitie aldaar gesteld de ruim 50-jarige arbeider K de J. te Echten, vérdacht van onzedelijke handelingen met zijn 14-jarige dochter. Verdronken. Zaterdagmiddag is het 6-jarig zoontje van schipper Frans Bakker in het Almeloosche kanaal nabij de badinrichting te Zwolle van het schip te water gevallen en verdronken. HOOG WATER- De locstand in Twente en O. Gelderland Men schrijft ons In Twente en het Oosten van Gelderland heeft men in geen jaren zooveel last van het water gehad als thans. Tusschen Lochem en Markelo ziet men uit den trein ter weerszijden één grooten plas, voornamelijk een gevolg van het doorbreken van de rechterkade der 'Bolksbeek, waardoor honderden hectaren over stroomd zijn. De palen der afrasteringen ste ken een paar decimeter boven den vloed uit. In den rijksweg wordt een betonbrug gelegd voor het verkeer is tijdelijk een hulpbrug ge slagen, die grootendecls is weggespoeld, waar door het verkeer voor rijtuigen en automobie len onderbroken is. Vele boerderijen zijn door het water ingesloten. Het vee is gestald Aardappelvelden staan onder water. Te Rietmolen, gem. Need-e. is het al even erg. Van de brug over de Schipbeek tot voor bij de school te Rietmolen staat alles blank. De school staat op een eiland. Boerenhuizen zijn ingesloten. Ook hier steken de afrastering- palen slechts enkele centimeters boven de wa termassa uit. Vele aardappelvelden staan on der water. Te Groenlo moeten de arbeiders der stoom- wasscherij met een auto gehaald en gebracht worden.) De Berkel heeft onder Haarlo alles onder gezet. Het werk aan de Leerinkbeek moest stop gezet worden. Ten Zuiden van Diepenheim is het één plos. De telegraafkantoren Barneveld, Harder wijk, en Nijkerk, zijn onder opheffing van hun aansluiting op Amsterdam thans op Utrecht aongesloten ATHLETIEK KAMPIOENSCHAPPEN. Bij de wedstrijden om de athletiek-kampioen schappen van Nederland, te Amsterdam ge houden, werden niet minder dan 5 Nederland- sche records verbeterd en één werd er geves tigd. Harry Broos van Ph. S. V. verbeterde het record 200 M., dot van af 1916 op naam van Grijseels stond met 22.5 sec., met 0.2 sec. en bracht het op 22.3 sec. Een voor Holland mooi record maakt Jac. Boot van Haarlem in het nummer verspringen met aanloop, dat hij op 7.085 M. vestigde. Op het polsstok-vèrspringen vernietigde K. Runia (zeemacht) het voor een jaar geleden door Spaarwater gemaakte recórd van 8.765 M. cn sprong 8.825 M. W. R. v. d. Kuyp van Blauw-Wit verbeterde hot record hoogspringen zonder aanloop en bracht het op 1.45 M En de damesploep van Vlugheid en Kracht ui- Groningen liep de 4 maal 80 M. estafette in 43.5 sec., dat is 0.2 sec. binnen het oude record van dezelfde verecniging. En tenslotte vestigde O. van Rappard (V. E. L.) een -nieuw record voor den 400 M. horden- loop, waarover hij 58.4 sec. deed. AMERSFQORTSCHE KEGELBOND De Amersfoortsche Kegelbond won, zooals we reeds met een enkel woord vermeldden, op de bonden wedstrijden te Zwolle, waaraan 14 bonden deelnamen, den 3den prijs voor het hoogst aantal geworpen achten èn den zevcn- prijs. Het tiental werpers door den Amersfoort- schen Kegelbond «ifgvaardigd bestond uit de he eren G. Wolbers wierp 45 houten, C. J. Kuiper 47, A. v. d Weg 49, C. v. d. Donker 59, B. J. Kraal 55, H. Nefkens 61, A. Ament 68, J. Okhuysen 57, F. H. Lomans 57v C. de Jager 64- nair tot dat van danser in cafés; kreeg enkele onbelangrijke rolletjes aan het tooneel cn danste daar tusschendoor om te kunnen leven. Nu is hij zelf een millionair. Hij huwde met