Maison de Nouveauté SPORTNIEUWS STADSNIEUWS. Handschoenen RECLAMES. Prijs 1—3 rcfsels 1 1.53. elke rend meer 1 OjO Utrechtsche weg 38. Tel. 302 Groote sorteering in Dames- en Kinder-Kousen en in de nieuwste tinten. middenstandscredietbank WOERDEN. De heer Mulder neemt zijn benoeming niet aan. Woerden. De heer J. Mulder, procuratie houder aan de Middenstandscredietbank alhier, die in d"e kort geleden gehouden jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhouders tot directeur werd gekozen, heeft na twee da gen beraad te hebben gehouden zijn benoe ming niet aanvaard. LAWN-TENNIS. T.A.C. III—Amersfoort II 2—5. Eersten Pinksterdag speelde 't tweede A.L. T.A.-team den laatsten competitiewedstrijd te Amsterdam tegen T.A.G III en won met 5 te gen 2. De Amsterdammers waren sterker dan verleden jaar en 't A.L.T.A.-team, waarin eenige nieuwe krachten debuteerden, heeft hard voor de overwinning moeten vechten. De beide gemengde dubbelspelen, combina ties, die nog niet eerder samen gespeeld had den, werden verlorenal 't overige werd ge wonnen. De uitslagen waren gewonnen de Te hee- ren-single 7—5, 4—6, 8—6; de 2e heeren- single 62, 63 de heeren-double 97, 6—4 de dames-single 86, 62 de dom es- double 86, 6—4 verloren de Ie mixed 6—4, 2—6, 1-6; de 2e mixed 9-11, 1-6. Amersfoort II staat thans op de 2e plaats in een afdeeling van 7 clubs met 25 gewonnen en 16 verloren nummers, terwijl één restantnum mer nog gespeeld moet worden. De andere clubs zijn nog niet uitgespeeld, zoodat de eindstand nog niet vast staat. Paardensport. INTERNATIONAAL CONCOURS-HIPPIQUE TE HILVERSUM OP 6 EN 7 JUNI 1925. Zooals reeds in een vorig nummer bekend werd gemaakt, zullen op dit Concours-Hippigue de beste ruiters uit binnen- en buitenland elkander ontmoeten en op de 'beroemdste con cours-paarden in den zadel zijn. Wat de buiteinlanders betreft, zijn het vooral Duitschland en Zwitserland, die door een groote deelname en wat meer zegt door de afvaardiging hunner beste krochten op rui- tergebied metterhand toonen, hoezeer zij het op prijs stellen dot Holland dit groote inter nationale ruitertournooi heeft aangedurfd. Wilt U namen Duitschland zal dan vertegenwoordigd wor den door mannen als Freiherr von Langen, wiens naam in heel de ruiterwereld klinkt als een klok, als Prins Kraft von Hohcnlohe-Du- ringen, Graaf von Hohenau e. a. Ook bekende Duitsche Amazones zullen te Hilversum in den ring verschijnen, zoowel met rijpaarden als in de Springconcoursen. Fraulein Lungen uit Berlijn zal daarenboven voorrijden het wereldberoemde, zweedsche paard „Sabel", bekend van de Parijsche Olym piade, van het Berlijnsche Turnier cn van ette lijke andere Concoursen als het non plus ultra op het gebied van dressuur. Zwitserland komt met een ploeg van 6 Offi cieren met 8 paarden. De namen dezer ruiters en evenzeer van hunne paarden zijn welbekend bij ieder die de verslagen der ririterwedstrijden der Parijsche Olympiade in 1924 heeft ge volgd, terwijl meerderen hunner geregeld op de buitenlandsche Concoursen uitkomen. Het meest bekend is wel Luitenant Eric Miville, vooral in Holland als de tegenwoordige eige naar van het uitstekende springpaard Caprilli van Luitenant de Kruiff. Verschillende dezer Officieren waren dezer dagen op het Interna tionaal Concours te Brussel in den zadel en dat met succes. Zeer bekend is ook de Zwitsersche Majoor Fehr die met zijn beroemde Trakhener Prahl- hans o.a. in Nice het vorig jaar het militaire kampioenschap won. Zooals gezegd zenden Duitschland en Zwit serland de sterkste ploegen. Doch ook Zweden, Frankrijk, Tsjecho-Slowokije, Italië en Finlond zullen vertegenwoordigd zijn. Hierover hopen wij morgen nog een en ondeT mede te deelen. DE OL MPISCHE SPELEN. Het programmo. Men seint ons uit Parijs: Het Olympisch CongTCS sprak heden met groote meerderheid den wensch uit het wielrij- den op baan en weg voor de Olympische Spe len 1928 te hondhaven. De Telegraaf meldt uit Praag Nader vernemen wij, dat het Olympisch con. gres, mtt uitzondering van schieten, gunstig heeft geadviseerd op het door Nederland inge diende programma waarbij, behalve wielrijden, ook hockey, tennis, gewichtheffen, zeilen, zes en acht meter klasse, aan het standaard- programma worden toegevoegd. PERSONALIA Onze stadgenoot de heer J. G. de Jager Jr. is met ingang van 8 Juni o.s. overgeplaatst naar het Post- en Telegraafkantoor te Alphen aan den Rijn. ZOMERTIJD. Aanvang in den nacht van 4 op 5 Juni. Wij brengen in herinnering, dat de zomer tijd dit jaar zal aanvangen op Vrijdag 5 Juni e.s. Daartoe zullen de openbare uurwerken te 2 uur in den nacht van 4 op 5 Juni worden gesteld op 3 uur. Men zij er dus op bedacht om Donderdag avond a.s., voordat men zich ter ruste begeeft, de klok een uur vooruit te zetten. VOOR DE IX OLYMPIADE. Nu de verschillende lijsten uitgegeven doo het plaatseb'jk comité tot inzameling van gelden voor de IX Olympiade binnenkomen, blijkt het, dat Amersfoort toch ook nog een niet al te geringe bijdrage zal schenken. De aan de ver- eenigingen gezonden lijsten komen echter zeer slecht binnen. Vandaor het verzoek van het comité deze zoo spoedig mogelijk in te zen óen, ook al is er niets op geteekend. Aan ons bureau ontvingen wij nog van H. C. F. f 10.-; A. K. I.- on E. K. Ï-. CITROEN K.ARAVAAN. Een oardige Tcclomc. Overal waar men komt vindt men Citroen Automobielen in omloop en vindt men ook agenten van dit allerwege bekende merk, waar koopers zich gemakkelijk op de hoogte kun nen stellen van deze wagens. Maar de cliënten vinden r)iet altijd het ge- wenschtc bij de modellen, welke de agenten hun kunnen laten zien. Om nu het publiek nog beter met het merk Citroën bekend te maken, heeft de fabriek besloten een karavaan van alle modellen 5 en 10 P.K. door geheel Nederland te laten trek ken. Deze Citroën,karavaan zal morgen, Don derdag, te dezer stede aankomen, waar de heer Molenaar, de agent van de N.V. Auto mobiles Citroën te Amsterdam, het op prijs zal stellen belangstellenden de laatste typen te toonen. Waar de automobiel heden ten dage een zoo belangrijke plaats in het economische en sociale leven inneemt, zal niemand onver schillig tegenover een dergelijke manifestatie staan, welke een ieder zal interesseeren, die de diensten, welke de auto ons bewijst, op prijs stelt. Donderdag cn Vrijdag zullen onze stadge- nooten de lange rij Citroën Automobielen door de straten zien voorbijtrekken, beslaande uit open en -gesloten wagens, benevens enkele vracht- en bestelwagens. Wij kunnen niet anders don de vermaarde fabriek met dit aardige pion, waardoor het publiek in staat gesteld wordt, deze uitste kend geconstrueerde, goedkoope en zuinige wagens te leeren kennen en te