Ratocha Rambova, een actrice van zeer veel talent en daar zijn werk in de filmateliers hem niet langer geheel bevredigde, nam luj een engagement aan voor een tour dooi Amerika, gedurende welke hij en zijn vrouw in de voornaamste plaatsen de beroemde Tango- dans zouden uitvoeren uit „The Four Horsemen of the Apocalypse". Beiden behaalden wore triomfen en nadat dc tour ten einde was, kwa men zij naar Europa om daar hun vacantia door te brengen. Hij tcekende daar al spoedig een contract met een Italiaansche maatschappij en thans spelen zijn vrouw en hij door, terwijl het decoratief gevormd wordt door de donkere olijfbosschen van zijn vaderland. GARNIZOEN. Eerste-luitenant F. W. E. de Vries van het lie reg. huzaren, die sinds T Oct. 1923 een cur sus aan de rijschool alhier volgde, keert 30 Sept. naar zijn korps terug. PERSONALIA. De heer J. Schulte Nordholt, directeur van bouw- en woningtoezicht, benevens comman dant van onze brandweer, is benoemd tot direc teur van den dienst van bouwtoezicht en wb- ningvoorziening te Anthem. BIOSCOOP AMICITIA. Rudolph Valentino in „Dc vier ruiters uit dc Openbaring". Vanaf a.s. Zaterdug zal in de bioscoop „Ami- citia" worden vertoond „De vier ruiters uit de Openbaring". In de hoofdrol treedt op de be kende film-artist Rudolph Valentino. Gegroet, „keizer van Hollywood" riep eens een vrouw, Charley Chaplin toe. Charley glim lachte en zei: „U vergist zich; de tegenwoordige heerscher is Rudolph Valentino". En toch was Valentino tot nog voor zeei korten tijd niet meer don één uit duizenden an dere jónge mannen en vrouwen, die de film ateliers plat loopen om een baantje. Heden ten dage is Valentino beroemd en bemind de heele wereld door. Dit heeft hij te danken aan z'n bewonderenswaardige prestatie als Julio in de „Four Horsemen of the Apocalypse", hier te lande bekend onder den naam „De vier nriters uit de Openbaring". Valentino werd geboren te Costelloneta in Italië op den ïlden Mei 1895 Zijn moeder was een fran<;aise, zijn vader een Italiaan. Op 15-jarigen leeftijd deed hij examen voor de zeevaartschool in Venetic, maar slaagde niet. Daarna trachtte hij landbouwkundige te worden aan de landbouwschool te Genua; maar na twee jaar had hij alle belangstelling in die studie verloren, en met het geld, dat zijn ouders hem bij z'n meerderjarigwording hadden toe gezegd, ging hij naar Parijs en leidde daar een prinscnleven, tot zijn geld op was. Nadat zijn ouders al z'n schulden betaald hadden, ging hij naar Amerika, om daar zijn geluk te beproeven. In New-York was hij afwisselend schatrijk en straatarm. Hij nam allerlei baantjes aan, van dat van tuinman bij een Amerikaanschen millio- WEDSTRIJD IN TUÏNVERSIER1NG. Een nuttige demonstratie. De afdecling Amersfoort van de Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde heeft een zeer sympathiek plan op gevat. Zij zal een demonstratie houden van groenten, vruchten, planten en bloemen, die in de eerste plaots aanbevolen kunnen worden voor kleine tuinen. Verschillende leden der nf- deeling rullen zich belasten met het verstrekken van inlichtingen omtrent kweekwijze, bemes ting, namen, ziekten, enz. Ook dc deelnemers aan den wedstrijd ktmnen inzenden en hun wordt verzocht niet alleen mooie, maar ook zieke planten mee te brengen. De demonstratie wordt gehouden in 't gebouw Prins Hendrik, Stoovestraat, op Dinsdag 16 September a.s. Men verzoekt ons verder mede te deelen, dat vanaf half vijf inzendingen kunnen gebracht worden van 6 tot 7 uur bezichtiging van de planten, daarna