probeeren, ge- lukwenschen. Wij zijn er van overtuigd, dat deze tocht eei\ groot aantal belangstellenden zal trekken. De heer Molenaar, agent van het merk Gtroën, stelt zich gaarne ter beschik king om alle gewenschte inlichtingen te ver schaffen. Zaterdag 2 uur namiddags opening der nieuwe Garage, Westsingel no. 7. PADVINDERS-NIEUWS. Het is voor de Amersfoortsche Padvinders een belangrijke week. Deze begon met de deelname van de patrouille der Vossen aan de Pinkster- patrouille wedstrijden in het centrale kamp te Ommen waar acht potrouilles uit vcrschillen- de.deelen van het land eikender den wissel prijs betwistten in een serie kampen op verschillend gebied. En onzen Vossen mocht 't gelukken die wisselprijs voor dit jaar naar Amersfoort te brengen. Flink zoo, jongensnog twee jaren even goed of nog beter en hij blijft in Amers foort. Het was dan ook een blijde inkomst gis termiddag om 4 uur op het Stationsplein, toen voortrekkers, padvinders, podvindsters en wel pen waren samengekomen om overwinnen de patrouille af te halen. En het eind van de week brengt in Amers foort de algemeene vergadering van de Neder- landsche Podvindersverecniging. Behalve de verschillende huishoudelijke bijeenkomsten zal Zaterdagavond 6 Juni om 8 uur in Amicitia een propagenda-bijeenkomst worden gehouden waar als spreker zal optreden de heer J. J- Rambonnet, voorzitter der N. P. V. Eèn ieder die voor deze samenkomst belangstelling ge voelt zal van harte welkom zijn. Daar echter het aantal plaatsen niet onbeperkt is, zal alleen toegang verleend kunnen worden aan houders ven een toegangskaart. Elke kaart is maar gel dig voor één persoon. Deze kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar Lange Bergstraat 13 Daar deze avond, waarop ook de podvindersfilm zal worden vertoond, veler belangstelling zal wek en, zal het zaak zijn niet to long met het aan vragen van een toegangskaart te wachten. Ook den ouders van padvinders en welpen wordt er op attent gemaakt, dat zij zonder kaart geen toegang zullen kunnen verkrijgen. TROEPNIEUWS. Troep I en II. Padvinders, welpen en voor trekkers, Zoterdag 6 Juni Verzamelen om 1 uur bij de kei, in verband met de algemeene leidersvergadering. Allen in vol uniform (met hoeden en petten) Des avonds half acht. Allen in Amicitia. Eventueele latere berichten komen nog bij Patrie. AMERSP. ZWEMINRICHTING De heer Pezie heeft den heer W. A. van den Bovenkamp, apotheker en scheikundige te dezei stede verzocht het water der zweminrichting op verschillende tijdstippen te onderzoeken. Hei resultant van dit onderzoek is neergelegd in het volgende attest Ondergetcekende verklaart, dat het watel in de zwemschool van den heer Pezie door hem op v e r s c h i 11 e nd e dagen en verschil'endo uren, terwijl het zeer druk en minder druk was, is onderzocht met het resultaat, dat het water voldoet aan de eischen. die gesteld moe ten worden aan goed zwemwater." DE rNBRAAK IN DE MUURHUIZEN. De behandeling van de zaak voor het Amsterdarnsche gerechtshof. Voor het gerechtshof te Amsterdam hebben gisteren in hocger beroep terechtgestaan de recidivisten M. J. S. en H. J. F. K., die door de Utrechtsche rechtbank wegens medeplichtig heid aan poging tot diefstal te Amersfoort, ver oordeeld zijn tot 3 jaar en 6 maanden gevan genisstraf. De advocaat-generaal, mr, v. Geuns, eischte tegen hen 3 jaar en 