bespreking. In de eerste plaats wordt een druk bezoek verwacht van de deel nemers aan den wedstrijd, doch ook anderen zijn welkom. Wij twijfelen dan ook niet of deze zeer nut tige demonstratie zal over belangstelling niet te klagen hebben DE POSTCHèQUE- EN GIRODIENST. Nog' eenige bijzonderheden. Rekeninghouders kunnen in het vervolg de daarvoor in aanmerking komende waardefor- mulieren betreffende den postcheque- en giro dienst weer bestellen op de wijze, zooals voor de centralisatie gold, n.l. per formulier G 2 (nieuw), hetwelk no invulling en onderteeke- ning door den belanghebbende aan de directie kan worden ingezonden. Er wordt, aldus de N. R. Ct., een nieuw mo del chèqueformuüer igevoerd. Dit bevat, be halve het reeds bestaande chèque-odvies een tweede strook (bericht van afschrijving van de cheque). Deze strook ontvangt de rekening houder bij de eerstvolgende opgaaf van den stond van zijn postrekening terug. Rekeninghouders die nog in het bezit zijn van oud model chèque-formulieren, kunnen deze opgebruiken, voor zoover zij zijn inge richt voor vermelding van het uit te betalen bedrag in letters cn cijfers. Deze rekeninghou ders ontvangen bij hun afrekening een ter di rectie opgemaakt bericht van afschrijving, waarop de afgegeven chèque-adviezcn zijn in geschreven. De prijs van een chequeboekje met 100 chèquc-formulieren is op I.TO vastgesteld, die voor 100 girobiljetten blijft bepaald op I. Een nieuwe naamlijst voor rekeninghouders is ter perse. De prijs zal bedragen 1.75 voor rekeninghouders cn 2 voor niet-rekeninghou- ders. Rekeninghouders kunnen op de boven aan geven wijze (invulling, van een formulier G 2) reeds nu de gewenschte chèquc- en giroformu lieren benevens naamlijst bestellen. BIJZONDERE POSTZEGELS. Van 2 cn 10 cent. De bijzondere frankeerzegels van 2 cn 10 cent ter herdenking van het 100-jarig bestaan van de Nederlandsclje Reddingsmaatschappijen zullen van 15 September tot 30 November aan het postkantoor verkrijgbaar zijn. LEVERING BRANDSTOFFEN De levering van anthraciet er. turf voor de gemeentegebouwen is opgedragen aan den brandstoffenhandelaar J. van Ginkcl, alhier. POLITIENIEUWS. Openbare dronkenschap. Terzake openbare dronkenschap is écn per soon bekeurd en in arrest gesteld Nachtverblijf. In het politiebureau is hedennacht aan twee personen een nachtverblijf verleend. ONFORTUINLIJK AUTORITJE. Het gevolg van roekeloos rijden. Gisteren maakten een drietal heeren, die blijkbaar wat al te veel aan Bacchus geofferd hadden, een autotochtje. In vliegende vaart ging j het de Laan 1914 af, doch bij het nemen van I den bocht bij de Leusdenveg sloeg de auto om. De wagen werd vrij ernstig beschadigd, doch de inzittenden kwamen er met den schrik af. Van hun plan om met de half vernielde auto weer verder te rijden zijn zij ten slottemaar te rug gekomen. don 568, aantal plaatsingen 63 (over dc maand Augustus van het vorige jaar waren deze cij- fers resp. 104, 677 en 89). Afdeelingen voor vrouwen. Aanvragen van werkgevers 25; aanbiedingen van werkzoeken- den 38. Aantal plaatsingen 5 (over de maand Augustus van het vorige jaor waren deze cij fers resp. 25, 59 en 7). AGENDA. Dagelijks: Openbare Leeszaal cn Bibliotheek Muur huizen 9. R. K. Openbare Leeszaal en bibliotheek, Leeszaal Handelsregister, Arnhcmschow. 23. Theosofische Bibliotheek, Laantjo 3. Zaterdag, Zondag, Maandag, Amicitia: BI oscoop. Zaterdag, Zondag, Maonddg, De Arend-Bi oscoop. 9 Sept. Amicitia. Ver. van Huisvrouwen. De monstraties. T7Sept. Amicitia. Ver. v. Huisvrouwen. Le zing Dr. Hamaker. 