6 maanden gevangenis straf met aftrek van 6 maanden voorloopige hechtenis. Verder stond terecht A. B, P. B., die van het hem ten laste gelegde uitlokken van de poging tot diefstal door de Utrechtsche recht bank was vrijgesproken. Bekl. verklaarde, dot hij op I Sept. een tele gram van P. J. E. M. B. had ontvangen, waarin hem werd gevraagd een pakje, dat bij hem thuis was gebracht, noer Amersfoort over tc brengen. Hij had dit gedaan, zonder te weten, wat de inhoud was. Eerst later, nn do poging tot diefstal, heeft hij vernomen, dat er inbre kerswerktuigen in waren. De advocaot-gcneraal vroeg bevestiging van het vrijsprekende vonnis \an de rechtbank. Uitspraak 16 dezer. KANTONGERECHT. De doodelijke electrische draad. De vorige week diende voor het kantonge recht de zaak tegen den loodgieter de W., die geen voldoende voorzorgsmaatregelen ge nomen zou hebben met betrekking tot een draad van de electrische sterkstroomgeleiding boven een perceel aan de Koestraat. Men zal zich uit ons verslag herinneren, dat een der werklieden bij dc werkzaamheden op het platte dak in aan raking kwam met bedoelde electrische geleidings draad en door den stroom gedood werd. De W. had verklaard niet geweten te hebben, dat de draad behoorde tot het sterkstroom-net. Hij had de draad aangezien voor een telefoondraad. Na het verhoor van eenige getuigen had de ambtenaar van het O. M. een geldboete van 5, subsidiair 2 dagen hechtenis geëischt. De kantonrechter, hedenochtend vonnis wij zende, ontsloeg beklaagde van rechtsvervolging, motiveerende, dat beklaagde niet was medege deeld dat bedoelde draden gevaarlijk waren dat de draden alle overeenkomst hadden met telefoondradendat, waren dc draden gevaar- lija, van overheidswege de noodige voorzorgen genomen moeten wordendat dc wet het onderhavige geval niet strafbaar stelt. De ambtenaar van het O. M. heeft tegen deze uitspraak van den kantonrechter appèl aangeteekend. Een autobestuurder von 15 jaor. De vorige week stond terecht een 15-jarige jongen, wien ten laste gelegd was, dot hij een auto bestuurd had. Het proces-verbaal sprak alleen van leeftijd en niet van rijbewijs. Mr. Stadig trad als verdediger op en maakte er op opmerkzaamdat proces-verbaal was opgemaakt, omdat de bestuurder van de nirto slechts 15 jaar was. Doch er is geen enkele wet die dit verbiedt. In geen wet zal men vin den, dat een I5-jarige jongen geen auto mag besturen. De wet noemt geën leeftijd. Wel is het waar, dat aan personen beneden de 16 jaar geen rijbewijs wordt afgegeven. Doch dan had proces-verbaal moeten worden opgemaakt we gens het rijden zonder rijbewijs De ten loste legging spreekt niet over rijbewijs, doch noemt alleen den leeftijd. De ambtenaar von het O. M. had de vorige week 10 boete of 5 dagen hechtenis geeischt. Op grond van het feit, dat de wet het in het proces verbaal lenloste gelegde niet strafbaar stelt, ontsloeg de kantonrechter beklaagde van ochtend van rechtsvervolging. Wttfe js ccn wapenstok? Een landbouwer was verballseerd wegens het dragen van een wapenstok. Het was een krom stuk eikenhout, vrij dik met een riempje aan de bovenzijde. Men zal zich herinneren, dat Mr. Fruna de vorige week een uitvoerig pleidooi hield, waar in het de eigenschap van wapenstok aan het betreffende stuk hout betwistte. De ombtenaar van het O. M. had 10 boe te geëischt. De