23 Sept. De Arend. Ver. v. Huisvrouwen. Le zing met lichtbeelden. 23 en 24 September. De Valk. Foestavond 2Tste Middcnstondscongres 21 en 25 September. Amicitia. 21ste Mid denstandscongres. 30 Sept. Amicitia. Cabaret Pisuisse 5 October, Dc Valk. Uitvoering „De Stem des Volks." 7 Oct. de Arend. Ver. v. Huisvrouwen. Lezing met lichtbeelden. T6 Oct. Amicitia. Nutsavond. Voordracht Henri Dekking. 17 Oct. Amicitia Amersf. Kunstkring. Con cert U. S. O. 2T Oct. Amicitia.'Ver. v. Huisvrouwen. Lering de heer Drijver. 23 Oct Amicitia. „Slachtoffers der samen leving". 24 Oct. Amicitia Concert de Koos, (Hon- goarsch Strijkkwartet). 20 Nov. Amiritio. Nutsavond. Lezing Prof Dr. Groenewogcn. 9 Dec. Amicitia. Concert de Koos. (Lotte Leonard). 30 Dcc Amicitia. Concert de Koos. (José Iturbi). 22 Jan. Amicitia. Nutsavond. Lezing Mevr. v. d. Bergv. Eysingcn. 5 Febr. Amicitia. Concert de Koos. (Francis Koene). 16 Febr. Amicitia. Nutsavond. Klein-Orkcst, Willem van Warmelo. 19 Mrt. Amicitia. Nutsavond. Lezing Prof. Dr. Brugmons. 9 April. Amicitia. Nutsavond. Voordracht D. J. van der Ven BURGERLIJKE STAND. Geboren: Maria d. v. Jan Staal en Griet je Jansen; Nicolaas z. v. Gijsbertus Schoonder- beek en Neelt je van den Tweel; Eleonora Jo hanna d. v. Hendcricus Leonordus Hoorn en Gcsiena Hendrika Hoitink; 'Aart Geertrudes z. v. Cornells van den Brink en Hendrica Jo hanna Jacoba Catharine Hack. Overleden: Willem van Ginkel, oud 7 mnd.; Jan de Gons, oud 63 jaar, wed. van •Aöltje van Eldert; Gijsbert van Voskuilen, oud 23 jaar, ongehuwd. Luchtige Liedjes. 50 jaar Brandweer. d' Amstcrdamsche Brandverweerders Vieren 't vijftigjarig feest, En ontvangen 'n grootscho hulde Op den dag, dat go dit leest. In die jaren hebben zij al Heel wat brandjes uitgebluscht. Altijd klaar om op te treden, Altijd wakker, zelden rust. Heel wat mcnschenlevens hielp zoo r Brandweermon al uit de brand Al die doppTe stoere kerels Mogen wel eens in dc krant I Laatst werd één dier brandwccrhelden Door een meisje opgebeld. En hij is er zonder dralen Vliegensvlug naar toe gesneld. Bind'lijk terug: „Welnu wat was er Vroeg hem vlug de commandant Toen liet-ie z'n gladde ring zien: „O, een kleine binnenbrand." PIMM7. voor den laatst uitkomenden prijs van 1000 of hoogcr en de premie van f 3000 voor het laatst uitgetrokken lot, dc navolgende prijzen: 1 van 100,000, I van 50,000, I van 25,000, I van 15,000, I van 10,000, 1 van 5000, 1 van 2000, 3 van 1500. 55 von 1000, 65 van 400, 70 van 200, 170 van 100 cn 3730 van 70. Bij besluit van den Minister van Financiën is de 437ste Staatsloterij vastgesteld, welke aan vangt 24 Nov. 1924 en eindigt 13 Febr. 1925. De verkoop van de loten zal aanvangen 23 Oct. 1924. WISS E I, K O L K S E N. Oft. Not. Niot On. Not. 8 Sept. 9 Sept,'21 1- uur. Londen1I.621/* ll.0O*/« Berljjn0.621/* 0.63* Parijs13.82 13.67* Brussel13 05 12.95 Zwitserland-19 20 4 9.15 Woenen0.366/» 0.37 x/»t^ Kopenhagen 43.50 48.90 Christiania 85 65 8570 Stockholm69.20 69.40 New-York 2.615/» 2.621/» t Per t 10.00 FAMILIEBERICHTEN UIT ANDERE BLADEN Bevallen: MichaelPfeiffer 0, den Haag; Sterkenburgv. d. Hoqg z., Rotterdam; van Reesvan Burk d., Wassenaar; Strumphler Jockes z., Hengelo; Jongman—Hubcr d., Am sterdam; Mekking—Jongenburger z., Gouda; SmitNegrijn z., Haarlem; BernhardiLukaart z., Stavcnesse. Overleden: Eugene Nicolas Leonard Qua- dekker 45 j., den Haag; Willem Ipius Fockens 17 j., Hemmen (Betuwe); Maria Cornelia Jaco ba MineOr—Plcisch 62 j., R'dom. FRUIT- EN