kantonrechter, vanochtend uitspraak doende, veroordeelde beklaagde tot 1 boete subs. 1 dag hechtenis. Afleveren von vcrsch of opge warmd brood vóór 's morgens 10 uur. Tegen een bakker te dezer stede, die des voorrrviddags vóór 10 uur opgewarmd brood had verkocht, werd bij recidive-ten-laste-leg- ging de vorige week geëischt een straf van 1 dag hechtenis. Vanochtend lichtte Mr. Ffuna de zaak nog eens nader toe. Het betrof brood van de vorige dag, dat echter naast versch brood gelegen had en daardoor warm was geworden cn den in druk had gewekt van versch brood te zijn. Verdediger betoogde voorts, dat de gehoorde deskundige eigenlijk geen deskundige was en ook beëedigd had moeten worden vóór het on derzoek. Pleiter vroeg dan ook vrijspraak. De ambtenaar van het O. M. persisteerde bij zijn eisch, waarop de kantonrechter beklaagde veroordeelde tot 1 dag hechtenis. De verdediger deelde mede zich het recht te behouden om appèl aan te teekenen. RIJKSTELEFOON. Nieuwe aansluitingen 373 Amersfoortsche Oliehandel G. Strop, Krommestraat 50a. 556 Eymann Zn., Fa. A. H. W., Electr. Drukkerij „de Eemlander", KI. Haag II. 573 Gerritsen, Ds. M. G„ Ned. Hcrv. predi kant, Vlasakkerweg 14. 495 Hudig-Quarles van Ufford, Mevr. van, Emmalaan 2. 628 Koub, J. A., luit .-kolonel der Veld-art., P. Buyslaan 27. 621 Kestens, F., Groot- en Kleinhandel in alle soorten aardappelen. Bloemend. Bin nenpoort 6. 793 Klashorst, S. van de, Ruysdaelstr. 6. 853 Knoppeis, J., Handelaar in tabak, Asch van Wijckstraat 15. 807 Kroes, J. Th., Bakker, Kampstraat 49. 502 Nolst Trenité, Mr. G. J., Gr. Koppel 162. 373 Strop G., in Machinekamerbehoeften, Oliën en vetten. Geopend van 8Jó12 en 15. Krommestraat 50a. 256 Technisch Bureau „Installatieverk., Aan leg, Centr. Verwarming enz. Kantoor en werkplaats Arnhemscheweg 149. 832 Veer. J., loodgieter, Soesterstraatweg 41. 256 Verhoeven, J. A., Werktuigkundige, Arnh.weg 149, firmant Tcchn. Bur. „In- stallatiewerk". 502 Vreemdelingenverkeer Gt. Koppel 162. Wijzigingen 405 Aghina, Dr. J., L. Bergstr. 7, in: 405 idem Snouckaertlaan 13. 51 Bosch. J. H., Utiechtscheweg 115, in 51 idem Steven v. d. Hagenlaon 4. 737 Driebergen, W., Schaapmanlaan 1, in 737 idem Anne Paulownalaan 41. 375 Massing, fa. H., Arnhemscheweg 26, in 375 idem L. Bergstraat 10. 896 Manassen. Piersonlaan 16, in I 896 idem A. Paulownalaan 40. 808 Romkes Co., Puntcnburgvilaan, in 808 idem Kapelwcg. 928 Plooy, B. W., Arnhemscheweg 248, in 928 idem Arnhemscheweg 1. 641 Siepcrda, T., Bilderdijkloan 6, in: 641 idem Dacostoplein 4. 430 Drukkerij Amersfoort, in 430 Amersfoortsche Melkinrichting fabriek ter bereiding van melkproducten. Dir. A. Henlo, Tuinstraat 20. 216 Hotel Pension „Bellevuc", in 216 Hotel „Terminus", J. Dolmans, Kon.- lean 21. 258 Verloop, J. G. N., Huygcnslaan 7, in 258 Bergsma, Mr. E. H„ Huygensloan 7. 916 Vliet, G. von, Krommestraat 66a, in 916 Vries, J. B. de. Kruidenier, KrommestT. 66a. Ex tra-vermeldingen 867 Jager, Mej. H. C. C. de, Copieër- Ty pe-inrichting „Spido", Hof 10. 867 „Spido" Copieër- cn Type-inrichting, Mej. H. C. C. de Jager, Hof 10. 72 Sier, J. Jr., Restaurant, Station. AGENDA Dagelijks Cinema Royal, Langcstraat Openbare Leeszaal en Bibliotheek Muur huizen 9. Leeszaal Handelsregister, Amhemschew. 23. Theosofische Bibliotheek, Laantje 3. R.