GROENTENVEILING. Notecring van 8 Sept Spinazie 10 ct., sniibiet 6 ct., sloboontjes 15 17 ct., snijboonen 15 ct., pronkers 6 ct., ap pels zuur 8 ct., zoet 2XA ct., keswick 3 A ct., lemocnappel 5 A ct., blocmó extra 8 ct., maag depeer 4 ct., clopps favorite 10 ct., heerenpecr ct., juttepeer 8 ct.. Triumph de Viennc QA ct. Beuré de Merode 5 ct., sijsjespeer 2V* ct, Dr. Jules Guyot 5 A ct., tomaten 11 ct., augur ken 45—50 ct., druiven 40 ct., alles per pond. Wortels 6—9 ct., uien 3 ct., bieten 2 A ct. per bos. Bloemkool 26 ct., rood 9 ct., groen 9 ct., sovoye kool 7A ct., wit AA ct., geel 14 ct., nctmeloen 65 ct., perzik buitengewoon extra 20 ct., extra 14 ct., gewoon 8 et., komkom mers 8 cf. ppr stuk. Sla 23 ct., andijvie 33 ct per 10 stuks. KAASMARKT 8 September 1924 Aangevoerd 54 wagens, bevattende 17,800 kilo. Prijs 6770 per 50 kilo. Handel vlug. Telefonisch Weerbericht. Naar waarneming in den morgen van heden. Hoogste stond763.6 te Akuxayri. Laagste stand740.0 te JCinn. Verwachting tot den avond van 10 Sept.: Matige tot krachtige Z.W. tot N.W. wind, af wisselend bewolkt, regenbuien met kans op on weer, later opklarend en koeler. ONGEVAL. In dc Langestraat. Gisteren had in de Langestraat een klein on geval plaats, dat nog goed is afgeloopen. Een met paard bespannen wagen, die met verschil lende goederen geladen was kwam te kantelen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor ter wij!, de goederen ook spoedig weer opgela den waren. Een en ander trok natuurlijk wel de belangstelling van het voorbijgaande publiek. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. AMERSFOORTSCHE ZWEMSCHOOL. De temperatuur van het water bedroeg heden ochtend 64 graden. Het diploma voor geoefendheid in het zwem men is uitgereikt aan mej. L. van deT Schroeff. In de zwemschool werd achtergelaten 19 handdoeken, 2 damesmantels, 2 jongensjassen, I regenjas, 4 petten, 6 kammen, 5 halskettin gen, I zilveren broche, eenige portemonnoies, 3 armbanden, één zilveren ring en eenige an dere kleinigheden WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteken 7 uur 59 min. Overzicht van de werkzaamheden der arbeidsbeurs gedurende de maand Augustus 1924. f De vijfde klasse, welke trekt van 1518, 22 i Afdeeling voor mannen. Aanvragen van 25, 29 en 30 Sept., 1, 2 en 6, 7, 9—11 Oct i werkgevers 81; aanbiedingen van werkzoeken- 1924, bevat behalve de premie van 30,000 456STE STAATSLOTERIJ. Getrouwd: D. J. WANSINK Doet.8 Handelswetenschap cn Mr. A. G. ADRIANI, die, mede namens wederzijd- sche familie hun hartellfken dank betuigen voor dc vele blijken van belangstelling ter gelegenheid van hun hu- weliik ondervonden. Amersfoort, 9 September 1924. Getrouwd: en die ook namens wederzijd- schc familie hun dank betui gen voor de vele bewijzen van belangstelling bij bun huwelijk ondervonden. Utrecht, 9 September 1924. Aanmelden nieuwe leerlin gen dagelijks v. Asch v. Wijckstraat 21. Leeraor voor PIANO cn ORGEL. Morgenmiddag 35 uro aangifte leerlingen J. D. DE HAAN, voorheen D. VAN BEMMEL» Beukenlaan 4. Tbnls hebban zij ook een LOT Piijs 50 cml. Hom mkrijgbiar. Te buur gevraagd per 1 October, woning of ka mers (ongemeubileerd). Huurprijs 5.niet te bo ven gaande. Br. onder Na 5071 bur. Amersf. Dagblad. KLEINE ANNONCES rraajj en aanbod, dienstpersoneel. Halzen te haar, of tc koop kamers aangeboden of gevraagd in het SUCCES VERZEKERD Een advertentie welka driemaal ter plaatsing wordt opgegeven wordt VIERMAAL' geplaatst.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1924 | | pagina 3