-K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Bioscoop Do Arend. Zondag-, Maandag- en Dinsdagavond. Berg-Hotel. Zaterdagmiddag Dancing. Zon dag en Maandagmiddag en avond Dancing, 622 Juni. de Valk. Nationaal Kegelcon cours. 6 Juni. Amicitia. Padvindersavond. 9 Juni. de Arend. Ver. v. Staatsburgeressen. Openbare Vergadering. Half 8. 26 Juni. De Valk. Openbare Vergadering Democratische Partij. 18 en 19 Juli. 15-jarig bestaan A. Z. en P. C A. STAD. 27 Juli—1 Aug.: School v. Wijsbegeerte Prof. Dr. H. J. Jordan Lezingen over „groei" 47 Augustus. Amicitia cn De Valk. Con gres v. Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. 8-10, 15-17, 22-24, 29-31 Aug. on I Sept. de Valk, Schietconcours. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Elisabeth d. v. Gerrit Snijders en Jnnsje Veenendaal; Jannetje 6. v. Marius Kamerbeek en Hendrikn Buitenhuis; Nicoloas Lourentius z. v. Johannes Bernnrdus Walraven en Cornelia Mak; Wilhelmina Hendrika d. v. Martinus Gijsbertus Wyntjes en Rika van Burg steden; Johannes Gerardus Maria z. v. Marten Dijkslag en Theodora Cothrino Hazelaar. Overleden: Willcmina Gouw oud 74 j., echtg. van Lombcrtus "Welling; Maartje Kous oud 49 jaar e<~htg. van Aart van Gens; Maria Margarelha Alida Domes oud 62 jaar onge huwd. KAASMARKT GEM. AMERSFOORT. 2 Juni 1925. Aangevoerd 69 wagens bevattende 16200 Kilo. Prijs 40—54 per 50 Kilo. Hondel vlug. leiefonisch Weerbericht Naar waarneming in den ochtend van heden: Hoogste stond 771.4 te Scilly en Brest. Laagste stond 755.9 te Vestmanoer. Verwachting tot den avond van 4 Juni: •Zwakke tot matige W. tot Z. wind, gedeelte lijk bewolkt, waarschijnlijk nog droog weer, wanner. WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteken 8 uur 42 min. School- en Kerknieuws. WOODBROOKERS IN HOLLAND. De zomercursussen te Barchem van dc ver- eeniging Woodbrookers in Holland worden dit jaar van 22 Juli tot 29 Augustus gehouden. Op deze cursussen zijn welkom allen „die komen met de heilige zuivere begeerte, die wij noemen „oprecht verlangen naar God". De cursus van dit jaar zal voornamelijk aan in-mecr-bepaalden-zin rëligieuse problemen zijn gewijd. „Voor ons is er een nauwe samenhang tusschen religie en cultuur. Maar niettemin zijn beide te onderscheiden. Sommige onzer cursussen dragen meer het accent van het cul- tureele, voorzoover dif voor de van religieuse als zoodanig, al beteekent dit voor ons nooit een scherpe onderscheiding, veel minder een scheiding. De cursus van dit jaar zal ook in dien meer bepaalden zin religieus zijn. Vooral geldt dit von de middag- en avondlezingen. Deze (met uitzondering van die van den laatsten avond) zijn bedoeld als korte inleidingen, bij welke (meer don bij de mccgenlczingen, als is ook daar gelegenheid tot discussie) de gedach- tenwisseiing hoofdzaak is." LIMBURGSCHE PROTESTANTENDAG, Te Maastricht is op Pinkstermaandag de elfde Limburgsche Protestantendag gehouden, 's Mor gens werd in de versierde St. Janskerk een godsdienstoefening gehouden, die door 1070 personen werd bijgewoond. Prof. dr. K. H. Roessingh, uit Leiden, en dr. W. Coenraed, uit Beek bij Nijmegen, waren de sprekers. De middagbijeenkomst in het feestgebouw der Maastrechter Staar was eveneens zeer druk be zocht. No een openingswoord van ds. W. Box, te Maastricht, voorzitter van de Limburgsche Profestantenvereeniging, voerden het woord ds. G. Steenkamp, van Ven'.o; ds. J. Ten Bruggen- knte, van Maastricht, en ds. D. van Maanen, van Terwinsclen. Na het slotwoord van den voorzitter begaven allen zich naar Stadspark, waar de gezellige bijeenkomst werd voortgezet. 438* STAATSLOTERIJ* VLTFDE KLAS». NEGEHDB LlJSf. Trekkinc nm 3 Juni. 1000 No. 3031, 3376, 3997, 6493, 13386, 16732. 100 No. 1792, 6496, 11813, 17320, 17336. 200 No. 3124, 6948, 12912, 18877. 100 No. 1830, 6266, 11319, 11012, 14195, 16041. PRIJZEN VAN 70. 198 3237 5030 8579 11038 11180 10601 18626 304 3-1G1 6757 8662 11096 11501 16628 18758 353 3510 6961 8SU7 11211 11565 16665 18776 398 3501 6983 8961 11404 11602 16757 18798 648 3031 6012 8060 11668 14760 16977 18908 664 3657 6127 9053 11589 11829 17023 18999 - 656 3720 6385 9157 11691 14868 17034 19003 673 3740 6568 9231 12017 14911 17212 19077 680 3784 664S 9306 12012 14942 17249 19107 740 3852 6S50 9535 12130 11996 17340 19192 858 3857 6870 9541 12130 16065 17171 19196 969 3866 7120 9616 1229(1 15027 17473 19261 1070 3888 7232 9703 12302 15102 175SÖ 19350 1090 3968 7250 9717 12656 15136 17623 19394 1330 3992 7262 9766 12674 16176 17737 19411 1387 4036 7263 0825 12720 15234 17871 19454 1482 4146 7267 9902 12728 15338 17957 19486 1691 4204 7284 10161 12072 15369 18002 19511 1809 4218 7341 10262 13079 15639 18015 19583 2228 4365 7554 10408 13179 15646 18096 19709 2397 4356 7638 10524 13211 15711 18118 19762 'i 1715 7677 10587 13225 15727 18191 19793 2700 4760 7766 10597 13232 15928 18212 20137 2839 4765 7764 10076 13260 15929 18267 20179 2S79 4795 7783 10740 13396 1C048 19353 20253 2916 1877 7861 10801 13760 16090 18362 20688 2931 4942 7922 10834 13965 16161 18433 20690 2950 6038 7935 10817 14008 16421 18648 20845 3119 0166 8221 10943 14084 16188 15585 20887 3122 5301 8554 10955 14146 10550 18591 20999 3206 6384 8569 10988 NIETEN. 6 2572 5200 8161 10827 13213 15686 18388 42 2584 5315 8404 10810 13251 16841 18424 119 2633 6339 8491 10670 13284 15971 18130 122 2646 63.7.' 8601 1U881 18290 16986 18469 140 2663 6373 8619 10806 13326 15006 18480 239 2674 6483 8536 KbUS 13328 16000 18532 251 2777 6633 8592 10934 13401 16035 18637 271 2800 6612 8601 1CU36 13442 16057 18658 35-1 2802 6655 8615 10951 13476 16060 18666 448 2818 6650 .«672 11011 13181 16117 18612 457 2919 6675 8680 11025 13490 16159 18659 482 2925 6704 8097 11028 13638 16101 18678 467 2934 6726 8725 11097 13617 16196 18702 532 2956 6765 8769 11109 13645 16216 18727 553 3022 5818 8794 11138 13688 16252 18792 563 3058 6S20 8816 11152 13711 16259 18819 579 3081 5929 8837 11197 13737 16268 18822 603 30Ü1 5932 8817 11204 13763 16329 18861 60S 3132 6979 8849 11255 13817 16350 18885 «86 3134 0002 8870 11286 13824 16357 18910 708 3227 6009 8882 11300 13840 16378 189(50 719 3240 6032 8892 11325 13890 16405 19033 722 3301 6040 8904 11392 13891 16448 19046 741 3300 6060 8912 11399 13920 16174 19072 754 3387 6076 8931 11143 13956 16161 19060 825 344-1 6078 9019 11517 14112 16508 19127 835 3446 €081 9037 11578 14115 16516 10177 867 3-179 6116 9084 11587 14140 16556 19197 891 3534 6128 9141 11614 14146 165G5 19199 923 3563 6146 9142 11623 14147 1C571 19252 959 3579 6167 9162 11661 14189 16673 19387 996 3611 027S 9204 11807 14190 16685 19412 1051 3673 6307 92.50 11874 14210 16698 1 9-119 1093 3695 0390 9269 11887 14221 16712 19428 1126 3715 6401 9282 11928 11279 1G750 194-10 1136 3733 6466 9313 11930 14328 16S07 19-174 1102 3750 6601 93.50 11992 14371 16817 10478 12*38 3S27 6513 0386 12027 14372 16848 19491 1259 3837 6527 9389 12028 11377 16863 19501 1278 3842 6537 917-1 12053 11380 1G891 19631 1284 3877 6516 9507 12068 14404 16973 19656 1302 3961 6590 9562 12111 14454 17010 19672 1352 398.) 6632 9561 12115 14400 17041 19759 1365 4644 66.53 9579 12119 14492 17110 19766 1380 4018 6797 9673 12124 11-516 17226 19768 1403 4053 6914 9735 12134 14548 17239 19784 142.5 4070 7009 9740 121 10 14555 17262 19798 1130 4083 70:14 9752 12156 14.557 17274 19804 1544 4130 7071 9704 12191 14683 17286 19861 1627 4168 7033 9796 12195 14.592 17334 19865 1628 4215 7098 9801 12205 14593 17352 19871 16.59 4238 7114 9802 12220 14632 17405 19923 1087 4276 7156 9810 12235 11650 17422 1993) 1725 4290 7133 9822 12239 14704 17424 19051 1730 4346 7165 98.52 12269 14709 174.52 19956 1760 4361 7178 9861 12201 11790 17488 19976 1767 4353 7209 9864 12271 14792 17545 19981 1795 4401 7214 9868 12281 14807 17567 20010 1694 4416 7218 9870 12286 14811 17574 20078 18.57 4132 7253 9916 12314 14819 17585 20098 1903 4437 7396 9933 12316 14862 17702 20145, 1939 4443 7487 9960 12341 14878 17713 2015» 1957 4147 7488 10046 12350 1496.5 17714 20331 1964 4468 7499 10051 12514 14912 17810 20352 1980 4497 7514 10067 12527 11940 1<820 20367 1987 4503 7572 101.55 12549 14951 17920 204U2 2001 4626 7646 10172 12562 14982 17936 29484 •2008 4527 7663 10179 12590 14908 17952 2049L "Old 4,533 7 734 1 0184 1 2G0S 151)35 170.54 20505 2024 4549 7763 10190 12623 15061 17969 20534' "032 4593 7796 10202 12641 15130 17979 20583 2031 4638 780» 10228 12670 15135 18006 20634 ■'091 4657 7814 10231 12675 15265 18030 206-16 "1 11 (1703 788» 10251 12690 1528-1 18035 20656 '202 -1714 7920 102.50 12745 15290 18057 2066Ö '210 4343 79.51 10293 12755 15304 18081 20672 ■'•'10 4S.5S 7980 10320 12763 15325 18092 -20681. •-'55 4976 8061 10381 12821 15342 18131 20722 '283 4908 8066 10412 12833 1-5356 18150 20724 >285 4927 815» 10420 12871 15362 1S1S9 20772 ':!"4 4941 8197-10502 12889 15375 18199 20832 ':'H6 4977 8236 10609 12903 1-5487 18224 20951. i'O 5011 8241 10.543 12932 15.514 13242 20953 '110 5137 82.55 10555 12911 15,550 18240 20954 .'112 5144 8-273 10700 13002 15.551 18268 20958 '420 5148 8317 10707 13057 15010 18290 20966 '492 5168 833S 10776 1309.5 1.561.5 18298 20972 •2-523 519-5 8374 10816 1.3182 15642 18363 20981' 2529 5213 8433 10S1S 13185 15657 j In do rorioe lijst stond2549 m. z. 2459; 5S21 m. z. 5921. 438ste STAATSLOTERIJ. Vijfde klasse. Derde week. Trekking van 2 Juni 1925 (975 loten. Ten kontore van den collecteur A. C. R. O. Leinweber te Amersfoort (Breestroat 26) zijn aan de navofgendo nummers te beurt geval len. Prijzen van ƒ70: 3119 3122 15711 en 15727. Tezamen 4 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken 3091 3432 3134 en 15686. Woensdag 3 Juni 1925. 5c KLASSE. 10c LIJST. Hoogc Prijzen: 1500 8434. 1000: 2470. 2804 6612, 10421, 14822. 14952, 19780, 20283. W 1 8 S L K «i: it S E N. L ndan Berlijn Parijs Brust-el. itserland. WO0..6N Kopeihicen Oslo Stockholm New-Yoik. t Per 10.000 Oft. Kot. N'iet Off.Not. 2 Juni "25 3 Juni 12 uur. 12I0H 12 10* .59.25 u.59.23 12.40 12.36 12 06 48.«0 0.35*/, 0.S5V, f 46 90 46.70 42.— 41 80 66.70 66 70 2.49

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 3